Karta atleta

Export do excelu
  • Balůsková Adéla
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 6.11.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.38 Přerov 21.4.2016
60 m 08.63 h Olomouc 31.1.2015
100 m 13.76 Přerov 1.5.2016
200 m 27.91 Pacov 2.7.2016
300 m 44.71 Přerov 1.5.2016
400 m 64.47 Olomouc 27.4.2016
800 m 2:33.93 Pacov 2.7.2016
800 m 2:35.39 h Praha-Stromovka 12.2.2016
1500 m 6:18.01 Sokolov 11.8.2013
2000 m 9:32.1 Přerov 16.4.2014
60 m překážek 09.32 h Praha-Stromovka 12.2.2016
100 m překážek 15.17 Pardubice 28.6.2016
200 m překážek 30.14 Olomouc 24.8.2016
300 m překážek 49.66 Olomouc 7.9.2008
400 m překážek 66.89 Hodonín 11.6.2016
sprintérský trojboj 1985 Přerov 1.5.2016
pětiboj hala 3172 h Praha-Stromovka 6.2.2015
sedmiboj 4222 Stará Boleslav 22.5.2015
desetiboj 4465 Sokolov 11.8.2013
vrhačský trojboj 1186 Přerov 26.5.2016
vrhačský čtyřboj 1140 Přerov 31.8.2012
hod diskem 1kg 27.38 Přerov 28.9.2015
hod kladivem 4kg 14.05 Přerov 31.8.2012
hod oštěpem 600g 29.17 Stará Boleslav 22.5.2015
vrh koulí 3kg 08.13 Přerov 19.6.2013
vrh koulí 3kg 07.65 h Olomouc 8.3.2008
vrh koulí 4kg 08.70 Přerov 6.4.2016
vrh koulí 4kg 08.36 h Ostrava 23.1.2016
skok daleký 5.20 Břeclav 6.9.2014
skok daleký 5.04 h Praha-Stromovka 6.2.2015
trojskok 10.87 Olomouc 1.6.2008
trojskok 10.45 h Olomouc 31.1.2009
skok o tyči 2.30 Sokolov 3.7.2009
skok o tyči 2.20 h Olomouc 15.2.2014
skok vysoký 1.63 Olomouc 18.5.2014
skok vysoký 1.66 h Olomouc 25.1.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.10.2009 Oddílové víceboje (SK Přerov) 60 m/Ž/B2 5 Přerov 09.71
25.10.2009 Oddílové víceboje (SK Přerov) koule 4kg/Ž Přerov 07.10
25.10.2009 Oddílové víceboje (SK Přerov) disk 1kg/Ž Přerov 18.34
25.10.2009 Oddílové víceboje (SK Přerov) vrh. tr./Ž Přerov 0925
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) oštěp 600g/Ž Olomouc 23.64
13.09.2009 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Ž/B2 4 Břeclav 17.30
13.09.2009 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Ž/F Břeclav 1.53
13.09.2009 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F 13 Břeclav 10.14
30.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) 100 m př./Ž/B2 1 Opava 17.61
30.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) výška/Ž/F Opava 1.54
30.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) trojskok/Ž/F 4 Opava 10.20
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Jky/B2 4 Břeclav 17.90
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Jky/F 5 Břeclav 1.45
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Jky/B1 1 Olomouc 17.02
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) výška/Ž Olomouc 1.55
15.08.2009 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 200 m/Jky/F 4 Pacov 29.89
15.08.2009 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Jky/F 4 Pacov 2:43.44
15.08.2009 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m př./Jky/F Pacov 17.29
15.08.2009 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) výška/Jky Pacov 1.59
15.08.2009 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) dálka/Jky Pacov 4.90
15.08.2009 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) koule 4kg/Jky 4 Pacov 06.85
15.08.2009 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) oštěp 600g/Jky Pacov 20.91
15.08.2009 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj/Jky Pacov 3475
07.08.2009 Oddílové závody SK Přerov (SK Přerov) oštěp 600g/Jky Přerov 22.89
31.07.2009 Oddílové závody (SK Přerov) vrh. tr./Ž Přerov 0901
31.07.2009 Oddílové závody (SK Přerov) disk 1kg/Ž Přerov 20.65
31.07.2009 Oddílové závody (SK Přerov) koule 4kg/Ž Přerov 06.76
31.07.2009 Oddílové závody (SK Přerov) oštěp 600g/Ž Přerov 20.11
31.07.2009 Oddílové závody (SK Přerov) dálka/Jky Přerov 4.70
25.07.2009 GP Slovenska 100 m př./Ž 4 Bratislava 17.39
25.07.2009 GP Slovenska trojskok/Ž Bratislava 10.61
12.07.2009 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) 400 m př./Ž/B1 3 Opava 73.40
12.07.2009 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) výška/Ž/F Opava 1.53
12.07.2009 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) trojskok/Ž/F 7 Opava 10.29
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 100 m/Jky Sokolov 14.46
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 400 m/Jky Sokolov 67.26
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 1500 m/Jky Sokolov 6:19.76
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) 100 m př./Jky Sokolov 17.07
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) výška/Jky Sokolov 1.57
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) tyč/Jky Sokolov 2.30
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) dálka/Jky Sokolov 4.71
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) koule 4kg/Jky Sokolov 07.09
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) disk 1kg/Jky Sokolov 17.46
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) oštěp 600g/Jky Sokolov 23.33
03.07.2009 Sokolovský FFF desetiboj (AK Sokolov) desetiboj/Jky Sokolov 4360
20.06.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) výška/Jky/F 9= Ostrava 1.50
20.06.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F 9 Ostrava 10.28
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 400 m př./Ž/B1 3 Šumperk 75.03
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) výška/Ž/F Šumperk 1.53
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) trojskok/Ž/F 7 Šumperk 10.38
30.05.2009 Mistrovství MaS žen, juniorek a dorostenek na dráze (AHA Vyškov) 100 m př./Jky/F Vyškov 18.40
30.05.2009 Mistrovství MaS žen, juniorek a dorostenek na dráze (AHA Vyškov) výška/Jky/F 6 Vyškov 1.50
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (SK Hranice, SK Prostějov) 100 m př./Ž/B1 3 Olomouc 17.33
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (SK Hranice, SK Prostějov) výška/Ž Olomouc 1.58
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (SK Hranice, SK Prostějov) trojskok/Ž Olomouc 10.56
12.05.2009 Okresní přebory (SK Přerov) výška/Ž Přerov 1.47
12.05.2009 Okresní přebory (SK Přerov) disk 1kg/Ž Přerov 18.65
12.05.2009 Okresní přebory (SK Přerov) oštěp 600g/Ž 4 Přerov 22.44
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m př./Jky/B2 6 Ostrava 18.21
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) výška/Jky/F 8 Ostrava 1.52
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F 7 Ostrava 10.13
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) výška/Ž 4 Olomouc 1.55
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) trojskok/Ž 6 Olomouc 10.77
14.03.2009 Halové víceboje SK Přerov (SK Přerov) tyč/Jky Olomouc 2.04
14.02.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) výška/Jky/F 10 Praha-Stromovka 1.51
14.02.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/Jky/F 12 Praha-Stromovka 10.08
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Jky/R1 5 Bratislava 10.79
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek výška/Ž 9 Bratislava 1.57
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Ž 7 Bratislava 10.44
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m př./Jky/R1 3 Olomouc 10.33
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m př./Jky/F Olomouc 10.57
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) výška/Jky Olomouc 1.55
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Jky Olomouc 10.45
16.01.2009 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m př./Jky Olomouc 10.44
16.01.2009 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) výška/Jky Olomouc 1.51
16.01.2009 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) koule 4kg/Jky 5 Olomouc 07.06
16.01.2009 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) dálka/Jky Olomouc 4.48
16.01.2009 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 800 m/Jky 4 Olomouc 3:00.66
16.01.2009 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) pětiboj h/Jky Olomouc 2385