Karta atleta

Export do excelu
  • Doležalová Eliška
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 5.12.2016
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.63 h Otrokovice 23.1.2009
60 m 08.40 Olomouc 20.5.2009
60 m 08.17 h Bratislava 7.2.2015
100 m 13.02 Břeclav 25.5.2013
150 m 20.53 Olomouc 20.5.2009
150 m 21.17 h Bratislava 17.1.2009
200 m 26.98 Třinec 31.5.2014
200 m 27.22 h Bratislava 9.2.2013
300 m 46.5 Zlín 6.6.2012
400 m 62.51 Břeclav 25.5.2013
400 m 61.18 h Praha-Stromovka 23.2.2013
500 m 1:27.4 Zlín 23.4.2014
500 m 1:24.42 h Bratislava 28.1.2012
40 yardů př. 06.64 h Otrokovice 23.1.2009
60 m překážek 10.37 h Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 21.2.2009
200 m překážek 33.34 Olomouc 12.9.2009
300 m překážek 48.51 Ostrava 11.6.2011
400 m překážek 68.36 Třinec 11.5.2013
1500 m překážek 6:21.71 Břeclav 14.9.2013
3000 m překážek 15:41.56 Opava 24.9.2011
hod oštěpem 600g 20.01 Břeclav 22.9.2012
vrh koulí 3kg 05.98 Třebíč 28.5.2009
vrh koulí 4kg 07.47 Břeclav 22.9.2012
skok daleký 4.37 Otrokovice 21.5.2009
skok daleký 4.00 h Bratislava 17.1.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 3 Olomouc 08.67
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FB Olomouc 08.67
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 150 m/Žky/B2 5 Olomouc 21.06
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 200 m př./Žky/B2 2 Olomouc 35.04
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 60 m/Žky/R2 6 Olomouc 08.46
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 200 m př./Žky/R3 8 Olomouc 33.34
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) 60 m/Žky/R3 1 Šumperk 08.58
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) 60 m/Žky/FA Šumperk 08.51
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B1 1 Šumperk 20.77
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) 200 m př./Žky/B2 1 Šumperk 33.98
02.09.2009 Přebor Zlínského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (2. část) (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B1 2 Uherské Hradiště 21.04
02.09.2009 Přebor Zlínského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (2. část) (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky Uherské Hradiště 36.67
23.08.2009 Zlín 2009 (AK Zlín) 60 m/Žky/B1 5 Zlín 08.92
23.08.2009 Zlín 2009 (AK Zlín) dálka/Ž 11 Zlín 4.05
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 60 m/Žky/R2 2 Šumperk 08.48
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 60 m/Žky/FB Šumperk 08.43
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 60 m/Žky/R2 2 Šumperk 08.48
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 60 m/Žky/FB Šumperk 08.43
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B1 5 Šumperk 20.63
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 200 m př./Žky/B2 2 Šumperk 34.32
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze 60 m/Žky/R3 4 Ostrava 08.65
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze 60 m/Žky/FB Ostrava 08.63
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze 150 m/Žky/B2 3 Ostrava 20.77
28.05.2009 Pohár rozhlasu staršího žactva - okresní kolo (TJ Spartak Třebíč) koule 3kg/Žky/F 33 Třebíč 05.98
21.05.2009 Pohár Rozhlasu 60 m/Žky/B1 2 Otrokovice 08.50
21.05.2009 Pohár Rozhlasu dálka/Žky/F 6 Otrokovice 4.37
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R4 1 Olomouc 08.42
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA 5 Olomouc 08.40
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žky/B2 1 Olomouc 20.53
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 60 m/Žky/R2 2 Olomouc 08.62
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 60 m/Žky/F 4 Olomouc 08.64
29.04.2009 Přebor Zlínského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (1. část) (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/R3 2 Uherské Hradiště 08.6
29.04.2009 Přebor Zlínského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (1. část) (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/FA Uherské Hradiště 08.4
28.02.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/R1 6 Praha - Strahov 08.29
28.02.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žky/R3 5 Praha - Strahov 10.45
21.02.2009 Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale (Atletika Poruba, o.s.) 60 m/Žky/R5 3 Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 08.62
21.02.2009 Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale (Atletika Poruba, o.s.) 60 m/Žky/FB 4 Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 08.59
21.02.2009 Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale (Atletika Poruba, o.s.) 60 m př./Žky/R1 2 Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 10.37
21.02.2009 Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale (Atletika Poruba, o.s.) 60 m př./Žky/FA 5 Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 10.57
07.02.2009 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 150 m/Žky/B3 4 Bratislava 21.46
24.01.2009 Majstrovstva Stredoslovenského AZ 60 m/Žky/FB 5 Bratislava 08.73
24.01.2009 Majstrovstva Stredoslovenského AZ 60 m/Žky/R3 3 Bratislava 08.74
24.01.2009 Majstrovstva Stredoslovenského AZ 150 m/Žky/B2 2 Bratislava 21.21
23.01.2009 Otrokovické halové přebory škol 2009 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žky/R1 1 Otrokovice 05.63
23.01.2009 Otrokovické halové přebory škol 2009 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žky/FA 4 Otrokovice 05.71
23.01.2009 Otrokovické halové přebory škol 2009 (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y př./Žky/B1 2 Otrokovice 06.64
23.01.2009 Otrokovické halové přebory škol 2009 (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky 10 Otrokovice 3.76
17.01.2009 Majstrovstvá Západoslovenského AZ 60 m/Žky/R1 7 Bratislava 08.74
17.01.2009 Majstrovstvá Západoslovenského AZ 150 m/Žky/B2 1 Bratislava 21.17
17.01.2009 Majstrovstvá Západoslovenského AZ dálka/Žky 12 Bratislava 4.00