Karta atleta

Export do excelu
  • Fischer Radek
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.34 Ústí nad Labem 23.09.2007
60 m 07.28 h Praha-Stromovka 16.02.2010
100 m 11.22 Praha 15.10.2011
150 m 16.79 Stará Boleslav 01.09.2010
150 m 16.95 h Praha-Strahov 18.01.2008
200 m 22.00 Praha 22.08.2010
200 m 22.15 h Praha-Stromovka 12.02.2013
300 m 34.31 Praha 11.05.2012
300 m 34.59 h Praha-Strahov 10.01.2014
400 m 47.89 Praha 07.06.2013
400 m 48.60 h Praha-Stromovka 16.02.2013
500 m 1:03.06 Praha 10.05.2013
500 m 1:03.86 h Praha-Strahov 18.01.2013
600 m 1:25.57 Praha 04.10.2015
600 m 1:20.88 h Praha-Stromovka 12.01.2013
1500 m 4:28.76 Praha 15.10.2011
60 m překážek 08.18 h Praha-Stromovka 30.01.2010
100 m překážek 13.97 Karlovy Vary 09.09.2006
110 m překážek 14.35 Praha 20.06.2008
200 m překážek 24.70 Chodov 03.05.2014
300 m překážek 36.56 Praha 10.05.2013
400 m překážek 51.12 Praha-Strahov 11.06.2012
sprintérský trojboj 2377 Praha-Děkanka 01.06.2009
desetiboj 6185 Praha Děkanka 28.09.2011
hod diskem 1kg 28.34 Praha 24.04.2006
hod diskem 1,5kg 28.33 Praha - Děkanka 20.09.2008
hod diskem 2kg 32.67 Praha Děkanka 28.09.2011
hod oštěpem 600g 29.36 Praha 27.09.2006
hod oštěpem 700g 34.57 Praha-Děkanka 15.09.2007
hod oštěpem 800g 42.89 Praha 23.09.2011
vrh koulí 5kg 10.21 Praha - Děkanka 20.09.2008
vrh koulí 7,26kg 09.76 Praha 15.10.2011
skok daleký 6.18 Praha Děkanka 28.09.2011
skok o tyči 3.40 Praha Děkanka 28.09.2011
skok vysoký 1.79 Praha 15.10.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
110 m překážek 16.80 Praha - Děkanka 05.10.2019
200 m překážek 26.28 Praha - Děkanka 05.10.2019
300 m překážek 39.27 Praha - Eden 30.05.2019
400 m překážek 54.01 Stará Boleslav 23.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) 200 m/J/B1 1 Praha 22.23
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) 400 m/J/F Praha 51.37
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) 110 m př./J/R1 2 Praha 14.54
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) 400 m př./J/B1 1 Praha-Děkanka 56.06
11.09.2010 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let (AD Kladivar Celje) 400 m př./M Celje 52.30
07.09.2010 Kladno 2010 (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/F Kladno 48.54
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B1 1 Stará Boleslav 16.79
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/B1 1 Stará Boleslav 22.67
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./U23M/R1 1 Břeclav 55.24
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./U23M/F Břeclav 52.19
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo 200 m/J/B1 1 Praha - Eden 22.37
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo 110 m př./J Praha - Eden 14.53
22.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/M/B7 MB Praha 22.00
22.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 110 m př./M/B2 MB Praha 14.86
19.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) 400 m př./J/R4 4 Moncton 52.64
03.07.2010 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 400 m př./M/B1 4 Pardubice 51.59
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m př./J/R2 1 Tábor 54.68
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m př./J/F Tábor 52.41
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m př./M/B1 Ostrava DNP
09.05.2010 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 100 m/M/R3 1 Chodov 11.41
09.05.2010 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 300 m/M/B2 Chodov DNP
07.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./M/B2 1 Praha-Eden 37.37
27.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/M/R1 2 Praha-Stromovka 49.31
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/R2 2 Praha-Stromovka 08.26
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/F 4 Praha-Stromovka 08.21
16.02.2010 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B1 2 Praha-Stromovka 08.29
16.02.2010 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 1 Praha-Stromovka 07.28
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B4 1= Praha-Stromovka 07.32
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B6 1 Praha-Stromovka 22.55
07.02.2010 Grand Prix Olymp (PSK Olymp Praha) 400 m/M/F4 Praha-Stromovka 49.59
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/B1 1 Praha-Stromovka 22.61
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/R1 2 Praha-Stromovka 08.28
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/F Praha-Stromovka 08.18
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B1 1 Praha-Stromovka 08.32
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B2 2 Praha-Stromovka 08.36
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 300 m/M/B5 1 Praha-Stromovka 35.75
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 500 m/M/B1 3 Praha-Strahov 1:06.69
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 300 m/M/B5 1 Praha-Stromovka 35.40
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B1 3 Praha-Stromovka 08.37
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B2 1 Praha-Stromovka 08.40