Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Kešner
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 11.94 Pardubice 01.07.2009
150 m 18.21 h Praha-Stromovka 12.01.2013
200 m 23.41 Praha - Eden 30.05.2019
200 m 23.52 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 36.65 Praha 05.05.2014
300 m 36.85 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 50.07 Pardubice 09.06.2018
400 m 50.61 h Praha - Stromovka 02.02.2019
500 m 1:06.99 Praha-Eden 07.05.2010
600 m 1:30.2 h Praha-Strahov 16.01.2009
600 m 1:24.9 Čáslav 13.06.2009
800 m 1:58.05 Jihlava 14.08.2010
800 m 2:00.92 h Praha - Strahov 12.01.2019
1000 m 2:40.72 Pardubice 18.08.2009
1500 m 4:35.0 Čáslav 15.10.2011
110 m překážek (0.99) 19.6 Čáslav 11.10.2008
110 m překážek (1.06) 16.41 Pardubice 22.06.2019
200 m překážek (0.76) 31.37 Čáslav 16.06.2006
400 m překážek (0.83) 63.75 Kladno 05.05.2007
400 m překážek (0.91) 59.49 Jablonec nad Nisou 15.08.2009
400 m překážek (0.91) 55.47 Litomyšl 20.05.2018
3000 m překážek 10:53.93 Svitavy 06.09.2014
skok vysoký 1.60 h Praha-Strahov 06.12.2008
skok vysoký 1.77 Čáslav 15.10.2011
skok o tyči 2.30 h Praha-Strahov 06.12.2008
skok o tyči 2.65 Čáslav 17.10.2009
skok daleký 5.67 h Praha-Strahov 06.12.2008
skok daleký 5.46 Kolín 11.06.2011
trojskok 11.85 Stará Boleslav 24.05.2008
vrh koulí 5kg 08.73 Čáslav 11.10.2008
vrh koulí 7,26kg 08.90 Čáslav 10.10.2015
hod diskem 1,5kg 21.81 Čáslav 11.10.2008
hod diskem 2kg 23.01 Čáslav 15.10.2011
hod oštěpem 700g 31.74 Čáslav 11.10.2008
hod oštěpem 800g 35.00 Čáslav 10.10.2015
desetiboj [Dci] 4263 Čáslav 11.10.2008
desetiboj [M] 4870 Čáslav 15.10.2011
Přespolní běh 00:15:33 Jablonné nad Orlicí 05.04.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.8 Čáslav 16.10.2010
200 m 24.00 h Praha-Strahov 30.01.2010
200 m 24.05 Stará Boleslav 15.05.2010
400 m 51.49 h Praha-Stromovka 07.02.2010
400 m 50.66 Jablonec nad Nisou 03.07.2010
500 m 1:06.99 Praha-Eden 07.05.2010
600 m 1:25.0 Čáslav 25.04.2010
800 m 2:01.79 h Praha-Stromovka 20.02.2010
800 m 1:58.05 Jihlava 14.08.2010
1500 m 4:48.2 Čáslav 16.10.2010
110 m překážek (1.06) 17.6 Čáslav 16.10.2010
400 m překážek (0.91) 58.43 Břeclav 28.08.2010
skok vysoký 1.73 Čáslav 16.10.2010
skok o tyči 2.35 Čáslav 16.10.2010
skok daleký 5.70 Čáslav 16.10.2010
vrh koulí 7,26kg 08.40 Čáslav 16.10.2010
hod diskem 2kg 21.45 Čáslav 16.10.2010
hod oštěpem 800g 34.63 Čáslav 16.10.2010
desetiboj [M] 4832 Čáslav 16.10.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) 100 m/M Čáslav 11.8
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) skok daleký/M Čáslav 5.70
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) vrh koulí 7,26kg/M Čáslav 08.40
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) skok vysoký/M Čáslav 1.73
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) 400 m/M Čáslav 53.3
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) 110 m překážek (1.06)/M Čáslav 17.6
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) hod diskem 2kg/M Čáslav 21.45
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) skok o tyči/M Čáslav 2.35
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) hod oštěpem 800g/M Čáslav 34.63
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) 1500 m/M Čáslav 4:48.2
16.10.2010 Oddílové víceboje (AC Čáslav) desetiboj [M]/M Čáslav 4832
08.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B1 5 Stará Boleslav 12.21
08.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/B1 5 Stará Boleslav 24.33
01.09.2010 Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M/F 5 Pardubice 51.56
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/U23M/R1 4 Břeclav 50.98
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/U23M/R2 6 Břeclav 58.43
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 400 m/M/B1 2 Jičín 50.78
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 400 m překážek (0.91)/M/B2 2 Jičín 58.77
17.08.2010 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) 400 m/M/F 6 Pardubice 51.17
14.08.2010 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) 800 m/M/F Jihlava 1:58.05
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/R2 8 Třinec 51.08
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B1 3 Jablonec nad Nisou 50.66
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m překážek (0.91)/M/B2 5 Jablonec nad Nisou 59.17
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/J/R2 4 Tábor 51.36
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/J/F 8 Tábor 1:58.08
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/J/B2 MS Stará Boleslav 51.01
14.06.2010 Dukla mítink a M.J.O. (M.J.O., ASC Dukla) 800 m/M/BB Praha
14.06.2010 Premium mítink EAA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o., ASC Dukla Praha) 800 m/M/BB 7 Praha 1:58.95
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m/M/B2 3 Nové Město nad Metují 51.54
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m překážek (0.91)/M/B3 2 Nové Město nad Metují 60.28
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M/B3 2 Třebíč 23.37
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 400 m/M/B2 3 Třebíč 51.49
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 200 m/J/B1 5 Stará Boleslav 24.05
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 400 m/J/B1 2 Stará Boleslav 51.17
07.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B2 2 Praha-Eden 1:06.99
01.05.2010 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B2 3 Kolín 51.86
25.04.2010 Zahajovací závody na dráze (AC Čáslav) 600 m/M/F Čáslav 1:25.0
20.03.2010 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) Přespolní běh/J Temelín DNF
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/J/R3 Praha-Stromovka DNP
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/J/R2 3 Praha-Stromovka 2:01.79
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/J/F 6 Praha-Stromovka 2:02.26
07.02.2010 Grand Prix Olymp (PSK Olymp Praha) 400 m/M/F3 5 Praha-Stromovka 51.49
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B2 MS Praha-Strahov 24.00
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 400 m/M/B2 MS Praha-Strahov 51.63
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 200 m/J/F1 Praha-Strahov 24.37
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 400 m/J/F1 Praha-Strahov DQ
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 800 m/J/F Praha-Strahov 2:02.30