Karta atleta

Export do excelu
  • Hana Sládková Kavínová
  • Narozen: 1985
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - 2 - - - - - - - - - - -
- 2 - 1 - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.32 Stará Boleslav 14.09.2005
60 m 08.18 h Praha-Stromovka 21.02.2006
100 m 12.60 Kolín, Čáslav 04.09.2004
150 m 19.34 Stará Boleslav 14.09.2005
200 m 25.59 Kladno 28.05.2005
200 m 25.76 h Praha-Strahov 07.01.2006
300 m 41.43 Stará Boleslav 20.08.2008
400 m 57.76 h Praha-Strahov 28.01.2006
400 m 57.52 Kladno 17.06.2006
800 m 2:14.40 h Praha-Stromovka 07.02.2010
800 m 2:15.44 Stará Boleslav 30.05.2010
50 m překážek (0.84) 8.09 h Praha - Strahov 22.02.2003
60 m překážek (0.76/8.50) 9.26 h Praha-Strahov 11.12.2004
60 m překážek (0.84) 08.97 h Praha-Strahov 07.01.2006
100 m překážek (0.84) 14.44 Kladno 17.06.2006
400 m překážek (0.76) 60.75 Liberec 02.09.2006
skok vysoký 1.68 h Praha-Strahov 09.01.2010
skok vysoký 1.70 Stará Boleslav 11.06.2016
skok daleký 5.71 h Praha-Strahov 07.01.2006
skok daleký 5.69 Stará Boleslav 02.06.2007
trojskok 11.38 Stará Boleslav 03.06.2017
vrh koulí 4kg 08.57 h Praha-Strahov 25.02.2005
vrh koulí 4kg 08.88 Stará Boleslav 13.10.2012
hod diskem 1kg 21.42 Stará Boleslav 06.09.2006
hod oštěpem 600g 26.13 Stará Boleslav 30.05.2010
pětiboj hala [Z] 3730 h Praha-Stromovka 13.02.2010
sedmiboj [Z] 4895 Stará Boleslav 20.07.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 26.20 Stará Boleslav 29.05.2010
400 m 59.17 h Praha-Strahov 24.01.2010
400 m 58.56 Stará Boleslav 15.05.2010
800 m 2:14.40 h Praha-Stromovka 07.02.2010
800 m 2:15.44 Stará Boleslav 30.05.2010
60 m překážek (0.84) 09.00 h Praha-Stromovka 13.02.2010
100 m překážek (0.84) 14.46 Praha 06.06.2010
400 m překážek (0.76) 61.21 Mladá Boleslav 08.05.2010
skok vysoký 1.68 h Praha-Strahov 09.01.2010
skok vysoký 1.66 Stará Boleslav 29.05.2010
skok daleký 5.53 h Praha-Stromovka 13.02.2010
skok daleký 5.30 Stará Boleslav 30.05.2010
vrh koulí 4kg 08.38 h Praha-Stromovka 13.02.2010
vrh koulí 4kg 08.69 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 600g 26.13 Stará Boleslav 30.05.2010
pětiboj hala [Z] 3730 h Praha-Stromovka 13.02.2010
sedmiboj [Z] 4869 Stará Boleslav 29.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Ž/B 1 Stará Boleslav 60.46
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 MB Praha 14.96
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Ž MB Praha NM
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/R1 Třinec DNP
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Ž/R2 Třinec DNP
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/R2 4 Třinec 61.42
18.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/F 6 Třinec 63.11
03.07.2010 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 7 Pardubice 63.07
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Jky/B1 MS Stará Boleslav DNP
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Jky/B MS Stará Boleslav 2:15.99
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Praha 14.46
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 7 Praha 62.44
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/B1 3 Stará Boleslav 26.20
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Ž/F Stará Boleslav 2:15.44
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 3 Stará Boleslav 14.53
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Ž/F 4 Stará Boleslav 1.66
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Ž/F 5 Stará Boleslav 5.30
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 4kg/Ž/F 9 Stará Boleslav 08.69
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Ž/F 9 Stará Boleslav 26.13
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Z]/Ž/F 5 Stará Boleslav 4869
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 2 Ostrava 14.56
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 7 Ostrava 62.76
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 400 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 58.56
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Stará Boleslav 14.82
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 400 m překážek (0.76)/Jky/B1 MS Mladá Boleslav 61.21
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) skok vysoký/Jky MS Mladá Boleslav 1.60
27.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/R1 3 Praha-Stromovka 2:15.67
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž Praha-Stromovka 2:15.80
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 4 Praha-Stromovka 09.00
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Ž 7 Praha-Stromovka 1.66
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž 5 Praha-Stromovka 5.53
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Ž 11 Praha-Stromovka 08.38
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Z]/Ž Praha-Stromovka 3730
07.02.2010 Grand Prix Olymp (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F 7 Praha-Stromovka 2:14.40
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) 400 m/Ž/B3 MS Praha-Strahov 59.17
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 MS Praha-Strahov 09.18
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 800 m/Ž/F Praha-Strahov 2:16.42
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 60 m překážek (0.84)/Ž/F1 Praha-Strahov 09.15
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) skok vysoký/Ž/F Praha-Strahov 1.68