Karta atleta

Export do excelu
  • Dubová Adéla
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér Mgr. Bc. Miroslav Sadil
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.84 Šumperk 23.9.2014
60 m 07.9 h Olomouc 6.2.2009
100 m 12.17 Šumperk 1.7.2017
150 m 18.94 Olomouc 22.8.2012
150 m 19.72 h Praha-Strahov 17.1.2014
200 m 25.88 Třinec 5.9.2015
200 m 25.96 h Vídeň 1.2.2011
300 m 43.86 Kolín 2.5.2009
400 m 63.00 Šumperk 6.6.2009
600 m 2:05.72 Jihlava 16.5.2011
sprintérský trojboj 2481 Litomyšl 1.8.2009
skok daleký 4.64 Hranice 21.8.2010
skok daleký 4.77 h Olomouc 18.12.2009
skok vysoký 1.40 Šumperk 16.6.2009
skok vysoký 1.41 h Olomouc 12.12.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.03 Šumperk 22.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2009 VIII. ročník Přátelského utkání žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/B1 1 Olomouc 08.23
18.12.2009 VIII. ročník Přátelského utkání žactva (AK Olomouc) dálka/Žky Olomouc 4.77
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R2 1 Olomouc 08.18
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA 4 Olomouc 08.23
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 150 m/Žky/B1 4 Olomouc 19.97
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 60 m/Žky/R3 2 Olomouc 08.16
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 60 m/Žky/M1 4 Olomouc 08.09
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 60 m/Žky/F 6 Olomouc 08.02
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 150 m/Žky/R1 4 Olomouc 19.71
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) 60 m/Žky/R1 1 Šumperk 08.27
08.09.2009 3. kolo družstev staršího žactva a přebor Olomouckého kraje jednotlivců staršího žactva (TJ Šumperk) 60 m/Žky/FA Šumperk DNP
30.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) 100 m/Ž/R1 3 Opava 13.09
30.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) 100 m/Ž/FA Opava 12.92
24.08.2009 4. Giochi Sportivi Internazionale del Tricolora (Atletica Castelnovo Monti) 200 m/Žky/B1 1 Castelnovo Monti 26.65
23.08.2009 4. Giochi Sportivi Internazionali Del Tricolore (Atletica Sintofarm Guastalla) 100 m/Žky/R1 1 Guastalla 12.59
23.08.2009 4. Giochi Sportivi Internazionali Del Tricolore (Atletica Sintofarm Guastalla) 100 m/Žky/F Guastalla 12.68
01.08.2009 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B1 1 Litomyšl 07.87
01.08.2009 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B4 1 Litomyšl 12.75
01.08.2009 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B1 3 Litomyšl 26.20
01.08.2009 Východočeské turné (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž Litomyšl 2481
15.07.2009 Velká cena města Opavy (Sokol) 60 m/Žky Opava 08.03
12.07.2009 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) 100 m/Ž/B2 2 Opava 12.77
12.07.2009 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) 100 m/Ž/FA Opava 12.88
12.07.2009 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Slezan Opava) 200 m/Ž/B2 1 Opava 26.98
23.06.2009 Olympiáda dětí a mládeže (Jihočeský krajský atletický svaz. Technicky zajišťuje TJ Vodní Stavby Tábor) 60 m/Žky/R4 2 Tábor 07.97
23.06.2009 Olympiáda dětí a mládeže (Jihočeský krajský atletický svaz. Technicky zajišťuje TJ Vodní Stavby Tábor) 60 m/Žky/S2 5 Tábor 07.98
23.06.2009 Olympiáda dětí a mládeže (Jihočeský krajský atletický svaz. Technicky zajišťuje TJ Vodní Stavby Tábor) 60 m/Žky/F 8 Tábor 07.96
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 60 m/Žky/R6 2 Šumperk 08.10
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 60 m/Žky/F Šumperk 07.90
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 60 m/Žky/R6 2 Šumperk 08.10
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 60 m/Žky/F Šumperk 07.90
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B1 2 Šumperk 19.42
16.06.2009 2. kolo staršího žactva družstev (TJ Šumperk) výška/Žky/F 6= Šumperk 1.40
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze 60 m/Žky/R2 1 Ostrava 08.16
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze 60 m/Žky/FA Ostrava 08.07
13.06.2009 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze 150 m/Žky/B1 2 Ostrava 19.62
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 100 m/Ž/R2 1 Šumperk 12.79
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 100 m/Ž/FA Šumperk 12.71
06.06.2009 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 400 m/Ž/B1 5 Šumperk 63.00
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (SK Hranice, SK Prostějov) 100 m/Ž/R1 3 Olomouc 12.94
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (SK Hranice, SK Prostějov) 100 m/Ž/FA 4 Olomouc 13.02
24.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (SK Hranice, SK Prostějov) 200 m/Ž/B1 3 Olomouc 26.69
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 1 Olomouc 08.05
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.08
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žky/B1 1 Olomouc 20.25
20.05.2009 1. kolo přeboru družstev staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky Olomouc 4.68
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 Olomouc DQ
08.05.2009 Velká cena Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 100 m/Ž/B1 3 Olomouc 13.05
02.05.2009 Youth Athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den mládeže (T. J. Sokol Kolín - atletika) 60 m/Žky/R1 1 Kolín 08.11
02.05.2009 Youth Athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den mládeže (T. J. Sokol Kolín - atletika) 60 m/Žky/FA 4 Kolín 07.90
02.05.2009 Youth Athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den mládeže (T. J. Sokol Kolín - atletika) 300 m/Žky/B3 1 Kolín 43.86
28.02.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/R1 2 Praha - Strahov 08.06
28.02.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/M1 4 Praha - Strahov 08.04
21.02.2009 Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale (Atletika Poruba, o.s.) 60 m/Žky/R3 1 Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 08.26
21.02.2009 Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale (Atletika Poruba, o.s.) 60 m/Žky/FA Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 08.10
21.02.2009 Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale (Atletika Poruba, o.s.) dálka/Žky/F 17 Ostrava - atletický tunel VÍTKOVICE ARÉNA 4.10
06.02.2009 Krajský přebor starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R3 1 Olomouc 07.9
06.02.2009 Krajský přebor starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.11
20.01.2009 Regionální přebor starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R5 1 Olomouc 08.36
20.01.2009 Regionální přebor starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.25
20.01.2009 Regionální přebor starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) výška/Žky Olomouc 1.41