Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Šimon
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér:
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 15.01.2013
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - - 1 - 1 - -
- - - - - - 2 1 - 1 - - 1 - -
- - - - - - - 1 - - 1 - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.29 h Praha-Strahov 07.02.2009
60 m 07.43 Praha - Děkanka 11.05.2010
100 m 11.39 Stará Boleslav 29.05.2010
150 m 18.40 Praha 14.09.2006
150 m 17.02 h Praha-Strahov 14.01.2011
200 m 23.32 Praha - Juliska 18.05.2010
300 m 37.44 Praha 07.05.2009
400 m 52.20 Stará Boleslav 29.05.2010
1000 m 3:09.96 Praha 13.05.2007
1000 m 2:57.26 h Praha-Strahov 08.02.2009
1500 m 5:17.52 Olomouc 09.06.2007
60 m překážek [99,1 cm] 08.82 h Praha-Stromovka 14.02.2010
60 m překážek [91,4 cm] 08.66 h Praha-Stromovka 05.02.2008
60 m překážek [83,8 cm] 09.56 h Praha-Juliska 19.01.2006
100 m překážek [83,8cm] 15.02 Tábor 21.07.2006
110 m překážek [99,1 cm] 16.09 Praha - Juliska 18.05.2010
110 m překážek [91,4 cm] 15.27 Olomouc 09.06.2007
200 m překážek [76,2 cm] 32.30 Praha 08.06.2006
skok vysoký 1.99 h Praha-Strahov 07.02.2009
skok vysoký 1.96 Stará Boleslav 29.05.2010
skok o tyči 4.35 Stará Boleslav 03.07.2010
skok o tyči 4.40 h Praha-Stromovka 29.01.2011
skok daleký 7.01 h Praha-Stromovka 20.02.2010
skok daleký 7.03 Tábor 26.06.2010
trojskok 14.53 Tábor 27.06.2010
trojskok 14.20 h Praha-Strahov 21.01.2011
vrh koulí 4kg 11.06 h Praha-Stromovka 25.01.2006
vrh koulí 4kg 12.78 Plzeň 06.07.2006
vrh koulí 5kg 13.67 h Praha-Stromovka 05.02.2008
vrh koulí 5kg 14.20 Břeclav 12.10.2010
vrh koulí 6kg 13.42 Praha - Juliska 15.09.2009
vrh koulí 6kg 13.27 h Praha-Stromovka 13.02.2010
hod diskem 1kg 33.01 Plzeň 05.07.2006
hod diskem 1,5kg 37.25 Praha - Děkanka 21.05.2008
hod diskem 1,75kg 37.01 Praha-Eden 07.05.2010
hod oštěpem 600g 43.84 Praha 07.10.2006
hod oštěpem 700g 44.45 Praha 13.05.2007
hod oštěpem 800g 49.27 Stará Boleslav 30.05.2010
osmiboj IAAF 5075 Praha 12.05.2007
sedmiboj hala [Dci] 4978 h Praha-Strahov 10.02.2008
sedmiboj hala [J] 5117 h Praha-Strahov 08.02.2009
devítiboj 5192 Plzeň 06.07.2006
desetiboj [Dci] 6148 Olomouc 09.06.2007
desetiboj [J] 6639 Stará Boleslav 29.05.2010
vrhačský trojboj 1496 Praha 20.09.2006

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.32 h Praha-Stromovka 13.02.2010
60 m 07.43 Praha - Děkanka 11.05.2010
100 m 11.39 Stará Boleslav 29.05.2010
200 m 23.32 Praha - Juliska 18.05.2010
300 m 37.48 Praha-Eden 07.05.2010
400 m 52.20 Stará Boleslav 29.05.2010
1000 m 2:59.01 h Praha-Stromovka 14.02.2010
1500 m 5:28.12 Stará Boleslav 30.05.2010
60 m překážek [99,1 cm] 08.82 h Praha-Stromovka 14.02.2010
110 m překážek [99,1 cm] 16.09 Praha - Juliska 18.05.2010
skok vysoký 1.93 h Praha-Stromovka 13.02.2010
skok vysoký 1.96 Stará Boleslav 29.05.2010
skok o tyči 4.30 h Praha-Stromovka 30.01.2010
skok o tyči 4.35 Stará Boleslav 03.07.2010
skok daleký 7.01 h Praha-Stromovka 20.02.2010
skok daleký 7.03 Tábor 26.06.2010
trojskok 13.99 h Praha-Stromovka 20.02.2010
trojskok 14.53 Tábor 27.06.2010
vrh koulí 5kg 14.20 Břeclav 12.10.2010
vrh koulí 6kg 13.27 h Praha-Stromovka 13.02.2010
vrh koulí 6kg 12.91 Praha 25.09.2010
hod diskem 1,75kg 37.01 Praha-Eden 07.05.2010
hod oštěpem 800g 49.27 Stará Boleslav 30.05.2010
sedmiboj hala [J] 5117 h Praha-Stromovka 13.02.2010
desetiboj [J] 6639 Stará Boleslav 29.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2010 CORNY republikové finále (Gymnázium Břeclav) skok daleký/Dci/F Břeclav 6.73
12.10.2010 CORNY republikové finále (Gymnázium Břeclav) vrh koulí 5kg/Dci/F 4 Břeclav 14.20
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) 100 m/J/R2 1= Praha 11.54
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) 100 m/J/FA 5 Praha 11.72
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) skok daleký/J/F Praha 6.35
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha 12.91
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) 100 m/J/B1 2 Praha - Děkanka 11.68
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) 200 m/J/B1 3 Praha - Děkanka 23.87
07.09.2010 Kladno 2010 (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M 4 Kladno 6.69
29.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/U23M/F 12 Břeclav 6.41
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/U23M/F 9 Břeclav 13.80
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo 200 m/J/B1 Praha - Eden DNP
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo 110 m překážek [99,1 cm]/J Praha - Eden 16.50
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo hod oštěpem 800g/J/F 5 Praha - Eden 45.69
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 6 Praha 6.64
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/M Praha 13.92
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) trojskok/M/F 11 Třinec 13.83
07.07.2010 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek skok daleký/J 7 Veszprém 6.79
07.07.2010 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek trojskok/J 5 Veszprém 13.82
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/M 7 Stará Boleslav 4.35
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M Stará Boleslav 6.93
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok o tyči/J/F Tábor DNP
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/J/F Tábor 7.12
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) trojskok/J/F Tábor 14.53
20.06.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R3 1 Praha 11.19
20.06.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FA Praha 11.17
20.06.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/J/F Praha 7.11
17.06.2010 Městský přebor družstev mládeže - 2. kolo (USK Praha) skok o tyči/J/F Praha - Strahov 4.00
17.06.2010 Městský přebor družstev mládeže - 2. kolo (USK Praha) trojskok/J/F Praha - Strahov 14.45
14.06.2010 Dukla mítink a M.J.O. (M.J.O., ASC Dukla) skok daleký/M Praha
14.06.2010 Premium mítink EAA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o., ASC Dukla Praha) skok daleký/M 7 Praha 6.92
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/J/B1 5 Stará Boleslav 11.39
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/J/B1 4 Stará Boleslav 52.20
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/J/F 8 Stará Boleslav 5:28.12
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek [99,1 cm]/J/B1 6 Stará Boleslav 16.44
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/J/F1 Stará Boleslav 1.96
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/J/F1 Stará Boleslav 4.30
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/J/F Stará Boleslav 6.90
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 6kg/J/F 5 Stará Boleslav 12.77
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,75kg/J/F 4 Stará Boleslav 35.04
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/J/F 5 Stará Boleslav 49.27
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [J]/J/F 4 Stará Boleslav 6639
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/M Kladno DNP
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/M 6= Kladno 4.10
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M 6 Kladno 6.85
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 200 m/J/F2 4 Praha - Juliska 23.32
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 110 m překážek [99,1 cm]/J/F2 Praha - Juliska 16.09
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo hod diskem 1,75kg/J/F 5 Praha - Juliska 34.83
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha-Eden 6.96
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J Praha-Eden 12.34
11.05.2010 Veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B1 4 Praha - Děkanka 07.43
11.05.2010 Veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod oštěpem 800g/M Praha - Děkanka 46.19
07.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B6 1 Praha-Eden 37.48
07.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J Praha-Eden 11.86
07.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha-Eden 37.01
04.05.2010 Veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/M/B1 Praha - Děkanka DNP
04.05.2010 Veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) skok vysoký/M Praha - Děkanka 1.90
21.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J Praha-Stromovka DNP
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F Praha-Stromovka 7.01
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/J/F Praha-Stromovka 13.99
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 2 Praha-Stromovka 07.32
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J 8 Praha-Stromovka 2:59.01
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [99,1 cm]/J/B1 5 Praha-Stromovka 08.82
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/J Praha-Stromovka 1.93
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F2 Praha-Stromovka 4.20
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/J Praha-Stromovka 6.89
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J Praha-Stromovka 13.27
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J Praha-Stromovka 5117
07.02.2010 Grand Prix Olymp (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R2 7 Praha-Stromovka 07.43
07.02.2010 Grand Prix Olymp (PSK Olymp Praha) skok daleký/M 7 Praha-Stromovka 6.73
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [99,1 cm]/J/R1 3 Praha-Stromovka 09.07
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [99,1 cm]/J/F 6 Praha-Stromovka 08.84
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/J/F Praha-Stromovka 4.30
31.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha-Stromovka 12.86
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) skok daleký/M Praha-Strahov 6.76
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) skok vysoký/M Praha-Strahov 1.88
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) trojskok/M 5 Praha-Strahov 13.57
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 3 Praha-Stromovka 07.41
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok daleký/J/F Praha-Stromovka 6.76
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha-Stromovka 12.51
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [J]/J/F Praha-Stromovka DNF
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) skok daleký/M/F MS Praha-Strahov 6.66