Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Munzarová Šubrtová
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Hradec Králové 03.09.2009
60 m 08.27 h Praha-Stromovka 22.02.2011
100 m 13.59 Hradec Králové 24.05.2008
150 m 20.08 h Praha-Strahov 21.01.2011
150 m 20.44 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 27.88 h Praha-Strahov 04.02.2011
200 m 27.49 Praha Vokovice 26.06.2012
300 m 45.3 Dvůr Králové 22.08.2009
400 m 66.80 Týniště nad Orlicí 10.08.2008
400 m 66.90 h Praha-Strahov 18.02.2015
800 m 2:39.95 Praha Vokovice 27.06.2012
60 m překážek (0.76/8.50) 09.79 h Jablonec nad Nisou 06.02.2008
60 m překážek (0.76/7.70) 13.4 Čáslav 11.09.2009
60 m překážek (0.84) 09.64 h Praha-Strahov 11.01.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 17.18 Hradec Králové 07.10.2006
100 m překážek (0.76/8.50) 15.87 Praha 21.06.2008
100 m překážek (0.84) 15.73 Praha 19.05.2012
200 m překážek (0.76) 35.35 Hradec Králové 04.06.2006
300 m překážek (0.76) 50.10 Pardubice 27.09.2008
400 m překážek (0.76) 66.35 Písek 10.09.2011
skok vysoký 1.30 h Pardubice 20.01.2007
skok vysoký 1.36 Stará Boleslav 29.05.2010
skok o tyči 2.05 Jaroměř 02.06.2021
skok daleký 5.16 h Praha-Strahov 30.01.2010
skok daleký 5.05 Hradec Králové 18.05.2019
trojskok 10.75 Tábor 27.06.2010
vrh koulí 3kg 09.51 Litomyšl 11.10.2008
vrh koulí 4kg 10.02 Mladá Boleslav 13.06.2015
hod diskem 1kg 21.85 Pardubice 13.09.2009
hod oštěpem 600g 33.76 Litomyšl 20.05.2018
hod kriketovým míčkem 39.32 Čáslav 11.09.2009
sedmiboj [Zky] 3043 Hradec Králové 07.10.2006
sedmiboj [Dky] 3453 Litomyšl 11.10.2008
sedmiboj [Z] 3866 Praha Vokovice 27.06.2012
sprintérský trojboj 2090 Chrudim 16.08.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.81 h Praha-Strahov 30.01.2010
200 m 28.00 Stará Boleslav 29.05.2010
800 m 2:42.41 Litomyšl 09.10.2010
60 m překážek (0.84) 09.85 h Praha-Stromovka 20.02.2010
100 m překážek (0.84) 15.85 Tábor 26.06.2010
400 m překážek (0.76) 71.28 Mladá Boleslav 03.07.2010
skok vysoký 1.36 Stará Boleslav 29.05.2010
skok daleký 5.16 h Praha-Strahov 30.01.2010
skok daleký 5.03 Mladá Boleslav 03.07.2010
trojskok 10.75 Tábor 27.06.2010
vrh koulí 4kg 08.74 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 600g 31.66 Jičín 23.05.2010
sedmiboj [Z] 3693 Stará Boleslav 29.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž Litomyšl 28.93
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Ž Litomyšl 2:42.41
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Ž Litomyšl 16.76
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Ž Litomyšl 1.26
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Ž Litomyšl 4.42
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 4kg/Ž Litomyšl 07.83
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 600g/Ž Litomyšl 27.81
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) sedmiboj [Z]/Ž Litomyšl 3329
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 1 Kladno 16.41
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Jky 18 Kladno 4.40
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Jky Kladno 09.93
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 3 Jičín 16.14
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 5 Jičín 72.54
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž/F 5 Jičín 5.14
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 4 Chrudim 16.45
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) skok daleký/Ž/F Chrudim 4.90
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) trojskok/Ž Chrudim 10.37
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Mladá Boleslav 16.30
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Mladá Boleslav 71.28
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Ž/F Mladá Boleslav 5.13
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m překážek (0.84)/Jky/R1 4 Tábor 15.85
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m překážek (0.84)/Jky/F 8 Tábor 16.17
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m překážek (0.76)/Jky/R1 6 Tábor 71.98
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) trojskok/Jky/F 9 Tábor 10.75
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) 100 m překážek (0.84)/Jky Nové Město nad Metují 16.18
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) 400 m překážek (0.76)/Jky Nové Město nad Metují 72.62
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Jky 4 Nové Město nad Metují 5.05
09.06.2010 7. atletická středa, 2. kolo KP družstev mladšího žactva 1. třídy, skupina A (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Ž/F Pardubice 28.23
05.06.2010 2. kolo II. ligy žen, skupina C (SK Týniště nad Orlicí) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 5 Týniště nad Orlicí 99.75
05.06.2010 2. kolo II. ligy žen, skupina C (SK Týniště nad Orlicí) skok daleký/Ž 7 Týniště nad Orlicí 4.86
05.06.2010 2. kolo II. ligy žen, skupina C (SK Týniště nad Orlicí) trojskok/Ž Týniště nad Orlicí 11.03
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Jky/B2 2 Stará Boleslav 28.00
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Jky/F 6 Stará Boleslav 2:42.73
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Jky/B2 1 Stará Boleslav 16.47
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Jky/F 7= Stará Boleslav 1.36
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Jky/F 6 Stará Boleslav 4.73
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 4kg/Jky/F 7 Stará Boleslav 08.74
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Jky/F 7 Stará Boleslav 29.03
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Z]/Jky/F 7 Stará Boleslav 3693
23.05.2010 1. kolo II. ligy žen, skupina C (AC TJ Jičín a AC Slovan Libere) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Jičín 16.33
23.05.2010 1. kolo II. ligy žen, skupina C (AC TJ Jičín a AC Slovan Libere) skok daleký/Ž 4 Jičín 4.96
23.05.2010 1. kolo II. ligy žen, skupina C (AC TJ Jičín a AC Slovan Libere) hod oštěpem 600g/Ž 8 Jičín 31.66
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B3 4 Hradec Králové 28.3
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Hradec Králové 16.1
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Ž/F 5 Hradec Králové 5.01
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Jky/R2 5 Praha-Stromovka 09.85
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Jky/F Praha-Stromovka DNP
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B7 3 Praha-Strahov 28.81
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Praha-Strahov 09.85
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Ž/F Praha-Strahov 5.16