Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Nešvera
  • Narozen: 1988
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 19.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2007: MEJ-10boj/16.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - 2 - - - - - - - -
- 1 - 1 - - 1 3 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 6.88 h Praha-Strahov 12.01.2003
60 m 07.59 Kladno 13.06.2004
60 m 07.16 h Praha-Stromovka 15.01.2011
100 m 11.04 Tábor 09.08.2008
150 m 20.20 h Praha-Strahov 12.01.2003
150 m 16.70 Praha 05.05.2008
200 m 23.96 h Praha-Strahov 08.01.2005
200 m 22.87 Stará Boleslav 24.05.2008
300 m 39.50 h Praha-Stromovka 27.01.2004
400 m 50.91 Praha 10.05.2008
1000 m 2:47.28 h Sheffield 03.02.2008
1500 m 4:42.24 Přerov 01.05.2007
60 m překážek (0.91) 09.35 h Praha-Strahov 26.02.2005
60 m překážek (0.99) 08.69 h Praha-Stromovka 14.01.2007
60 m překážek (1.06) 08.76 h Praha-Stromovka 16.01.2011
110 m překážek (0.91) 15.89 Kladno 09.10.2005
110 m překážek (0.99) 15.72 Praha 13.05.2007
110 m překážek (1.06) 16.04 Ústí nad Orlicí 20.09.2008
skok vysoký 1.91 h Praha-Stromovka 12.01.2008
skok vysoký 1.93 Stará Boleslav 19.07.2008
skok o tyči 4.70 Olomouc 10.06.2007
skok o tyči 4.70 h Praha-Strahov 10.02.2008
skok daleký 7.33 Stará Boleslav 19.07.2008
skok daleký 7.30 h Praha-Stromovka 12.02.2011
trojskok 13.42 h Praha-Strahov 07.01.2006
trojskok 13.75 Praha 19.05.2007
vrh koulí 5kg 13.32 h Praha-Strahov 25.02.2005
vrh koulí 5kg 12.32 Kladno 08.10.2005
vrh koulí 6kg 12.86 h Praha-Stromovka 13.01.2007
vrh koulí 6kg 13.77 Olomouc 09.06.2007
vrh koulí 7,26kg 13.11 Kladno 15.06.2010
vrh koulí 7,26kg 13.62 h Praha-Stromovka 15.01.2011
hod diskem 1,5kg 38.71 Kladno 09.10.2005
hod diskem 1,75kg 39.54 Olomouc 10.06.2007
hod diskem 2kg 39.90 Kladno 31.05.2009
hod kladivem 6kg 27.51 Kladno 14.10.2006
hod kladivem 7,26kg 29.90 Kladno 10.10.2012
hod oštěpem 600g 57.45 Kladno 28.05.2005
hod oštěpem 700g 52.09 Liberec 18.06.2004
hod oštěpem 800g 56.52 Kladno 08.10.2006
hod břemenem 14kg 10.57 Kladno 14.10.2006
hod břemenem 16kg 10.75 Kladno 11.10.2012
sedmiboj hala [Dci] 4586 h Praha-Strahov 26.02.2005
sedmiboj hala [J] 5255 h Praha-Stromovka 14.01.2007
sedmiboj hala [M] 5363 h Praha-Stromovka 15.01.2011
devítiboj 4850 Kladno 12.10.2003
desetiboj [Dci] 6624 Kladno 09.10.2005
desetiboj [J] 7182 Olomouc 10.06.2007
desetiboj [M] 7156 Stará Boleslav 20.07.2008
klasický pětiboj 3476 Přerov 01.05.2007
sprintérský trojboj 1670 Kladno 08.06.2003
vrhačský trojboj 1889 Nýřany 11.10.2008
vrhačský čtyřboj 2172 Nýřany 11.10.2008
vrhačský pětiboj 2773 Kladno 16.10.2005

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.37 Kladno 15.06.2010
400 m 51.95 Kladno 15.06.2010
110 m překážek (1.06) 16.15 Stará Boleslav 30.05.2010
skok vysoký 1.91 Kladno 15.06.2010
skok o tyči 4.30 České Budějovice 05.06.2010
skok daleký 7.26 Olomouc 04.09.2010
vrh koulí 7,26kg 13.11 Kladno 15.06.2010
hod diskem 2kg 39.12 Stará Boleslav 30.05.2010
hod oštěpem 800g 51.71 Stará Boleslav 30.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2010 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance hod diskem 2kg/M 6 Domažlice 38.59
07.09.2010 Kladno 2010 (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 800g/M 5 Kladno 47.69
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) skok vysoký/M 15 Olomouc 1.80
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) skok o tyči/M 7 Olomouc 4.20
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 7.26
29.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/U23M/F 6 Břeclav 6.85
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M Praha DNP
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M 4 Praha 4.15
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha 6.90
17.08.2010 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) skok daleký/M 5 Pardubice 6.72
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 100 m/M/B4 3 Kladno 11.37
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 400 m/M/B1 3 Kladno 51.95
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 Kladno DNF
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok vysoký/M 6 Kladno 1.91
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok daleký/M Kladno 7.09
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) vrh koulí 7,26kg/M 8 Kladno 13.11
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) hod diskem 2kg/M Kladno DNP
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) desetiboj [M]/M Kladno DNF
09.06.2010 Akademické mistrovství ČR (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) skok daleký/M Praha-Juliska 6.94
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) 110 m překážek (1.06)/M/B2 MS České Budějovice DQ
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) skok vysoký/M/F 10 České Budějovice 1.85
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) skok o tyči/M/F 6 České Budějovice 4.30
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) skok daleký/M/F 4 České Budějovice 6.95
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B1 7 Stará Boleslav 11.65
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/M/B2 5 Stará Boleslav 53.32
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/M/F Stará Boleslav DNP
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (1.06)/M/B2 4 Stará Boleslav 16.15
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/M/F1 8 Stará Boleslav 1.84
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/M/F1 8 Stará Boleslav 4.00
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M/F 6 Stará Boleslav 6.87
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 7,26kg/M/F 9 Stará Boleslav 12.39
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 2kg/M/F 6 Stará Boleslav 39.12
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/M/F 6 Stará Boleslav 51.71
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [M]/M/F Stará Boleslav DNF
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/M 6 Kladno 1.90
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/M 6= Kladno 4.10
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M Kladno 7.11
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) vrh koulí 7,26kg/M 5 Stará Boleslav 11.03
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) hod diskem 2kg/M 5 Stará Boleslav 37.72
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) hod oštěpem 800g/M Stará Boleslav 50.35
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 4 Praha-Eden 6.90