Karta atleta

Export do excelu
  • Dam David
  • Narozen: 1984
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 18.12.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.78 Olomouc 26.4.2006
300 m 38.96 Olomouc 28.4.2010
400 m 53.25 Olomouc 6.6.2009
600 m 1:26.90 Olomouc 29.4.2009
800 m 2:01.44 Ostrava 23.5.2009
800 m 2:03.44 h Bratislava 7.2.2009
1000 m 2:42.25 Olomouc 8.5.2009
1500 m 4:21.30 Olomouc 6.6.2009
1500 m 4:41.68 h Bratislava 25.1.2004
3000 m 09:44.92 Olomouc 19.8.2009
3000 m 09:45.88 h Bratislava 5.2.2011
5000 m 16:54.20 Břeclav 29.8.2009
10000 m 37:32.27 Třinec 21.5.2011
3000 m překážek 11:05.44 Olomouc 4.6.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2009 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/B1 MB Břeclav 2:03.04
02.09.2009 Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/M/B2 5 Pardubice 2:02.63
29.08.2009 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 5000 m/M/F 10 Břeclav 16:54.20
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 3000 m/M/B1 3 Olomouc 09:44.92
11.07.2009 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B2 4 Třinec 54.12
11.07.2009 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/M/FA 12 Třinec 2:02.59
11.07.2009 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 1500 m/M/F Třinec DNF
16.06.2009 České akademické hry 2009 (KTV PEF, ZČU, AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/B2 Plzeň DNP
06.06.2009 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/M/B2 8 Olomouc 53.25
06.06.2009 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 1500 m/M/B1 9 Olomouc 4:21.30
30.05.2009 Mistrovství MaS mužů, juniorů a dorostenců na dráze 800 m/M/F 7 Uherské Hradiště 2:04.41
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (SK Hranice, SK Prostějov) 400 m/M/B4 MB Olomouc 53.26
23.05.2009 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK SSK Vítkovice) 800 m/M/B2 2 Ostrava 2:01.44
23.05.2009 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK SSK Vítkovice) 1500 m/M/B2 3 Ostrava 4:25.99
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 1000 m/M/B1 10 Olomouc 2:42.25
29.04.2009 Okresní přebor a přebor Univerzity Palackého (UP Olomouc) 600 m/M Olomouc 1:26.90
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/M Bratislava 2:03.44
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 800 m/M/B1 1 Olomouc 2:18.32
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 800 m/M/B1 Olomouc DNP
05.01.2009 Akademické mistrovství ČR v halové atletice jednotlivců a družstev 2009 (katedra atletiky UK FTVS a kom) 800 m/M 11 Praha-Strahov 2:07.01