Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Sebastian Helcelet
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Uher Jakub
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 699 968
    Desetiboj 25 1222
    akt. 20.09.2022
  • Úspěchy:
    2009: MEJ-10boj/8.; 2010: MSJ-10boj/DNF; 2011: ME22-10boj/4.; 2012: HMS-7boj/5., ME-10boj/8.; 2013: HME-7boj/4., ME22-10boj/3.; 2014: ME-10boj/11.; 2015: HME-7boj/5., MS-10boj/11.; 2016: HMS-7boj/5., ME-10boj/2., OH-10boj/12.; 2017: HME-7boj/3., MS-10boj/8.; 2021: OH-10boj/16.; 2022: ME-10boj/11.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
1 5 - 1 - - 2 1 - 1 - - - - -
- 6 - - - - 1 1 - - - - - - -
- 2 - 1 - - 2 1 - 1 - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství Evropy
Amsterdam 2016 Desetiboj
Halové mistrovství Evropy
Bělehrad 2017 Sedmiboj
Mistrovství Evropy do 22 let
Tampere 2013 Desetiboj
Rekordy ČR
Hala Muži 20-22 let (nejlepší výkony)
sedmiboj 6095 Göteborg 02.03.2013

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.83 h Otrokovice 01.03.2012
60 m 07.06 Praha 04.05.2012
60 m 06.98 h Praha-Stromovka 07.02.2015
100 m 10.81 Ostrava 14.07.2011
150 m 16.25 h Praha-Strahov 13.01.2012
150 m 16.27 Praha 04.05.2012
200 m 22.77 h Praha-Stromovka 31.01.2009
200 m 21.93 Praha 19.05.2012
300 m 34.53 h Praha-Stromovka 17.01.2012
300 m 34.54 Praha 11.05.2012
400 m 48.66 Praha 28.05.2011
1000 m 3:18.72 Tábor 22.07.2006
1000 m 2:42.26 h Göteborg 02.03.2013
1500 m 4:34.41 Rio de Janeiro 18.08.2016
40 yardů př. 05.30 h Otrokovice 23.02.2011
60 m překážek (0.84) 08.78 h Praha-Strahov 04.03.2006
60 m překážek (0.91) 08.59 h Praha-Stromovka 28.01.2007
60 m překážek (0.99) 08.12 h Praha-Stromovka 14.02.2009
60 m překážek (1.06) 07.84 h Praha - Stromovka 25.02.2017
100 m překážek (0.84) 14.65 Tábor 21.07.2006
110 m překážek (0.91) 14.54 Stará Boleslav 19.07.2008
110 m překážek (0.99) 14.07 Tábor 26.06.2010
110 m překážek (1.06) 14.18 Praha 19.05.2012
200 m překážek (0.76) 26.87 Nové Zámky 17.09.2006
300 m překážek (0.84) 38.13 Praha 22.06.2008
400 m překážek (0.83) 54.38 Györ 02.07.2008
400 m překážek (0.91) 52.00 Praha - Juliska 17.09.2011
skok vysoký 2.06 h Istanbul 09.03.2012
skok vysoký 2.07 Talence 15.09.2012
skok o tyči 5.10 h Praha - Stromovka 12.02.2017
skok o tyči 5.00 Götzis 28.05.2017
skok daleký 7.48 Vyškov 16.06.2012
skok daleký 7.60 h Praha-Stromovka 07.02.2015
vrh koulí 4kg 13.76 h Praha 16.12.2006
vrh koulí 4kg 15.55 Stará Boleslav 26.06.2007
vrh koulí 5kg 14.67 Česká Lípa 15.06.2008
vrh koulí 6kg 14.05 h Jablonec nad Nisou 24.01.2009
vrh koulí 6kg 15.89 Olomouc 02.10.2010
vrh koulí 7,26kg 15.55 Kladno 16.06.2018
vrh koulí 7,26kg 15.64 h Praha - Stromovka 13.02.2021
hod diskem 1kg 39.60 Jičín 10.05.2006
hod diskem 1,5kg 44.25 Turnov 24.05.2008
hod diskem 1,75kg 42.22 Kladno 25.09.2010
hod diskem 2kg 48.72 Praha - Juliska 17.06.2020
hod oštěpem 600g 45.11 Pardubice 23.09.2006
hod oštěpem 700g 52.32 Turnov 13.09.2008
hod oštěpem 800g 71.56 Londýn 12.08.2017
pětiboj hala 3004 h Jablonec nad Nisou 18.03.2006
sedmiboj hala [J] 5315 h Praha-Strahov 08.02.2009
sedmiboj hala [M] 6188 h Praha - Stromovka 12.02.2017
devítiboj 4363 Tábor 22.07.2006
desetiboj [Dci] 6964 Stará Boleslav 18.07.2008
desetiboj [J] 7588 Kladno 16.06.2010
desetiboj [M] 8335 Götzis 28.05.2017
vrhačský trojboj 2171 Lovosice 11.05.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 10.96 Moncton 20.07.2010
150 m 16.61 Praha-Eden 14.05.2010
200 m 21.99 Praha 06.06.2010
300 m 35.18 Sušice 18.05.2010
400 m 49.31 Kladno 15.06.2010
1500 m 4:46.21 Kladno 16.06.2010
110 m překážek (0.99) 14.07 Tábor 26.06.2010
skok vysoký 2.00 Tábor 26.06.2010
skok o tyči 4.30 Kladno 16.06.2010
skok daleký 6.94 Kladno 15.06.2010
vrh koulí 6kg 15.89 Olomouc 02.10.2010
hod diskem 1,75kg 42.22 Kladno 25.09.2010
hod oštěpem 800g 58.05 Olomouc 02.10.2010
desetiboj [J] 7588 Kladno 16.06.2010
vrhačský trojboj 2023 Praha-Juliska 15.09.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) vrh koulí 6kg/J Olomouc 15.89
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) hod diskem 1,75kg/J 8 Olomouc 41.28
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) hod oštěpem 800g/J Olomouc 58.05
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 6kg/J Kladno 15.60
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1,75kg/J 4 Kladno 42.22
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 800g/J Kladno 53.08
18.09.2010 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec) hod diskem 1,75kg/J Liberec 40.42
18.09.2010 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec) hod oštěpem 800g/J Liberec 50.86
15.09.2010 Veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 6kg/J Praha-Juliska 14.59
15.09.2010 Veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1,75kg/J Praha-Juliska 39.65
15.09.2010 Veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 800g/J Praha-Juliska 50.87
15.09.2010 Veřejné závody PAS - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/J Praha-Juliska 2023
20.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) 100 m/J/B3 3 Moncton 10.96
20.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) skok daleký/J 7 Moncton 6.93
20.07.2010 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ (IAAF) vrh koulí 6kg/J 6 Moncton 13.75
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek (0.99)/J/R1 1 Tábor 14.18
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek (0.99)/J/F Tábor 14.07
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok vysoký/J/F Tábor 2.00
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 100 m/J Kladno 11.18
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 400 m/J/B 1 Kladno 49.31
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 1500 m/J Kladno 4:46.21
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 110 m překážek (0.99)/J Kladno 14.10
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok vysoký/J Kladno 1.94
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok o tyči/J Kladno 4.30
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok daleký/J Kladno 6.94
15.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) vrh koulí 6kg/J Kladno 15.37
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) hod diskem 1,75kg/J Kladno 41.71
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) hod oštěpem 800g/J 4 Kladno 47.73
16.06.2010 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) desetiboj [J]/J Kladno 7588
12.06.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (AC TJ Jičín) 100 m/J/R 1 Jičín 10.7
12.06.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (AC TJ Jičín) 100 m/M/F Jičín 10.6
12.06.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (AC TJ Jičín) vrh koulí 6kg/J/F Jičín 14.32
12.06.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (AC TJ Jičín) hod diskem 1,75kg/J/F Jičín 39.10
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) 200 m/M/B4 2 Praha 21.99
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) skok daleký/M/F 11 Praha 6.72
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/J/B1 1 Stará Boleslav 11.08
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/J/B1 1 Stará Boleslav 49.48
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/J/F 4 Stará Boleslav 4:49.54
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.99)/J/B1 1 Stará Boleslav 14.31
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/J/F1 4 Stará Boleslav 1.90
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/J/F1 Stará Boleslav 4.30
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/J/F Stará Boleslav 6.85
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 6kg/J/F Stará Boleslav 15.29
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,75kg/J/F Stará Boleslav 41.98
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 800g/J/F 4 Stará Boleslav 53.05
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [J]/J/F Stará Boleslav 7579
18.05.2010 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/M/B2 1 Sušice 35.18
18.05.2010 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 110 m překážek (0.99)/J/F Sušice 14.26
18.05.2010 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) skok o tyči/M Sušice 4.00
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B2 3 Praha-Eden 16.61
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 5 Praha-Eden 6.80
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) vrh koulí 6kg/J Praha-Eden 15.34
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 200 m/J/B1 MS Mladá Boleslav 22.47
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) vrh koulí 6kg/J Mladá Boleslav 14.43
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) hod diskem 1,75kg/J Mladá Boleslav 40.02
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) hod oštěpem 800g/J Mladá Boleslav 53.72