Karta atleta

Export do excelu
  • Theodor Jareš
  • Narozen: 1987
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 06.12.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2007: ME22-4x400 m/4.; 2010: HMS-4x400 m/R; 2012: HMS-4x400 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
1 1 - - - - - - - - - - - - -
1 - - 2 - - 1 - - 1 - - - - -
- 1 - 1 - - - 1 - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.27 Praha 15.05.2007
60 m 07.19 h Praha-Strahov 05.01.2009
100 m 10.85 Praha 21.08.2010
150 m 16.74 Praha 09.05.2007
150 m 16.09 h Praha-Strahov 13.01.2012
200 m 21.51 Praha 07.06.2008
200 m 21.57 h Praha-Stromovka 15.02.2011
300 m 33.45 Domažlice 26.08.2009
300 m 34.31 h Praha-Strahov 21.01.2011
400 m 47.15 h Vídeň 16.02.2010
400 m 46.65 Praha-Eden 11.07.2010
500 m 1:01.76 Praha-Eden 14.05.2010
500 m 1:02.72 h Praha-Strahov 21.01.2011
800 m 1:57.79 Praha 07.06.2011
1000 m 2:51.55 h Praha 28.02.2004
1500 m 4:43.40 Praha 08.10.2006
60 m překážek (0.91) 8.98 h Praha 07.02.2004
60 m překážek (1.06) 09.00 h Praha-Stromovka 21.01.2007
110 m překážek (0.99) 16.03 Praha 08.10.2006
200 m překážek (0.76) 24.14 Domažlice 24.09.2011
400 m překážek (0.91) 52.90 Tábor 30.07.2011
skok vysoký 1.66 h Praha 27.02.2004
skok vysoký 1.82 Praha 07.10.2006
skok o tyči 3.40 h Praha 28.02.2004
skok o tyči 3.40 Praha 08.10.2006
skok daleký 5.55 h Praha 27.02.2004
skok daleký 6.67 Praha 23.09.2006
trojskok 12.62 České Budějovice 10.07.2004
vrh koulí 5kg 09.20 h Praha 27.02.2004
vrh koulí 6kg 10.09 Praha 07.10.2006
hod diskem 1,75kg 26.84 Praha 08.10.2006
hod oštěpem 800g 39.66 Praha 08.10.2006
sedmiboj hala [Dci] 4126 h Praha 28.02.2004
desetiboj [J] 6000 Praha 08.10.2006
sprintérský trojboj 2575 Litomyšl 04.08.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 10.85 Praha 21.08.2010
200 m 21.80 h Praha-Stromovka 28.02.2010
200 m 21.66 Praha 06.06.2010
300 m 34.33 h Praha-Stromovka 26.01.2010
300 m 33.80 Ostrava 27.05.2010
400 m 47.15 h Vídeň 16.02.2010
400 m 46.65 Praha-Eden 11.07.2010
500 m 1:05.57 h Praha-Strahov 22.01.2010
500 m 1:01.76 Praha-Eden 14.05.2010
400 m překážek (0.91) 53.28 Vyškov 04.09.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2010 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance 400 m/M/B1 1 Domažlice 48.03
04.09.2010 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen (AK AHA Vyškov) 400 m/M/B1 1 Vyškov 47.35
04.09.2010 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen (AK AHA Vyškov) 400 m překážek (0.91)/M/B1 4 Vyškov 53.28
29.08.2010 Atletski miting Ljubljana 2010 400 m/M/B2 3 Ljubljana 47.59
25.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B1 2 Stará Boleslav 11.08
25.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/B1 1 Stará Boleslav 21.84
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R3 MB Praha 10.92
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FC MB Praha 10.85
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B3 MB Praha 21.87
14.08.2010 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B1 4 Bílina 21.84
07.08.2010 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/B1 4= Tábor nezměřeno
07.08.2010 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/M/B1 1 Tábor 48.30
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/R1 1 Třinec 47.12
18.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/F Třinec 47.24
11.07.2010 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B1 1 Praha-Eden 46.65
03.07.2010 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M/B1 1 Pardubice 47.21
14.06.2010 Dukla mítink a M.J.O. (M.J.O., ASC Dukla) 400 m/M/BA Praha
14.06.2010 Premium mítink EAA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o., ASC Dukla Praha) 400 m/M/BA 2 Praha 47.19
10.06.2010 Akademické mistrovství ČR (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) 200 m/M/B2 MS Praha-Juliska 21.73
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) 200 m/M/B3 4 Praha 21.66
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) 400 m/M/B1 4 Praha 47.20
27.05.2010 Mítink IAAF-Zlatá Tretra Ostrava 300 m/M/BB 4 Ostrava 33.80
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 200 m/M/B2 3 Ostrava 21.67
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m/M/B2 1 Ostrava 47.42
18.05.2010 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/M/B1 2 Sušice 33.88
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B6 1 Praha-Eden 34.17
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B1 2 Praha-Eden 1:01.76
07.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B1 5 Praha-Eden 36.19
07.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B1 1 Praha-Eden 1:02.10
28.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/M/R3 1 Praha-Stromovka 22.00
28.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/M/F Praha-Stromovka 21.80
16.02.2010 Track & Field Meeting 400 m/M/B10 1 Vídeň 47.15
07.02.2010 Grand Prix Olymp (PSK Olymp Praha) 400 m/M/F4 Praha-Stromovka 48.07
02.02.2010 Mezinárodní mítink 400 m/M/B8 1 Vídeň 47.95
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 300 m/M/B1 2 Praha-Stromovka 34.33
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 300 m/M/B11 1 Praha-Stromovka 35.57
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 500 m/M/B1 1 Praha-Strahov 1:05.57
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 300 m/M/B6 1 Praha-Stromovka 34.82