Karta atleta

Export do excelu
  • Budínová Michala
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 05.01.2017
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.9 h České Budějovice 22.12.2007
60 m 08.09 Břeclav 15.09.2007
60 m 07.8 h České Budějovice 05.04.2008
100 m 12.6 Kladno 10.05.2008
100 m 12.93 h Jablonec nad Nisou 27.02.2008
150 m 19.39 Liberec 03.05.2009
150 m 19.82 h Praha - hala Strahov 15.12.2007
200 m 25.63 Praha 20.06.2008
200 m 26.52 h Praha-Stromovka 21.02.2009
300 m 42.56 Sušice 27.05.2008
300 m 1:03.1 h České Budějovice 15.01.2005
400 m 63.50 Tábor 08.08.2009
400 m 63.85 h Praha-Stromovka 05.02.2008
800 m 2:39.68 Brno 22.06.2005
800 m 2:45.25 h Praha-Stromovka 27.02.2006
1500 m 6:03.28 h Praha-Strahov 22.01.2005
50 m překážek 09.6 h České Budějovice 07.04.2007
100 m překážek 20.29 Stará Boleslav 20.06.2010
200 m překážek 35.88 Tábor 05.05.2007
sprintérský trojboj 2200 Jihlava 14.08.2010
sprintérský trojboj 2222.00 h Jablonec nad Nisou 27.02.2008
hod kladivem 4kg 18.14 Stará Boleslav 20.06.2010
vrh koulí 3kg 08.13 h České Budějovice 09.02.2008
skok daleký 4.52 Pacov 15.09.2013
skok daleký 4.70 h České Budějovice 05.04.2008
skok vysoký 1.35 Tábor, stadion Míru 22.09.2007
skok vysoký 1.40 h České Budějovice 09.02.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.12.2009 Novovčelnická vánoční hala (TJ Nová Včelnice) 60 m/Ž/R2 3 Nová Včelnice 08.42
12.12.2009 Novovčelnická vánoční hala (TJ Nová Včelnice) 60 m/Ž/F Nová Včelnice 08.38
11.10.2009 Atletické pětiutkání 100 m/Dky/B2 2 Amstetten 12.90
26.09.2009 SF M-ČR družstev juniorek (AC SYNER Turnov) 100 m/Jky/R2 3 Turnov 12.95
26.09.2009 SF M-ČR družstev juniorek (AC SYNER Turnov) 100 m/Jky/FA 6 Turnov 13.11
26.09.2009 SF M-ČR družstev juniorek (AC SYNER Turnov) 200 m/Jky/B1 3 Turnov 26.71
16.09.2009 3.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 100 m/Ž/F České Budějovice 12.93
16.09.2009 3.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 200 m/Ž/F České Budějovice 26.51
05.09.2009 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/U23Z/R2 6 Plzeň 13.11
05.09.2009 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/U23Z/R2 4 Plzeň 26.39
05.09.2009 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/U23Z/F 7 Plzeň 26.47
29.08.2009 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/B2 3 Jablonec nad Nisou 13.02
22.08.2009 Atletický mítink v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/B1 6 Stará Boleslav 13.23
22.08.2009 Atletický mítink v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 300 m/Ž/B1 4 Stará Boleslav 42.57
15.08.2009 Mladá Evropa 2009 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Jky/F Jablonec nad Nisou 13.07
15.08.2009 Mladá Evropa 2009 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Jky/B1 4 Jablonec nad Nisou 26.79
08.08.2009 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána 100 m/Ž/R2 6 Tábor 13.07
08.08.2009 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána 400 m/Ž/B2 5 Tábor 63.50
04.08.2009 1. bílinský polytan (Atletický klub Bílina) 60 m/Ž/B1 3 Bílina 08.30
04.08.2009 1. bílinský polytan (Atletický klub Bílina) 300 m/Ž/B2 1 Bílina 43.50
05.07.2009 3. kolo extraligy mužů a žen (A.C. Tepo Kladno) 200 m/Ž/B3 4 Kladno 26.70
20.06.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dky/R2 4 Ostrava 12.86
20.06.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dky/R2 4 Ostrava 26.27
20.06.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dky/F 8 Ostrava 26.33
13.06.2009 Přebor Jižních Čech mužů a žen na dráze open (TJ VS Tábor) 100 m/Ž/R2 2 Tábor 12.96
13.06.2009 Přebor Jižních Čech mužů a žen na dráze open (TJ VS Tábor) 100 m/Ž/F Tábor 12.77
13.06.2009 Přebor Jižních Čech mužů a žen na dráze open (TJ VS Tábor) 200 m/Ž/B1 2 Tábor 26.54
06.06.2009 2. kolo extraligy mužů a žen (ASK Slavia Praha, Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B3 3 Praha 26.51
31.05.2009 Krajský přebor dorostu Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) 100 m/Dky/R2 1 Nová Včelnice 13.17
31.05.2009 Krajský přebor dorostu Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) 100 m/Dky/F Nová Včelnice 13.00
31.05.2009 Krajský přebor dorostu Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) 200 m/Dky/B1 1 Nová Včelnice 26.65
30.05.2009 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol Kolín - atletika) 100 m/Jky/R2 1 Kolín 13.14
30.05.2009 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol Kolín - atletika) 100 m/Jky/F Kolín 13.12
30.05.2009 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol Kolín - atletika) 200 m/Jky/B1 1 Kolín 26.86
24.05.2009 1. kolo extraligy mužů a žen, Praga Academica (USK Praha) 200 m/Ž/B3 3 Praha - Strahov 26.61
08.05.2009 1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Jky/F Stará Boleslav - Houštka 13.03
08.05.2009 1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Jky/B1 1 Stará Boleslav - Houštka 26.65
03.05.2009 IX. ročník Memoriálu Zuzany Krejčové (AC Slovan Liberec, o.s.) 150 m/Ž/B1 1 Liberec 19.39
25.04.2009 1.kolo KPD mužů a žen (Atletika Písek o.s.) 100 m/Ž/B1 3 Písek 13.14
25.04.2009 1.kolo KPD mužů a žen (Atletika Písek o.s.) 200 m/Ž/B1 3 Písek 26.42
21.03.2009 Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Dky České Budějovice 07.05
21.03.2009 Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Dky České Budějovice 08.21
07.03.2009 3.ročník Rožnovské laťky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice a S) výška/Dky České Budějovice 1.35
21.02.2009 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R3 4 Praha-Stromovka 26.52
14.02.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R3 4 Praha-Stromovka 08.14
14.02.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R2 2 Praha-Stromovka 26.73
10.02.2009 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B1 7 Praha-Stromovka 08.22
10.02.2009 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B8 3 Praha-Stromovka 08.20
03.02.2009 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B3 1 Praha-Stromovka 08.14
03.02.2009 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B6 1 Praha-Stromovka 26.87
24.01.2009 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) 60 m/Ž/R3 4 Praha-Strahov 08.24
24.01.2009 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) 60 m/Ž/FA Praha-Strahov 08.16
24.01.2009 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) 200 m/Ž/B2 3 Praha-Strahov 26.93
16.01.2009 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B2 3 Praha-Strahov 43.78
16.01.2009 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B4 1 Praha-Strahov 19.82
10.01.2009 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín, TJ Slavoj Star) 60 m/Dky/B1 2 Praha-Strahov 08.27
10.01.2009 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín, TJ Slavoj Star) 200 m/Dky/B1 1 Praha-Strahov 27.51