Karta atleta

Export do excelu
  • Mrázek Ondřej
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 14.1.2014
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.64 h Bratislava 7.2.2009
100 m 12.37 Břeclav 27.9.2008
200 m 24.34 Olomouc 1.6.2008
400 m 53.98 Šumperk 23.8.2008
400 m 55.12 h Bratislava 7.2.2009
skok daleký 6.07 Opava 12.7.2009
skok daleký 5.82 h Olomouc 23.1.2010
trojskok 11.33 Šumperk 3.7.2010
skok vysoký 1.68 Olomouc 30.9.2009
skok vysoký 1.70 h Olomouc 18.1.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2009 Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru výška/J/FB 9= Břeclav 1.64
12.10.2009 Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru dálka/J/F 15 Břeclav 5.94
30.09.2009 CORNY Středoškolský pohár - krajské finále (AK Olomouc) výška/M Olomouc 1.68
30.09.2009 CORNY Středoškolský pohár - krajské finále (AK Olomouc) dálka/M 4 Olomouc 5.78
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B2 7 Břeclav 12.43
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/J/B2 5 Břeclav 55.40
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/M 6 Olomouc 5.34
12.07.2009 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) výška/M/B 11 Opava 1.63
12.07.2009 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) dálka/M/F 8 Opava 6.07
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (SK Hranice, SK Prostějov) 200 m/M/B2 6 Olomouc 25.04
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (SK Hranice, SK Prostějov) 400 m/M/B2 3 Olomouc 55.62
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (SK Hranice, SK Prostějov) dálka/M 13 Olomouc 5.62
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B2 6 Ostrava 24.68
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 400 m/J/B1 6 Ostrava 55.02
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) dálka/J/F Ostrava DNP
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/J/R1 6 Bratislava 07.64
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/J/B4 2 Bratislava 55.12
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/J/R5 3 Olomouc 07.85
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) výška/J 4 Olomouc 1.65
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/J/R2 3 Olomouc 07.65
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) výška/J Olomouc 1.70
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/J 10 Olomouc 5.38