Karta atleta

Export do excelu
  • Polášková Markéta
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: AK Olomouc
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 16.2.2011
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 Olomouc 17.5.2006
60 m 08.43 h Olomouc 31.1.2009
100 m 13.40 Opava 28.6.2008
150 m 20.10 Olomouc 27.8.2008
200 m 26.80 Třinec 31.5.2008
hod oštěpem 600g 26.19 Třinec 18.6.2006
skok daleký 5.25 Třinec 11.7.2009
skok daleký 5.21 h Olomouc 18.1.2009
trojskok 11.05 Olomouc 5.6.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2009 CORNY Středoškolský pohár - krajské finále (AK Olomouc) 60 m/Ž/B3 3 Olomouc 08.56
30.09.2009 CORNY Středoškolský pohár - krajské finále (AK Olomouc) dálka/Ž Olomouc 5.03
26.09.2009 3. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ TŽ Třinec) dálka/Jky/F 7 Třinec 5.17
29.08.2009 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R2 5 Břeclav 13.66
29.08.2009 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 15 Břeclav 4.82
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Jky/F 11 Břeclav 4.79
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 60 m/Ž/B2 2 Olomouc 08.54
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Ž 5 Olomouc 4.73
11.07.2009 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R2 Třinec DNP
11.07.2009 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B2 6 Třinec 27.81
11.07.2009 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 9 Třinec 5.25
06.06.2009 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/R3 4 Olomouc 13.60
23.05.2009 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B2 6 Ostrava 27.20
23.05.2009 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK SSK Vítkovice) dálka/Ž/F 17 Ostrava 4.79
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B3 1 Ostrava 27.11
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) dálka/Jky/F 7 Ostrava 5.09
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) dálka/Ž 8 Olomouc 4.95
14.02.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Jky/F 12 Praha-Stromovka 4.99
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek dálka/Ž 7 Bratislava 5.18
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Jky/R1 1 Olomouc 08.43
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Jky/F Olomouc 08.43
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/Jky Olomouc 4.99
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Jky/R1 2 Olomouc 08.49
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Jky/F Olomouc DNP
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/Jky Olomouc 5.21