Karta atleta

Export do excelu
  • Denisa Chládková
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 2 3 -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -
- - - - - - - 1 - - - - 2 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 Třebíč 10.06.2009
60 m 08.17 h Praha-Strahov 21.01.2012
100 m 12.66 Kladno 22.05.2010
150 m 19.62 h Praha-Strahov 17.01.2009
150 m 18.90 Stará Boleslav 28.05.2010
200 m 26.39 h Linec 04.02.2010
200 m 25.57 Stará Boleslav 24.05.2013
300 m 43.93 Nová Včelnice 21.06.2008
300 m 43.71 h Praha-Strahov 21.01.2012
400 m 61.81 Praha 18.09.2011
400 m 62.46 h Praha-Strahov 28.01.2012
800 m 2:29.37 h Praha-Strahov 06.02.2009
800 m 2:31.50 Stará Boleslav 28.05.2010
60 m překážek (0.76/7.70) 10.02 Stará Boleslav 18.07.2008
60 m překážek (0.76/8.20) 09.20 h Praha-Strahov 06.02.2010
60 m překážek (0.76/8.50) 09.76 h Praha-Strahov 22.01.2011
60 m překážek (0.84) 09.43 h Praha-Strahov 02.02.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 15.23 Stará Boleslav 28.05.2010
100 m překážek (0.84) 15.53 Stará Boleslav 24.05.2013
200 m překážek (0.76) 29.99 Tábor 08.08.2009
skok vysoký 1.68 České Budějovice 05.06.2010
skok vysoký 1.64 h Praha-Strahov 26.01.2013
skok daleký 5.71 Tábor 23.06.2009
skok daleký 5.62 h Praha-Stromovka 23.02.2013
vrh koulí 3kg 10.09 h Praha-Strahov 22.01.2011
vrh koulí 3kg 10.95 Nová Včelnice 09.09.2012
vrh koulí 4kg 09.41 h Praha-Strahov 02.02.2013
vrh koulí 4kg 10.31 Nové Město nad Metují 27.07.2013
hod oštěpem 500g 34.01 Písek 19.05.2012
hod oštěpem 600g 25.60 Stará Boleslav 28.05.2010
hod kriketovým míčkem 43.16 Stará Boleslav 18.07.2008
pětiboj 3013 Stará Boleslav 18.07.2008
pětiboj hala [Zky] 3356 h Praha-Strahov 06.02.2009
pětiboj hala [Dky] 3131 h Praha-Stromovka 11.02.2011
sedmiboj [Zky] 4726 Stará Boleslav 28.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.23 h Praha-Strahov 24.01.2009
60 m 08.09 Třebíč 10.06.2009
100 m 13.04 Tábor 06.06.2009
150 m 19.62 h Praha-Strahov 17.01.2009
150 m 19.24 Jihlava 10.05.2009
200 m 26.42 Praha 26.09.2009
300 m 44.01 Amstetten 11.10.2009
800 m 2:29.37 h Praha-Strahov 06.02.2009
800 m 2:32.87 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
60 m překážek (0.76/8.20) 09.42 h Praha-Strahov 06.02.2009
100 m překážek (0.76/8.20) 15.75 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
200 m překážek (0.76) 29.99 Tábor 08.08.2009
skok vysoký 1.63 h Praha-Strahov 06.02.2009
skok vysoký 1.62 Olomouc 12.09.2009
skok daleký 5.52 h Praha-Strahov 17.01.2009
skok daleký 5.71 Tábor 23.06.2009
vrh koulí 3kg 08.23 h Praha-Strahov 24.01.2009
vrh koulí 3kg 08.75 Tábor 16.05.2009
hod oštěpem 600g 23.80 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
pětiboj hala [Zky] 3356 h Praha-Strahov 06.02.2009
sedmiboj [Zky] 4256 Jablonec nad Nisou 29.05.2009

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2009 Atletické pětiutkání 100 m/Žky/B1 2 Amstetten 13.27
11.10.2009 Atletické pětiutkání 300 m/Žky/B2 3 Amstetten 44.01
03.10.2009 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Dky/R1 3 Tábor 13.08
03.10.2009 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Dky/FA 6 Tábor 13.19
03.10.2009 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Dky/B1 5 Tábor 26.95
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek v Čechách (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B1 3 Praha 26.42
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek v Čechách (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B2 Praha DNP
26.09.2009 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek v Čechách (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky/F 2= Praha 1.52
20.09.2009 Memoriál Zbyňka Šourka ve skoku do výšky skok vysoký/Ž Tábor 1.56
19.09.2009 Mezistátní utkání ČR-Slovensko žáků a žákyň skok vysoký/Žky Dubnica nad Váhom 1.62
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 200 m překážek (0.76)/Žky/R2 1 Olomouc 30.09
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) 200 m překážek (0.76)/Žky/F Olomouc DNP
12.09.2009 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) skok vysoký/Žky/F Olomouc 1.62
29.08.2009 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Ž Stará Boleslav 1.60
29.08.2009 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Ž 4 Stará Boleslav 5.28
08.08.2009 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána 200 m překážek (0.76)/Žky/F Tábor 29.99
08.08.2009 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána skok daleký/Ž/F 6 Tábor 5.49
11.07.2009 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Ž/F 7 Praha 1.56
11.07.2009 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž/F 4 Praha 5.36
23.06.2009 Olympiáda dětí a mládeže (Jihočeský krajský atletický svaz. Technicky zajišťuje TJ Vodní Stavby Tábor) skok vysoký/Žky/K1 1= Tábor 1.50
23.06.2009 Olympiáda dětí a mládeže (Jihočeský krajský atletický svaz. Technicky zajišťuje TJ Vodní Stavby Tábor) skok vysoký/Žky/F 7 Tábor 1.55
23.06.2009 Olympiáda dětí a mládeže (Jihočeský krajský atletický svaz. Technicky zajišťuje TJ Vodní Stavby Tábor) skok daleký/Žky/F Tábor 5.71
14.06.2009 2. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (AO Sokol České Budějovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 1 České Budějovice 30.21
10.06.2009 Celostátní finále 41. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (sportovní třídy) (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žkm/B1 1 Třebíč 08.09
06.06.2009 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor ) 100 m/Ž/R3 4 Tábor 13.04
29.05.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Žky/B1 1 Jablonec nad Nisou 19.56
29.05.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Žky/B2 1 Jablonec nad Nisou 2:32.87
29.05.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Jablonec nad Nisou 15.75
29.05.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/Žky/F Jablonec nad Nisou 1.54
29.05.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Žky/F2 Jablonec nad Nisou 5.05
29.05.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 3kg/Žky/F 11 Jablonec nad Nisou 08.41
29.05.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) hod oštěpem 600g/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 23.80
29.05.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) sedmiboj [Zky]/Žky/F Jablonec nad Nisou 4256
23.05.2009 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž/F 5 Praha 5.30
16.05.2009 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ VS Tábor) skok daleký/Žky/F Tábor 5.19
16.05.2009 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ VS Tábor) vrh koulí 3kg/Žky/F 5 Tábor 08.75
16.05.2009 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ VS Tábor) hod oštěpem 600g/Žky/F 6 Tábor 21.83
10.05.2009 1. kolo KP juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek Vysočina a Jižní Čechy (Atletika Jihlava) 150 m/Žky/F1 Jihlava 19.24
10.05.2009 1. kolo KP juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek Vysočina a Jižní Čechy (Atletika Jihlava) skok daleký/Žky/F Jihlava 5.46
10.02.2009 Veřejné závody skok daleký/Jky Praha - O2 Aréna 5.36
06.02.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B3 1 Praha-Strahov 2:29.37
06.02.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Praha-Strahov 09.42
06.02.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky/F Praha-Strahov 1.63
06.02.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky/F Praha-Strahov 5.34
06.02.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 13 Praha-Strahov 08.11
06.02.2009 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) pětiboj hala [Zky]/Žky/F Praha-Strahov 3356
24.01.2009 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) 60 m/Ž/R2 1 Praha-Strahov 08.23
24.01.2009 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) 60 m/Ž/FA Praha-Strahov DNP
24.01.2009 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) skok vysoký/Ž/F Praha-Strahov 1.58
24.01.2009 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) vrh koulí 3kg/Dky/F 11 Praha-Strahov 08.23
17.01.2009 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 150 m/Žky/B3 1 Praha-Strahov 19.62
17.01.2009 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha-Strahov 09.76
17.01.2009 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) skok daleký/Žky/F Praha-Strahov 5.52