Karta atleta

Export do excelu
  • Boček Tomáš
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 28.11.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.49 Praha 24.5.2011
60 m 07.26 h Praha-Strahov 19.2.2014
100 m 11.17 Brno 14.5.2013
150 m 16.57 Uherské Hradiště 12.6.2012
200 m 22.19 Olomouc 29.6.2013
200 m 22.45 h Praha-Stromovka 15.2.2014
300 m 35.27 Stará Boleslav 19.8.2015
300 m 35.42 h Praha-Strahov 24.1.2014
400 m 49.24 Ostrava 26.6.2013
400 m 49.15 h Vídeň 8.2.2014
500 m 1:06.09 Hodonín 27.4.2013
500 m 1:05.76 h Praha-Strahov 17.1.2014
600 m 1:26.83 Břeclav 18.8.2010
600 m 1:43.82 h Bratislava 25.1.2009
800 m 2:05.41 Břeclav 28.5.2011
400 m překážek 64.96 Opava 24.9.2011
sprintérský trojboj 2132 Hodonín 14.8.2011
skok daleký 4.13 Břeclav 6.8.2008
skok vysoký 1.15 Kolín 5.5.2010
skok vysoký 1.20 h Kolín 8.12.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2009 Kolínská vánoční laťka (Centrum sportu AŠSK a TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm 14 Kolín 1.20
03.10.2009 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Dci/B2 5 Tábor 24.23
26.09.2009 3. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/B2 2 Třinec 11.92
26.09.2009 3. kolo Mistrovství Moravy a Slezska družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/B2 1 Třinec 23.84
13.09.2009 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R4 5 Břeclav 12.30
13.09.2009 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B4 1 Břeclav 54.98
29.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 100 m/M/R1 2 Uherské Hradiště 11.97
29.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 100 m/M/FA 4 Uherské Hradiště 11.95
29.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 200 m/M/BB 1 Uherské Hradiště 24.19
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B2 2 Břeclav 12.09
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B2 2 Břeclav 24.28
22.08.2009 2. kolo dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B2 3 Břeclav 54.72
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 60 m/M/B3 6 Olomouc 07.78
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 150 m/M/B3 2 Olomouc 18.02
29.07.2009 Atletická středa 150 m/M/B1 6 Břeclav 18.21
29.07.2009 Atletická středa 500 m/M/B1 4 Břeclav 1:15.75
12.07.2009 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AK Hodonín) 100 m/M/R1 5 Hodonín 12.23
12.07.2009 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AK Hodonín) 200 m/M/B2 4 Hodonín 24.46
08.06.2009 Kolínské sportovní dny ZŠ (Město Kolín, T.J. Sokol Kolín-) dálka/Žcm 21 Kolín 3.79
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 100 m/M/R1 6 Uherské Hradiště 12.18
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 100 m/M/FB Uherské Hradiště 12.22
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 200 m/M/BB 4 Uherské Hradiště 25.04
30.05.2009 Mistrovství MaS mužů, juniorů a dorostenců na dráze 200 m/Dci/FB Uherské Hradiště 24.07
26.05.2009 2. sokolské úterý (T.J. Sokol Opava) 60 m/M/B1 4 Opava 07.69
26.05.2009 2. sokolské úterý (T.J. Sokol Opava) 150 m/M/B1 4 Opava 18.55
26.05.2009 2. sokolské úterý (T.J. Sokol Opava) 300 m/Žci/B1 3 Opava 38.66
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AK Hodonín) 100 m/M/R1 3 Hodonín 11.97
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AK Hodonín) 100 m/M/FB 5 Hodonín 12.00
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AK Hodonín) 200 m/M/B3 3 Hodonín 24.29
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B1 6 Ostrava 12.18
10.05.2009 1. kolo dlouhodobé soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B2 1 Ostrava 24.32
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 400 m/M/B2 6 Olomouc 57.73
02.05.2009 Hradišťské memoriály, Přebor Zlínského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (1. část) (AC Slovácká Slavia Uh. Hradišt) 100 m/M/R2 4 Uherské Hradiště 11.98
02.05.2009 Hradišťské memoriály, Přebor Zlínského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (1. část) (AC Slovácká Slavia Uh. Hradišt) 100 m/M/FB Uherské Hradiště
02.05.2009 Hradišťské memoriály, Přebor Zlínského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (1. část) (AC Slovácká Slavia Uh. Hradišt) 200 m/M/FB Uherské Hradiště DNP
14.02.2009 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/R1 6 Praha-Stromovka 57.47
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/B4 2 Bratislava 25.25
05.02.2009 Mládežnická atletika - brána k Olympiádě 400 m/J/B2 3 Bratislava 57.77
31.01.2009 Majstrovstvá AZ Bratislava 60 m/Dci/R1 5 Bratislava 07.84
31.01.2009 Majstrovstvá AZ Bratislava 200 m/Dci/B2 2 Bratislava 25.52
25.01.2009 Mládežnická atletika - brána k olympiádě (SAZ) 60 m/J/B2 3 Bratislava 07.79
25.01.2009 Mládežnická atletika - brána k olympiádě (SAZ) 60 m/J/B4 7 Bratislava 07.91
25.01.2009 Mládežnická atletika - brána k olympiádě (SAZ) 600 m/J 9 Bratislava 1:43.82
18.01.2009 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/R3 1 Olomouc 07.94