Karta atleta

Export do excelu
  • Kajetán Čásenský
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - 1 - - - - -
- 1 - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Praha 09.05.2007
60 m 07.26 h Praha-Juliska 21.01.2014
100 m 11.55 Praha 28.05.2011
150 m 17.79 Bílina 10.08.2010
150 m 17.48 h Praha-Strahov 18.01.2013
200 m 23.90 h Praha-Stromovka 31.01.2009
200 m 23.67 Praha 22.05.2012
300 m 39.71 h Praha 11.12.2006
300 m 38.03 Praha 03.05.2013
400 m 53.09 Jablonec nad Nisou 08.05.2009
800 m 2:19.93 h Praha 22.12.2006
1000 m 3:01.87 Praha 08.10.2006
1000 m 2:51.29 h Praha-Stromovka 14.02.2010
1500 m 4:49.19 Praha 29.05.2011
60 m překážek (0.84) 09.11 h Praha-Strahov 04.03.2006
60 m překážek (0.91) 08.40 h Praha-Stromovka 16.02.2008
60 m překážek (0.99) 08.36 h Praha-Stromovka 14.02.2009
60 m překážek (1.06) 08.44 h Praha-Stromovka 01.02.2014
100 m překážek (0.84) 14.23 Praha 07.10.2006
110 m překážek (0.91) 14.68 Praha 21.06.2008
110 m překážek (0.99) 14.97 Tábor 26.06.2010
110 m překážek (1.06) 15.44 Kladno 02.06.2012
200 m překážek (0.76) 29.49 Praha 14.09.2006
skok vysoký 2.05 h Praha-Stromovka 17.02.2013
skok vysoký 2.01 Tábor 16.06.2013
skok o tyči 4.20 Kladno 30.05.2012
skok o tyči 4.20 h Praha-Stromovka 10.02.2013
skok daleký 6.87 h Praha-Stromovka 09.02.2013
skok daleký 6.91 Tábor 24.07.2013
trojskok 13.82 h Praha-Stromovka 02.02.2014
trojskok 13.03 Stará Boleslav 23.06.2019
vrh koulí 4kg 13.11 Liberec 31.05.2006
vrh koulí 4kg 13.58 h Praha 11.12.2006
vrh koulí 5kg 14.00 h Praha-Stromovka 27.01.2008
vrh koulí 5kg 14.36 Jablonec nad Nisou 07.06.2008
vrh koulí 6kg 12.98 Sušice 26.09.2009
vrh koulí 6kg 13.73 h Praha-Stromovka 13.02.2010
vrh koulí 7,26kg 13.09 h Otrokovice 07.03.2013
vrh koulí 7,26kg 12.68 Kladno 22.07.2014
hod diskem 1kg 35.80 Praha 20.09.2006
hod diskem 1,5kg 35.83 Praha 11.05.2008
hod diskem 1,75kg 38.56 Praha 20.06.2010
hod diskem 2kg 38.19 Praha 22.05.2012
hod kladivem 6kg 28.43 Moskva 19.09.2009
hod oštěpem 600g 47.00 Hradec Králové 30.09.2006
hod oštěpem 700g 46.83 Praha - Stromovka 19.08.2008
hod oštěpem 800g 47.50 Praha 19.08.2013
sedmiboj hala [Dci] 4578 h Praha-Strahov 10.02.2008
sedmiboj hala [J] 5105 h Praha-Stromovka 13.02.2010
sedmiboj hala [M] 5191 h Praha-Stromovka 10.02.2013
devítiboj 5125 Praha 08.10.2006
desetiboj [Dci] 6533 Stará Boleslav 18.07.2008
desetiboj [J] 5736 Stará Boleslav 29.05.2010
desetiboj [M] 6447 Praha 29.05.2011
klasický pětiboj 2162 Vlašim 24.08.2013
sprintérský trojboj 1684 Bílina 18.08.2007
vrhačský trojboj 1675 Praha 20.09.2006

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.50 h Praha-Stromovka 13.02.2010
100 m 11.80 Stará Boleslav 29.05.2010
150 m 17.79 Bílina 10.08.2010
200 m 23.96 h Praha-Stromovka 31.01.2010
400 m 53.13 Kladno 15.06.2010
1000 m 2:51.29 h Praha-Stromovka 14.02.2010
60 m překážek (0.99) 08.39 h Praha-Stromovka 14.02.2010
110 m překážek (0.99) 14.97 Tábor 26.06.2010
skok vysoký 1.91 h Praha-Stromovka 21.02.2010
skok vysoký 1.92 Olomouc 02.10.2010
skok o tyči 4.00 h Praha-Stromovka 14.02.2010
skok o tyči 3.90 Stará Boleslav 30.05.2010
skok daleký 6.57 h Praha-Stromovka 16.01.2010
skok daleký 6.39 Praha 25.09.2010
vrh koulí 6kg 13.73 h Praha-Stromovka 13.02.2010
vrh koulí 6kg 12.87 Stará Boleslav 29.05.2010
hod diskem 1,75kg 38.56 Praha 20.06.2010
hod diskem 2kg 31.12 Bílina 14.08.2010
hod oštěpem 800g 46.13 Kladno 16.06.2010
sedmiboj hala [J] 5105 h Praha-Stromovka 13.02.2010
desetiboj [J] 5736 Stará Boleslav 29.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 110 m překážek (0.99)/J/B1 Olomouc DNF
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok vysoký/J Olomouc 1.92
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok o tyči/J Olomouc DNP
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) 110 m překážek (0.99)/J/R1 3 Praha 15.57
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) skok o tyči/J/F Praha 3.25
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) skok daleký/J/F Praha 6.39
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) skok o tyči/J/F Praha-Děkanka DNP
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) skok daleký/J/F Praha-Děkanka DNP
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) hod diskem 1,75kg/J/F Praha-Děkanka 36.10
04.09.2010 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen (AK AHA Vyškov) skok vysoký/M/F 9 Vyškov 1.89
04.09.2010 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen (AK AHA Vyškov) skok daleký/M/F 9 Vyškov 6.32
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo 100 m/J/B1 5 Praha - Eden 11.91
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo skok vysoký/J/F Praha - Eden 1.87
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo hod oštěpem 800g/J/F 10 Praha - Eden 34.86
14.08.2010 Bílinská půlka (AK Bílina) skok vysoký/M 9 Bílina DNS
14.08.2010 Bílinská půlka (AK Bílina) hod diskem 2kg/M 5 Bílina 31.12
10.08.2010 2. bílinský polytan (Atletický klub Bílina) 150 m/M/B3 2 Bílina 17.79
10.08.2010 2. bílinský polytan (Atletický klub Bílina) skok vysoký/M Bílina 1.90
03.07.2010 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/M/F 11 Pardubice 6.38
03.07.2010 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) hod kladivem 7,26kg/M/F Pardubice DNP
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek (0.99)/J/R2 2 Tábor 15.12
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek (0.99)/J/F 6 Tábor 14.97
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok vysoký/J/F 10 Tábor 1.80
20.06.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M/F Praha DNP
20.06.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J/F Praha 38.56
17.06.2010 Městský přebor družstev mládeže - 2. kolo (USK Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha - Strahov 12.67
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 100 m/J 6 Kladno 11.94
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 400 m/J/B 6 Kladno 53.13
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 1500 m/J Kladno DNP
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 110 m překážek (0.99)/J 5 Kladno 15.38
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok vysoký/J 5 Kladno 1.85
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok o tyči/J 6 Kladno 3.60
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok daleký/J 6 Kladno 6.22
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) vrh koulí 6kg/J 4 Kladno 12.70
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) hod diskem 1,75kg/J Kladno NM
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) hod oštěpem 800g/J 5 Kladno 46.13
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) desetiboj [J]/J Kladno DNF
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) skok vysoký/M/F Praha DNP
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) skok daleký/M/F Praha DNP
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/J/B2 4 Stará Boleslav 11.80
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/J/B1 5 Stará Boleslav 53.73
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/J/F Stará Boleslav DNF
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.99)/J/B1 5 Stará Boleslav 15.60
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/J/F1 6 Stará Boleslav 1.81
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/J/F2 Stará Boleslav 3.90
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/J/F 6 Stará Boleslav 6.36
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 6kg/J/F 4 Stará Boleslav 12.87
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,75kg/J/F 6 Stará Boleslav 33.81
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/J/F 7 Stará Boleslav 45.70
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,75kg/J/F 6 Stará Boleslav 33.81
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [J]/J/F 8 Stará Boleslav 5736
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 110 m překážek (0.99)/J/F2 Praha - Juliska DNP
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo skok vysoký/J/F Praha - Juliska NP
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo vrh koulí 6kg/J/F Praha - Juliska NP
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/R1 2 Praha-Stromovka 08.48
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/F 7 Praha-Stromovka 08.49
21.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J 6 Praha-Stromovka 1.91
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F 6 Praha-Stromovka 6.52
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 5 Praha-Stromovka 07.50
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J Praha-Stromovka 2:51.29
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B1 1 Praha-Stromovka 08.39
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J 4 Praha-Stromovka 1.90
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F2 Praha-Stromovka 4.00
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/J Praha-Stromovka 6.56
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J Praha-Stromovka 13.73
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J Praha-Stromovka 5105
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B7 3 Praha-Stromovka 07.52
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J 6 Praha-Stromovka 13.24
31.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/B2 4 Praha-Stromovka 23.96
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/R2 2 Praha-Stromovka 08.56
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/F 4 Praha-Stromovka 08.56
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F 5 Praha-Stromovka 4.00
31.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F Praha-Stromovka 6.37
31.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha-Stromovka 13.37
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) skok o tyči/M 7= Praha-Strahov 3.60
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B2 2 Praha-Stromovka 07.58
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 1000 m/J/F Praha-Stromovka 2:56.29
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/F Praha-Stromovka 08.63
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J/F2 5 Praha-Stromovka 1.74
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F Praha-Stromovka 3.90
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F Praha-Stromovka 6.57
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha-Stromovka 13.28
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J/F Praha-Stromovka 4781