Karta atleta

Export do excelu
  • David Beneš
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: ATLETIKA Polička, spolek
  • Trenér: Jirman Jakub
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - - - -
1 1 - - - - 1 - - 1 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.36 Litomyšl 01.08.2009
60 m 07.43 h Praha-Strahov 07.01.2013
100 m 11.37 Chrudim 11.07.2009
150 m 17.69 Pardubice 28.05.2008
150 m 17.99 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 25.14 h Praha-Stromovka 13.02.2007
200 m 23.22 Litomyšl 01.08.2009
300 m 43.60 Pardubice 28.04.2010
400 m 55.42 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
1000 m 3:22.57 h Ostrava 15.01.2017
1500 m 5:14.91 Ústí nad Orlicí 04.10.2015
60 m překážek (0.91) 09.25 h Praha-Stromovka 13.02.2007
60 m překážek (1.06) 08.65 h Praha-Stromovka 21.02.2015
110 m překážek (0.91) 16.56 Ústí nad Orlicí 20.09.2008
110 m překážek (0.99) 16.66 Pardubice 30.05.2009
110 m překážek (1.06) 15.90 Olomouc 08.09.2015
400 m překážek (0.91) 67.83 Pardubice 13.09.2008
skok vysoký 1.90 Litomyšl 29.07.2017
skok vysoký 1.90 h Praha - Strahov 13.01.2020
skok o tyči 3.30 Ústí nad Orlicí 04.10.2015
skok o tyči 3.13 h Ostrava 15.01.2017
skok daleký 6.83 h Praha-Strahov 20.01.2013
skok daleký 6.95 Ústí nad Orlicí 04.09.2016
trojskok 15.07 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
trojskok 15.07 Třinec 11.06.2017
vrh koulí 4kg 10.42 Ústí nad Orlicí 21.05.2006
vrh koulí 5kg 10.16 h Praha-Stromovka 27.01.2007
vrh koulí 5kg 11.93 Pardubice 15.09.2009
vrh koulí 6kg 11.11 Týniště nad Orlicí 07.06.2008
vrh koulí 7,26kg 11.32 Litomyšl 18.07.2015
vrh koulí 7,26kg 10.99 h Ostrava 14.01.2017
hod diskem 1kg 35.88 Pardubice 03.09.2006
hod diskem 1,5kg 29.74 České Budějovice 11.05.2010
hod diskem 1,75kg 30.99 Pardubice 23.09.2009
hod diskem 2kg 34.14 Litomyšl 18.07.2015
hod oštěpem 700g 25.64 Ústí nad Orlicí 20.09.2008
hod oštěpem 800g 34.62 Olomouc 09.09.2015
pětiboj 1875 Litomyšl 09.10.2004
sedmiboj hala [M] 4287 h Ostrava 15.01.2017
desetiboj [Dci] 4806 Ústí nad Orlicí 20.09.2008
desetiboj [M] 5590 Ústí nad Orlicí 04.10.2015
sprintérský trojboj 2268 Litomyšl 01.08.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 h Praha-Strahov 30.01.2010
100 m 12.64 Jičín 23.05.2010
300 m 43.60 Pardubice 28.04.2010
skok daleký 6.30 h Praha-Stromovka 09.02.2010
skok daleký 6.09 Mladá Boleslav 03.07.2010
trojskok 13.86 h Praha-Stromovka 20.02.2010
trojskok 13.84 Tábor 27.06.2010
vrh koulí 5kg 11.43 České Budějovice 11.05.2010
hod diskem 1,5kg 29.74 České Budějovice 11.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) 100 m/M/R1 7 Chrudim 12.80
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) skok daleký/M/F Chrudim NM
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) trojskok/M/F 6 Chrudim 12.70
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) 100 m/M/R1 Mladá Boleslav DNS
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) skok daleký/M/F 8 Mladá Boleslav 6.09
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) trojskok/M/F Mladá Boleslav 13.13
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/J/F Tábor DNP
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) trojskok/J/F 8 Tábor 13.84
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostenců PA a KH KAS (SK Týniště nad Orlicí) trojskok/J Týniště nad Orlicí 13.26
05.06.2010 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/M/F 6 Litomyšl 6.06
05.06.2010 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) trojskok/M/F Litomyšl 13.87
23.05.2010 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/R1 6 Jičín 12.64
23.05.2010 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC TJ Jičín) skok daleký/M Jičín NM
23.05.2010 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC TJ Jičín) trojskok/M Jičín 13.00
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R1 4 Hradec Králové 12.0
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/M/F Hradec Králové 6.49
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/M/F Hradec Králové 13.32
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) skok daleký/M 6 České Budějovice 6.38
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) vrh koulí 5kg/M 15 České Budějovice 11.43
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) hod diskem 1,5kg/M 14 České Budějovice 29.74
28.04.2010 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 300 m/M/B1 4 Pardubice 43.60
28.04.2010 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/M Pardubice 5.95
28.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) trojskok/M/F 8 Praha-Stromovka 13.86
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/J/F 5 Praha-Stromovka 13.86
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B5 6 Praha-Stromovka 07.89
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok daleký/M Praha-Stromovka 6.30
07.02.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) trojskok/M Pardubice 12.32
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m/M/R1 2 Praha-Strahov 07.70
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/M/F Praha-Strahov NM
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) trojskok/M/F Praha-Strahov 13.62
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) skok daleký/M Praha-Strahov 0
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) trojskok/M 7 Praha-Strahov 13.23
16.01.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) 60 m/M/B2 2 Pardubice 07.5
16.01.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok daleký/M Pardubice 6.14
16.01.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) trojskok/M Pardubice 13.11