Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Weitzová
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ Chomutov
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 11.02.2015
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 2 - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 h Praha-Strahov 15.02.2009
60 m 07.92 Wiesau 06.07.2009
100 m 12.27 Praha 23.05.2009
150 m 19.04 Wiesau 06.07.2009
150 m 18.96 h Praha-Strahov 15.01.2010
200 m 25.00 Tábor 05.07.2008
200 m 25.16 h Praha-Stromovka 22.02.2009
300 m 42.72 h Praha-Stromovka 15.01.2008
300 m 39.63 Mitterteich 13.07.2008
400 m 62.80 h Praha-Stromovka 05.02.2008
400 m 56.00 Praha 08.06.2009
10 km silnice 41:08 Frýdek-Místek 04.11.2006
skok daleký 4.51 Kladno 21.08.2004
hod diskem 1kg 20.15 Lovosice 12.06.2005
sprintérský trojboj 2496 Ústí nad Labem 09.09.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.35 Heidelberg 03.06.2010
150 m 18.96 h Praha-Strahov 15.01.2010
150 m 19.35 Praha-Eden 14.05.2010
200 m 25.85 h Praha-Stromovka 28.02.2010
200 m 25.35 Kladno 22.05.2010
300 m 39.68 Heidelberg 03.06.2010
400 m 56.56 Třinec 18.07.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2010 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let (AD Kladivar Celje) 400 m/Ž Celje 57.14
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/U23Z/R1 1 Břeclav 59.48
29.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/U23Z/F Břeclav 56.93
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R2 1 Praha 12.87
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FA Praha 12.48
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B1 1 Praha 25.59
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B1 1 Praha 57.84
18.08.2010 Chodská patnáctistovka, Memoriál Ivana Kitzbergera, Cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B1 2 Domažlice 39.72
14.08.2010 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B1 2 Bílina 25.61
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/R2 3 Třinec 57.68
18.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/F 4 Třinec 56.56
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/B1 2 Stará Boleslav 25.48
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 57.23
20.06.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B2 2 Praha 25.61
20.06.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B1 1 Praha 56.95
14.06.2010 Dukla mítink a M.J.O. (M.J.O., ASC Dukla) 400 m/Ž/BA Praha
14.06.2010 Premium mítink EAA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o., ASC Dukla Praha) 400 m/Ž/BA 2 Praha 56.65
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R2 1 České Budějovice 12.62
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FA 5 České Budějovice 12.74
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B1 1 České Budějovice 25.36
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) 400 m/Ž/B1 1 České Budějovice 57.19
03.06.2010 Heidelberg Cup (USC Heidelberg) 100 m/Ž 8 Heidelberg 12.35
03.06.2010 Heidelberg Cup (USC Heidelberg) 200 m/Ž 6 Heidelberg 25.11
03.06.2010 Heidelberg Cup (USC Heidelberg) 300 m/Ž Heidelberg 39.68
27.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B1 2 Praha-Eden 25.48
27.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B1 1 Praha-Eden 57.84
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R2 1 Kladno 12.53
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA Kladno 12.48
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B1 2 Kladno 25.35
18.05.2010 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Ž/B1 4 Sušice 12.78
18.05.2010 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/Ž/B1 2 Sušice 41.05
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B1 Praha-Eden DQ
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B1 4 Praha-Eden 19.35
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B1 3 Praha-Eden 41.01
28.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R1 3 Praha-Stromovka 25.85
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B2 Praha-Strahov DNS
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B17 Praha-Strahov DNS
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B2 2 Praha-Strahov 19.28
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B22 1 Praha-Strahov 18.96