Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Palyzová
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér:
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 2 1 - - - - - - -
- - - - - - 1 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.48 h Otrokovice 25.01.2008
60 m 08.45 Uherské Hradiště 06.06.2006
60 m 08.24 h Ostrava 20.01.2008
100 m 12.69 Ostrava 23.05.2009
200 m 27.00 Břeclav 26.05.2007
40 yardů př. 06.04 h Otrokovice 25.01.2008
60 m překážek [83,8 cm] 09.08 h Praha-Stromovka 14.02.2009
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 09.11 h Praha-Stromovka 16.02.2008
100 m překážek [83,8cm] 15.52 Olomouc 10.05.2008
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 15.74 Třinec 18.06.2006
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 14.70 Praha 21.06.2008
skok vysoký 1.56 h Ostrava 21.01.2006
skok vysoký 1.62 Olomouc 02.10.2010
skok daleký 5.71 h Otrokovice 24.01.2009
skok daleký 5.78 Ostrava 20.06.2009
trojskok 11.78 h Praha-Stromovka 21.02.2010
trojskok 12.12 Tábor 27.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.43 h Olomouc 30.01.2010
100 m překážek [83,8cm] 15.84 Olomouc 05.06.2010
skok vysoký 1.62 Olomouc 02.10.2010
skok daleký 5.28 h Praha-Stromovka 20.02.2010
skok daleký 5.37 Třinec 19.06.2010
trojskok 11.78 h Praha-Stromovka 21.02.2010
trojskok 12.12 Tábor 27.06.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok vysoký/Jky 4= Olomouc 1.62
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok daleký/Jky 13 Olomouc 4.94
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) trojskok/Jky Olomouc 11.23
25.09.2010 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Jky/F 13 Břeclav 4.84
25.09.2010 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Jky/F 6 Břeclav 11.41
18.09.2010 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek trojskok/Jky Bydhošť 11.61
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/U23Z/F Břeclav NM
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B3 3 Břeclav 16.38
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž/F 21 Břeclav 4.70
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F Břeclav 11.42
07.07.2010 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek trojskok/Jky Veszprém NM
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B3 Hodonín DNP
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) skok daleký/Ž/F Hodonín DNP
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) trojskok/Ž/F Hodonín DNP
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Jky/F 14 Tábor 5.04
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) trojskok/Jky/F Tábor 12.12
19.06.2010 Mistrovství MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií, 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Jky/F 5 Třinec 5.37
19.06.2010 Mistrovství MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií, 2. kolo (TJ TŽ Třinec) trojskok/Jky/F 4 Třinec 11.43
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B2 4 Olomouc 15.84
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/Ž 7 Olomouc 5.16
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) trojskok/Ž Olomouc 11.56
30.05.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Jky/F 5 Ostrava 4.94
30.05.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F Ostrava 11.75
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (T. J. Sokol Opava) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B1 Opava 16.17
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (T. J. Sokol Opava) skok daleký/Ž/F 11 Opava 4.95
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (T. J. Sokol Opava) trojskok/Ž/F 4 Opava 11.33
09.05.2010 1. kolo mistrovství MaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Jky/F 6 Ostrava 5.12
09.05.2010 1. kolo mistrovství MaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F 11 Ostrava 10.32
05.03.2010 XII. Obaly Morava mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Ž 7 Otrokovice 11.12
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Jky/F 8 Praha-Stromovka 5.28
21.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/Jky Praha-Stromovka 11.78
06.02.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň skok daleký/Jky 4 Bratislava 5.23
06.02.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň trojskok/Jky 5 Bratislava 11.17
30.01.2010 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Jky/R1 3 Olomouc 08.43
30.01.2010 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/Jky Olomouc 5.07
30.01.2010 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Jky Olomouc 11.18
23.01.2010 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Jky/R2 1 Olomouc 08.54
23.01.2010 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Jky/FA Olomouc 08.47
23.01.2010 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/Jky Olomouc 5.04
23.01.2010 Regionální přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Jky/F Olomouc 11.05