Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Nejedlý
  • Narozen: 1988
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2007: MEJ-10boj/8.; 2009: ME22-10boj/11.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- 1 - - - - 1 - - - - - - - -
2 2 - 4 - - 1 1 - 1 - - - - -
- 1 - 2 - - 1 1 - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.96 h Otrokovice 01.03.2012
60 m 07.27 Praha 01.05.2007
60 m 07.17 h Praha-Stromovka 20.01.2009
100 m 11.06 Kladno 23.06.2009
150 m 17.22 Praha 09.05.2006
150 m 17.12 h Praha-Stromovka 20.01.2007
200 m 23.48 h Praha-Stromovka 21.02.2006
200 m 22.60 Kladno 02.06.2012
300 m 35.19 Sušice 18.05.2010
400 m 49.78 Toruň 02.07.2011
1000 m 2:48.13 h Praha-Stromovka 14.02.2010
1500 m 4:38.06 Kladno 24.06.2009
40 yardů př. 05.34 h Otrokovice 23.02.2011
50 m překážek (0.84) 8.03 h Praha - Strahov 19.01.2003
60 m překážek (0.91) 8.47 h Praha-Strahov 29.01.2005
60 m překážek (0.99) 08.08 h Praha-Stromovka 06.02.2007
60 m překážek (1.06) 08.03 h Praha-Stromovka 21.02.2009
100 m překážek (0.84) 14.60 Česká Lípa 28.06.2003
110 m překážek (0.91) 14.30 Praha 29.05.2005
110 m překážek (0.99) 14.44 Kladno 23.06.2007
110 m překážek (1.06) 14.36 Vyškov 16.06.2012
200 m překážek (0.76) 29.26 Praha, Děkanka 26.06.2003
400 m překážek (0.91) 55.22 Vyškov 04.09.2010
skok vysoký 2.04 h Praha-Stromovka 10.01.2009
skok vysoký 2.06 Kladno 15.06.2010
skok o tyči 4.50 h Zaragoza 01.02.2009
skok o tyči 4.60 Kladno 16.06.2011
skok daleký 7.38 Kaunas 16.07.2009
skok daleký 7.20 h Praha-Strahov 14.01.2012
vrh koulí 4kg 11.68 h Praha - Strahov 19.01.2003
vrh koulí 5kg 12.99 h Praha-Strahov 29.01.2005
vrh koulí 5kg 14.62 Praha 08.10.2005
vrh koulí 6kg 13.53 h Praha-Stromovka 10.02.2007
vrh koulí 6kg 13.67 Olomouc 09.06.2007
vrh koulí 7,26kg 13.94 h Praha-Stromovka 09.02.2013
vrh koulí 7,26kg 13.83 Kladno 08.06.2013
hod diskem 1,5kg 36.49 Praha 11.05.2005
hod diskem 1,75kg 39.88 Olomouc 10.06.2007
hod diskem 2kg 38.78 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
hod oštěpem 600g 47.30 Praha 09.10.2005
hod oštěpem 700g 46.84 Hradec Králové 17.07.2004
hod oštěpem 800g 56.79 Woerden 28.08.2011
pětiboj hala 3483 h Praha 23.12.2005
sedmiboj hala [Dci] 4406 h Praha-Stromovka 16.01.2005
sedmiboj hala [J] 5359 h Praha-Stromovka 11.02.2007
sedmiboj hala [M] 5604 h Praha-Strahov 08.02.2009
devítiboj 5045 Stará Boleslav 14.06.2003
desetiboj [Dci] 6611 Praha 09.10.2005
desetiboj [J] 7317 Hengelo 20.07.2007
desetiboj [M] 7614 Stará Boleslav 29.05.2010
vrhačský trojboj 1812 Praha - Juliska 16.09.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.25 h Praha-Stromovka 13.02.2010
100 m 11.17 Kladno 15.06.2010
200 m 22.95 Uherské Hradiště 02.05.2010
300 m 35.19 Sušice 18.05.2010
400 m 49.81 Kladno 15.06.2010
1000 m 2:48.13 h Praha-Stromovka 14.02.2010
1500 m 4:39.26 Stará Boleslav 30.05.2010
60 m překážek (1.06) 08.17 h Apeldoorn 31.01.2010
110 m překážek (1.06) 14.39 Sušice 18.05.2010
400 m překážek (0.91) 55.22 Vyškov 04.09.2010
skok vysoký 2.00 h Apeldoorn 30.01.2010
skok vysoký 2.06 Kladno 15.06.2010
skok o tyči 4.50 h Praha-Stromovka 14.02.2010
skok o tyči 4.40 Stará Boleslav 30.05.2010
skok daleký 7.17 h Praha-Stromovka 13.02.2010
skok daleký 7.27 Stará Boleslav 29.05.2010
vrh koulí 7,26kg 13.09 h Praha-Stromovka 13.02.2010
vrh koulí 7,26kg 13.60 Asikkala 14.07.2010
hod diskem 2kg 38.65 Hengelo 27.06.2010
hod oštěpem 800g 56.02 Hengelo 27.06.2010
sedmiboj hala [M] 5535 h Praha-Stromovka 14.02.2010
desetiboj [M] 7614 Stará Boleslav 29.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2010 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen (AK AHA Vyškov) 110 m překážek (1.06)/M/B1 6 Vyškov 14.88
04.09.2010 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen (AK AHA Vyškov) 400 m překážek (0.91)/M/B2 2 Vyškov 55.22
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (1.06)/U23M/R3 1 Břeclav 14.80
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (1.06)/U23M/F Břeclav 14.74
29.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/U23M/F Břeclav 7.04
17.08.2010 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Pardubice 14.93
17.08.2010 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) skok daleký/M Pardubice 6.96
17.08.2010 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) hod oštěpem 800g/M Pardubice 49.39
14.07.2010 Vääksy meeting 100 m/M D Asikkala 11.30
14.07.2010 Vääksy meeting skok daleký/M D Asikkala 6.96
14.07.2010 Vääksy meeting vrh koulí 7,26kg/M D Asikkala 13.60
14.07.2010 Vääksy meeting skok vysoký/M D Asikkala 1.90
14.07.2010 Vääksy meeting 400 m/M D Asikkala 51.53
15.07.2010 Vääksy meeting 110 m překážek (1.06)/M D Asikkala 14.69
15.07.2010 Vääksy meeting hod diskem 2kg/M D Asikkala 38.02
15.07.2010 Vääksy meeting skok o tyči/M D Asikkala 4.40
15.07.2010 Vääksy meeting hod oštěpem 800g/M D Asikkala 52.48
15.07.2010 Vääksy meeting 1500 m/M D Asikkala DNP
15.07.2010 Vääksy meeting desetiboj [M]/M Asikkala DNF
26.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) 100 m/M/B2 1 Hengelo 11.31
26.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) skok daleký/M 10 Hengelo 7.03
26.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) vrh koulí 7,26kg/M 9 Hengelo 13.49
26.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) skok vysoký/M D Hengelo 2.01
26.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) 400 m/M D Hengelo 50.39
27.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) 110 m překážek (1.06)/M/B4 1 Hengelo 14.54
27.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) hod diskem 2kg/M D Hengelo 38.65
27.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) skok o tyči/M D Hengelo 4.10
27.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) hod oštěpem 800g/M D Hengelo 56.02
27.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) 1500 m/M D Hengelo 4:42.75
27.06.2010 EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži) desetiboj [M]/M 7 Hengelo 7450
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 100 m/M/B3 3 Kladno 11.17
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 400 m/M/B3 5 Kladno 49.81
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 110 m překážek (1.06)/M/B3 5 Kladno 14.43
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok vysoký/M 4 Kladno 2.06
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok o tyči/M Kladno DNP
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok daleký/M 10 Kladno 7.16
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) vrh koulí 7,26kg/M 5 Kladno 13.57
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) hod diskem 2kg/M Kladno NM
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) desetiboj [M]/M Kladno DNF
09.06.2010 Akademické mistrovství ČR (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Praha-Juliska 14.62
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B2 3 Praha 14.50
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) skok daleký/M/F 10 Praha 6.73
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B1 4 Stará Boleslav 11.21
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/B2 1 Stará Boleslav 50.12
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/M/F Stará Boleslav 4:39.26
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Stará Boleslav 14.47
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/M/F1 Stará Boleslav 2.05
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/M/F1 Stará Boleslav 4.40
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M/F Stará Boleslav 7.27
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 7,26kg/M/F 7 Stará Boleslav 13.27
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 2kg/M/F 9 Stará Boleslav 36.80
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/M/F 5 Stará Boleslav 54.00
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [M]/M/F Stará Boleslav 7614
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (1.06)/M/B2 Ostrava DQ
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) skok daleký/M/F 8 Ostrava 7.01
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 7,26kg/M/F 13 Ostrava 13.35
18.05.2010 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/M/B2 2 Sušice 35.19
18.05.2010 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Sušice 14.39
18.05.2010 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) skok daleký/M 4 Sušice 6.82
08.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích 100 m/M D Desenzano del Garda 11.48
08.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích skok daleký/M D Desenzano del Garda 7.00
08.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích vrh koulí 7,26kg/M D Desenzano del Garda 12.80
08.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích skok vysoký/M D Desenzano del Garda 1.95
08.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích 400 m/M D Desenzano del Garda 50.49
09.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích 110 m překážek (1.06)/M D Desenzano del Garda 14.70
09.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích hod diskem 2kg/M D Desenzano del Garda 35.80
09.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích skok o tyči/M D Desenzano del Garda 4.25
09.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích hod oštěpem 800g/M D Desenzano del Garda 53.64
09.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích 1500 m/M D Desenzano del Garda 4:41.77
09.05.2010 Mítink IAAF ve vícebojích desetiboj [M]/M 13 Desenzano del Garda 7242
02.05.2010 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes 2010 (AC Slovácká Slavia Uherské Hra) 200 m/M/F 4 Uherské Hradiště 22.95
02.05.2010 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes 2010 (AC Slovácká Slavia Uherské Hra) skok daleký/M/F Uherské Hradiště 6.89
02.05.2010 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes 2010 (AC Slovácká Slavia Uherské Hra) hod diskem 2kg/M/F Uherské Hradiště 36.86
27.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/R1 3 Praha-Stromovka 08.28
27.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F Praha-Stromovka NM
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B1 6 Praha-Stromovka 07.25
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/B2 7 Praha-Stromovka 2:48.13
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B1 2 Praha-Stromovka 08.22
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M/F2 6 Praha-Stromovka 1.93
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/M/F2 7= Praha-Stromovka 4.50
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/M Praha-Stromovka 7.17
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M 5 Praha-Stromovka 13.09
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [M]/M 4 Praha-Stromovka 5535
30.01.2010 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích 60 m/M S Apeldoorn 07.33
30.01.2010 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích skok daleký/M S Apeldoorn 7.04
30.01.2010 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích vrh koulí 7,26kg/M S Apeldoorn 12.56
30.01.2010 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích skok vysoký/M S Apeldoorn 2.00
31.01.2010 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích 60 m překážek (1.06)/M S Apeldoorn 08.17
31.01.2010 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích skok o tyči/M S Apeldoorn 4.40
31.01.2010 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích 1000 m/M S Apeldoorn 2:51.01
31.01.2010 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích sedmiboj hala [M]/M 11 Apeldoorn 5460
23.01.2010 Jablonecká hala 2010 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/R4 4 Jablonec nad Nisou 07.36
23.01.2010 Jablonecká hala 2010 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/FB Jablonec nad Nisou DNP
23.01.2010 Jablonecká hala 2010 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (1.06)/M/R2 1 Jablonec nad Nisou 08.22
23.01.2010 Jablonecká hala 2010 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (1.06)/M/F 6 Jablonec nad Nisou 08.31
23.01.2010 Jablonecká hala 2010 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 7,26kg/M/F 4 Jablonec nad Nisou 12.60
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B1 Praha-Stromovka 07.34
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/F Praha-Stromovka 2:52.65
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B1 1 Praha-Stromovka 08.31
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M/F2 Praha-Stromovka 1.97
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok o tyči/M/F Praha-Stromovka 4.30
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F Praha-Stromovka 7.03
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M/F 4 Praha-Stromovka 12.90
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [M]/M/F Praha-Stromovka 5368