Karta atleta

Export do excelu
  • Jančík František
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: AC Prostějov
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 5.1.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.42 Přerov 1.5.2010
60 m 07.39 h Olomouc 31.1.2009
100 m 11.35 Třinec 26.9.2009
150 m 17.83 Břeclav 15.9.2007
150 m 18.48 h Praha-Stromovka 3.3.2007
200 m 22.99 Šumperk 6.6.2009
200 m 23.38 h Praha-Stromovka 14.2.2009
300 m 38.44 Olomouc 19.8.2009
400 m 53.75 Olomouc 1.6.2008
60 m překážek 08.54 h Bratislava 7.2.2009
100 m překážek 14.48 Ústí nad Labem 20.6.2007
110 m překážek 15.68 Uherské Hradiště 30.5.2009
200 m překážek 29.26 Šumperk 5.6.2007
300 m překážek 40.07 Ostrava 20.6.2009
sprintérský trojboj 2164 Přerov 1.5.2009
skok daleký 5.76 Prostějov 23.9.2007
skok daleký 5.86 h Bratislava 2.2.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2009 3. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/B1 4 Třinec 11.35
26.09.2009 3. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/B1 2 Třinec 23.09
20.09.2009 Velká cena města Prostějova (AC Prostějov) dálka/M 4 Prostějov 5.74
20.09.2009 Velká cena města Prostějova (AC Prostějov) 110 m př./Dci/F Prostějov DNF
30.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) 100 m/M/R3 2 Opava 11.78
30.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) 100 m/M/FA 6 Opava 12.02
30.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) 200 m/M/B1 6 Opava 24.01
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B1 2 Břeclav 11.78
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B3 2 Břeclav 24.19
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m př./Dci/B1 3 Břeclav 43.40
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 150 m/M/B5 2 Olomouc 17.84
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m/M/B3 1 Olomouc 38.44
20.06.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 110 m př./Dci/R1 5 Ostrava 15.68
20.06.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/R2 1 Ostrava 40.20
20.06.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/F 5 Ostrava 40.07
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 100 m/M/R1 2 Šumperk 11.48
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 100 m/M/FA 4 Šumperk 11.60
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 200 m/M/B1 2 Šumperk 22.99
30.05.2009 Mistrovství MaS mužů, juniorů a dorostenců na dráze 110 m př./Dci/F Uherské Hradiště 15.68
30.05.2009 Mistrovství MaS mužů, juniorů a dorostenců na dráze 300 m př./Dci/F Uherské Hradiště 41.04
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 110 m př./Dci/B1 6 Ostrava 16.42
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/F Ostrava 40.66
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 200 m/M/B1 3 Olomouc 23.67
01.05.2009 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 60 m/M/B2 2 Přerov 07.60
01.05.2009 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 100 m/M/B2 3 Přerov 11.77
01.05.2009 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 200 m/M/B2 1 Přerov 22.99
01.05.2009 Přerovský pětiboj (SK Přerov) sprint. tr/M 7 Přerov 2164
14.02.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/R3 2 Praha-Stromovka 23.58
14.02.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/F Praha-Stromovka 23.38
14.02.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/R2 7 Praha-Stromovka 09.12
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R4 1 Bratislava 07.44
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/F 5 Bratislava 07.51
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/B1 3 Bratislava 24.11
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/R2 2 Bratislava 08.54
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/F Bratislava 08.64
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/R2 1 Olomouc 07.39
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/FA Olomouc DNP
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m př./Dci/R1 3 Olomouc 09.24
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m př./Dci/FA Olomouc 08.84
31.01.2009 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/Dci Olomouc 5.68
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/R1 1 Olomouc 07.45
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/FA Olomouc 07.51
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m př./Dci/R1 1 Olomouc 08.59
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m př./Dci/F Olomouc 08.70
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/Dci Olomouc 5.77
16.01.2009 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m př./Dci/B1 1 Olomouc 08.71
16.01.2009 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m př./Dci/B2 1 Olomouc 08.60