Karta atleta

Export do excelu
  • Sadil Martin
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Přerov 1.5.2011
60 m 07.50 h Olomouc 2.2.2013
100 m 12.04 Opava 12.6.2012
150 m 17.51 Olomouc 24.4.2013
200 m 23.53 Opava 12.6.2012
300 m 35.40 Olomouc 28.8.2013
300 m 37.01 h Praha-Strahov 13.1.2012
400 m 48.97 Praha 9.6.2014
400 m 50.20 h Praha-Strahov 3.2.2013
500 m 1:05.04 Praha - Juliska 6.5.2017
500 m 1:05.29 h Praha-Strahov 24.1.2014
600 m 1:19.07 Pliezhausen 12.5.2013
600 m 1:18.96 h Praha-Stromovka 27.1.2015
800 m 1:50.49 Turnov 28.5.2013
800 m 1:51.36 h Vídeň 31.1.2015
1000 m 2:26.09 Sušice 21.5.2014
1000 m 3:26.27 h Olomouc 26.1.2008
1500 m 4:02.62 Plzeň 14.5.2016
1500 m 4:34.44 h Bratislava 30.1.2010
100 m překážek 16.93 Olomouc 10.10.2009
200 m překážek 27.58 Olomouc 28.8.2013
300 m překážek 41.27 Tábor 25.6.2010
400 m překážek 56.71 Olomouc 4.5.2013
sprintérský trojboj 1876 Přerov 1.5.2011
devítiboj 3892 Olomouc 10.10.2009
vrhačský trojboj 1002 Praha-Juliska 17.9.2015
hod diskem 1kg 21.44 Olomouc 10.10.2009
hod diskem 2kg 19.05 Praha-Juliska 17.9.2015
hod oštěpem 600g 21.33 Olomouc 10.10.2009
hod oštěpem 800g 31.42 Praha-Juliska 17.9.2015
vrh koulí 3kg 08.21 Olomouc 15.5.2007
vrh koulí 4kg 09.72 Olomouc 10.10.2009
vrh koulí 4kg 09.17 h Olomouc 17.1.2009
vrh koulí 7,26kg 09.06 Praha-Juliska 17.9.2015
skok daleký 5.52 Olomouc 10.10.2009
skok daleký 5.66 h Olomouc 23.1.2010
skok o tyči 2.28 Olomouc 10.10.2009
skok vysoký 1.80 Šumperk 26.9.2012
skok vysoký 1.80 h Olomouc 15.1.2011
Přespolní běh 0:16:20 Vyškov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.73 Třinec 18.5.2019
300 m 36.78 Olomouc 21.8.2019
400 m 51.10 Třinec 18.5.2019
800 m 2:00.34 Uherské Hradiště 22.6.2019
1000 m 2:40.53 Zlín 17.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2009 VIII. ročník Přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 800 m/Žci/B1 1 Olomouc 2:22.32
18.12.2009 VIII. ročník Přátelského utkání žactva (AK Olomouc) výška/Žci Olomouc 1.70
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 100 m př./Žci Olomouc 16.93
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) disk 1kg/Žci 4 Olomouc 21.44
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) tyč/Žci Olomouc 2.28
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) oštěp 600g/Žci 4 Olomouc 21.33
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/Žci Olomouc 08.22
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) dálka/Žci Olomouc 5.52
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) koule 4kg/Žci Olomouc 09.72
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) výška/Žci Olomouc 1.72
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/Žci Olomouc 2:55.64
10.10.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) devítiboj/Žci Olomouc 3892
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 300 m/Žci/B1 6 Olomouc 39.92
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žci/B1 2 Olomouc 2:03.31
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) výška/Žci Olomouc 1.74
19.09.2009 Mezistátní utkání ČR-Slovensko žáků a žákyň 600 m/Žci Dubnica nad Váhom 1:27.03
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 800 m/Žci/R3 1 Olomouc 2:08.18
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 800 m/Žci/F Olomouc 2:06.57
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) 300 m/Žci/B1 1 Šumperk 39.66
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) 200 m př./Žci/B1 2 Šumperk 30.27
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) výška/Žci/F Šumperk 1.65
24.08.2009 4. Giochi Sportivi Internazionale del Tricolora (Atletica Castelnovo Monti) 800 m/Žci Castelnovo Monti 2:06.40
23.08.2009 4. Giochi Sportivi Internazionali Del Tricolore (Atletica Sintofarm Guastalla) 400 m/Žci/B2 1 Guastalla 54.12
23.08.2009 4. Giochi Sportivi Internazionali Del Tricolore (Atletica Sintofarm Guastalla) výška/Žci 4 Guastalla 1.73
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m/M/B3 4 Olomouc 39.20
30.06.2009 Velká cena Brna a Jihomoravského kraje 2009 - Czech sports festival (VSK Univerzita Brno, ACP Olymp Brno ve spolupráci s VUT Brno) 800 m/Žci/B 2 Brno 2:04.89
23.06.2009 Olympiáda dětí a mládeže (Jihočeský krajský atletický svaz. Technicky zajišťuje TJ Vodní Stavby Tábor) 1500 m/Žci/R3 Tábor
23.06.2009 Olympiáda dětí a mládeže (Jihočeský krajský atletický svaz. Technicky zajišťuje TJ Vodní Stavby Tábor) 1500 m/Žci/F 4 Tábor 4:25.20
23.06.2009 Olympiáda dětí a mládeže (Jihočeský krajský atletický svaz. Technicky zajišťuje TJ Vodní Stavby Tábor) výška/Žci/K2 7 Tábor 1.70
23.06.2009 Olympiáda dětí a mládeže (Jihočeský krajský atletický svaz. Technicky zajišťuje TJ Vodní Stavby Tábor) výška/Žci/F 7= Tábor 1.70
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 300 m/Žci/B1 1 Šumperk 39.08
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 200 m př./Žci/B1 2 Šumperk 30.45
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) výška/Žci/F 4 Šumperk 1.60
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze 300 m/Žci/B1 2 Ostrava 39.13
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze 800 m/Žci/F Ostrava 2:05.97
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze 200 m př./Žci/B1 4 Ostrava 30.48
30.05.2009 Mistrovství MaS mužů, juniorů a dorostenců na dráze 800 m/Dci/F2 Uherské Hradiště 2:06.06
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žci/B1 1 Olomouc 39.46
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 200 m př./Žci/B1 2 Olomouc 30.66
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) výška/Žci Olomouc 1.75
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 1500 m/Žci/B1 1 Olomouc 4:31.27
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) dálka/Žci 5 Olomouc 5.02
01.05.2009 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žci Frýdek-Místek 2:07.71
01.05.2009 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žci/B1 2 Frýdek-Místek 40.00
28.02.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/R1 3 Praha - Strahov 41.70
28.02.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/R1 5 Praha - Strahov 2:12.19
21.02.2009 Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale (Atletika Poruba, o.s.) výška/Žci/F 8= Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 1.60
21.02.2009 Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale (Atletika Poruba, o.s.) dálka/Žci/F 7 Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 5.16
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 300 m/Žci/B1 1 Bratislava 41.1
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Žci 4 Bratislava 2:17.54
25.01.2009 Mládežnická atletika - brána k olympiádě (SAZ) 800 m/J/B2 3 Bratislava 2:13.29
20.01.2009 Regionální přebor starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/R1 4 Olomouc 08.51
20.01.2009 Regionální přebor starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/FB Olomouc DNP
20.01.2009 Regionální přebor starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žci/F Olomouc 2:26.64
20.01.2009 Regionální přebor starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) výška/Žci Olomouc 1.55
17.01.2009 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vrhu koulí (AK Olomouc) koule 4kg/Žci/F 10 Olomouc 09.17