Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Štefek
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2010: MSJ-10boj/9.; 2011: ME22-10boj/15.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
2 - - - - - 3 2 - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.80 h Otrokovice 01.03.2012
60 m 07.92 Frýdek-Místek 01.05.2006
60 m 07.00 h Praha-Strahov 14.01.2012
100 m 10.89 Klatovy 08.05.2012
150 m 18.76 h Bratislava 04.02.2006
150 m 16.87 Opava 04.05.2010
200 m 22.13 Pardubice 13.08.2011
200 m 22.54 h Praha-Stromovka 05.02.2012
300 m 39.34 h Praha-Strahov 04.03.2006
300 m 34.71 Klatovy 08.05.2012
400 m 55.38 h Bratislava 03.02.2007
400 m 48.93 Kladno 09.06.2012
500 m 1:10.6 Frýdek-Místek 23.05.2007
600 m 1:24.7 Frýdek-Místek 08.04.2009
1000 m 2:54.39 Třinec 12.05.2007
1000 m 2:46.09 h Praha-Strahov 15.01.2012
1500 m 4:33.51 Praha 29.05.2011
1 anglická míle 5:37.3 Frýdek-Místek 20.06.2007
60 m překážek (0.84) 09.07 h Praha-Strahov 04.03.2006
60 m překážek (0.91) 08.46 h Praha-Stromovka 16.02.2008
60 m překážek (0.99) 08.40 h Praha-Strahov 08.02.2009
60 m překážek (1.06) 08.51 h Praha-Stromovka 12.02.2012
100 m překážek (0.84) 14.83 Třinec 18.06.2006
110 m překážek (0.91) 15.55 Olomouc 09.06.2007
110 m překážek (0.99) 14.85 Moncton 21.07.2010
110 m překážek (1.06) 15.30 Praha 29.05.2011
200 m překážek (0.76) 29.02 Karlovy Vary 10.09.2006
400 m překážek (0.83) 56.74 Kladno 23.06.2007
400 m překážek (0.91) 54.77 Olomouc 02.10.2010
skok vysoký 2.02 Woerden 27.08.2011
skok vysoký 1.99 h Vídeň 18.02.2012
skok o tyči 4.50 Praha 29.05.2011
skok o tyči 4.60 h Praha-Strahov 28.01.2012
skok daleký 7.18 Woerden 27.08.2011
skok daleký 7.08 h Praha-Strahov 14.01.2012
trojskok 13.17 h Bratislava 02.02.2008
vrh koulí 3kg 05.12 Domažlice 08.09.2010
vrh koulí 4kg 12.38 Brno 20.09.2006
vrh koulí 5kg 12.54 h Ostrava 08.03.2008
vrh koulí 5kg 13.42 Třinec 11.10.2008
vrh koulí 6kg 12.73 h Praha-Strahov 07.02.2009
vrh koulí 6kg 13.71 Moncton 20.07.2010
vrh koulí 7,26kg 13.58 Stará Boleslav 19.05.2012
vrh koulí 7,26kg 13.70 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
hod diskem 1kg 34.15 Třinec 06.10.2007
hod diskem 1,5kg 33.92 Olomouc 09.06.2007
hod diskem 1,75kg 36.19 Kladno 16.06.2010
hod diskem 2kg 38.79 Přerov 01.05.2012
hod oštěpem 600g 48.44 Třinec 06.10.2007
hod oštěpem 700g 53.39 Ostrava 19.08.2008
hod oštěpem 800g 58.80 Sušice 17.05.2011
osmiboj IAAF 4960 Třinec 12.05.2007
hod kriketovým míčkem 48.32 Domažlice 08.09.2010
sedmiboj hala [Dci] 4630 h Olomouc 27.01.2008
sedmiboj hala [J] 5243 h Praha-Strahov 08.02.2009
sedmiboj hala [M] 5524 h Praha-Stromovka 12.02.2012
desetiboj [Dci] 6522 Třinec 12.10.2008
desetiboj [J] 7512 Moncton 21.07.2010
desetiboj [M] 7384 Praha 29.05.2011
klasický pětiboj 3535 Přerov 01.05.2012
vrhačský trojboj 1770 Frýdek-Místek 01.08.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 10.96 Moncton 20.07.2010
150 m 16.87 Opava 04.05.2010
200 m 22.67 Přerov 01.05.2010
400 m 49.76 Moncton 20.07.2010
1500 m 4:36.33 Moncton 21.07.2010
110 m překážek (0.99) 14.85 Moncton 21.07.2010
400 m překážek (0.91) 54.77 Olomouc 02.10.2010
skok vysoký 1.98 Moncton 20.07.2010
skok o tyči 4.50 Stará Boleslav 30.05.2010
skok daleký 7.02 Moncton 20.07.2010
vrh koulí 3kg 05.12 Domažlice 08.09.2010
vrh koulí 6kg 13.71 Moncton 20.07.2010
hod diskem 1,75kg 36.19 Kladno 16.06.2010
hod oštěpem 800g 58.35 Třinec 19.06.2010
hod kriketovým míčkem 48.32 Domažlice 08.09.2010
desetiboj [J] 7512 Moncton 21.07.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/J/B1 2 Olomouc 54.77
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok vysoký/J 4= Olomouc 1.89
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) hod oštěpem 800g/J 6 Olomouc 54.78
25.09.2010 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/J/B1 Břeclav DNP
25.09.2010 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/J/F Břeclav DNP
18.09.2010 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek 100 m/J 6 Bydhošť 11.50
18.09.2010 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek 200 m/J 6 Bydhošť 22.90
08.09.2010 OMD Plzeňského kraje mladších žáků skupina A (AC Domažlice) vrh koulí 3kg/Žcm MB Domažlice 05.12
08.09.2010 OMD Plzeňského kraje mladších žáků skupina A (AC Domažlice) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Domažlice 48.32
20.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) 100 m/J/B1 1 Moncton 10.96
20.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) skok daleký/J 5 Moncton 7.02
20.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) vrh koulí 6kg/J 7 Moncton 13.71
20.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) skok vysoký/J Moncton 1.98
20.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) 400 m/J/B2 4 Moncton 49.76
21.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) 110 m překážek (0.99)/J/B1 1 Moncton 14.85
21.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) hod diskem 1,75kg/J 8 Moncton 35.89
21.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) skok o tyči/J 7 Moncton 4.40
21.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) hod oštěpem 800g/J 6 Moncton 51.95
21.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) 1500 m/J/B2 5 Moncton 4:36.33
21.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) desetiboj [J]/J 9 Moncton 7512
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok o tyči/J/F Tábor 4.40
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/J/F Tábor 7.09
19.06.2010 Mistrovství MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií, 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 6kg/J/F 5 Třinec 13.59
19.06.2010 Mistrovství MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií, 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1,75kg/J/F 6 Třinec 34.44
19.06.2010 Mistrovství MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií, 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 800g/J/F Třinec 58.35
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 100 m/J Kladno 11.31
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 400 m/J/B 2 Kladno 50.30
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 1500 m/J Kladno 4:36.52
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 110 m překážek (0.99)/J 4 Kladno 15.15
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok vysoký/J Kladno 1.94
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok o tyči/J Kladno 4.40
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok daleký/J 4 Kladno 6.71
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) vrh koulí 6kg/J Kladno 13.31
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) hod diskem 1,75kg/J 4 Kladno 36.19
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) hod oštěpem 800g/J Kladno 56.54
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) desetiboj [J]/J Kladno 7313
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/M/B3 1 Olomouc 54.81
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/M 8 Olomouc 6.74
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/J/B1 2 Stará Boleslav 11.09
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/J/B1 2 Stará Boleslav 49.91
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/J/F Stará Boleslav 4:45.46
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.99)/J/B1 4 Stará Boleslav 15.45
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/J/F1 Stará Boleslav 1.93
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/J/F1 Stará Boleslav 4.50
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/J/F Stará Boleslav 6.84
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 6kg/J/F Stará Boleslav 12.92
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,75kg/J/F 8 Stará Boleslav 31.77
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/J/F Stará Boleslav 57.06
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [J]/J/F Stará Boleslav 7233
09.05.2010 1. kolo mistrovství MaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.99)/J/F Ostrava 15.43
09.05.2010 1. kolo mistrovství MaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/J/F Ostrava 1.90
09.05.2010 1. kolo mistrovství MaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/J/F Ostrava 6.77
04.05.2010 2. sokolské úterý (T.J. SOKOL Opava) 150 m/M Opava 16.87
04.05.2010 2. sokolské úterý (T.J. SOKOL Opava) skok o tyči/M Opava 4.10
04.05.2010 2. sokolské úterý (T.J. SOKOL Opava) skok daleký/M Opava 6.87
04.05.2010 2. sokolské úterý (T.J. SOKOL Opava) hod oštěpem 800g/J Opava 51.55
01.05.2010 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova (SK Přerov a TJ Spartak Přerov) skok daleký/M Přerov 6.60
01.05.2010 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova (SK Přerov a TJ Spartak Přerov) hod oštěpem 800g/M Přerov NM
01.05.2010 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova (SK Přerov a TJ Spartak Přerov) 200 m/M/B2 2 Přerov 22.67
01.05.2010 Přerovský pětiboj a Velká cena města Přerova (SK Přerov a TJ Spartak Přerov) klasický pětiboj/M Přerov DNF