Karta atleta

Export do excelu
  • Bičanová Nikol
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 28.12.2012
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 Olomouc 20.5.2009
100 m 14.16 Uherské Hradiště 2.5.2010
150 m 20.86 Ostrava 13.6.2009
200 m 28.72 Uherské Hradiště 6.6.2009
300 m 46.26 Olomouc 8.5.2009
skok daleký 4.68 Uherské Hradiště 6.6.2009
skok vysoký 1.26 Ostrava-Vítkovice 3.6.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B1 4 Šumperk 21.58
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) dálka/Žky/F 4 Šumperk 4.49
02.09.2009 Přebor Zlínského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (2. část) (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B1 3 Uherské Hradiště 21.51
02.09.2009 Přebor Zlínského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (2. část) (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 300 m/Žky Uherské Hradiště 47.38
29.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 100 m/Ž/R2 4 Uherské Hradiště 14.35
29.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 100 m/Ž/FB Uherské Hradiště 14.26
29.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) 200 m/Ž/BA 4 Uherské Hradiště 29.52
29.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (Slovácká Slávia Uherské Hradiš) dálka/Ž/F 8 Uherské Hradiště 4.48
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 150 m/Ž/B2 3 Olomouc 21.38
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m/Ž/B1 4 Olomouc 46.60
19.08.2009 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Ž 9 Olomouc 4.46
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B2 3 Šumperk 21.18
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 300 m/Žky/B1 Šumperk DQ
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze 150 m/Žky/B2 5 Ostrava 20.86
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze dálka/Žky/F 17 Ostrava 4.30
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) 200 m/Ž/BA 5 Uherské Hradiště 28.72
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2 (AC Slovácká Slávia Uherské Hra) dálka/Ž/F Uherské Hradiště 4.68
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R3 2 Olomouc 08.70
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FB Olomouc 08.73
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žky/B1 3 Olomouc 21.24
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 4 Olomouc 08.84
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 60 m/Žky/F 6 Olomouc 08.91
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 300 m/Žky/B1 2 Olomouc 46.26