Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Havelková
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 23.02.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 h Praha-Stromovka 16.02.2008
60 m 08.22 Kolín 23.08.2009
100 m 12.70 Chrudim 11.07.2009
200 m 27.47 h Praha-Strahov 31.01.2009
200 m 26.31 Turnov 26.09.2009
400 m 61.25 h Praha-Stromovka 20.02.2010
400 m 58.78 Břeclav 28.08.2010
skok daleký 4.08 Pardubice 09.06.2007
sprintérský trojboj 2258 Jihlava 14.08.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.23 Jihlava 14.08.2010
100 m 13.02 Pardubice 12.09.2010
200 m 26.34 Tábor 25.06.2010
400 m 61.25 h Praha-Stromovka 20.02.2010
400 m 58.78 Břeclav 28.08.2010
sprintérský trojboj 2258 Jihlava 14.08.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice ) 100 m/Jky/R2 1 Pardubice 13.05
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice ) 100 m/Jky/FA Pardubice 13.02
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice ) 400 m/Jky/B1 1 Pardubice 60.18
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B1 4 Jičín 26.45
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 400 m/Ž/B1 2 Jičín 59.85
01.09.2010 Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Ž/F Pardubice 12.91
01.09.2010 Pardubický atletický mítink (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Ž/F Pardubice 26.63
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/U23Z/R2 Břeclav DNP
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/U23Z/R3 1 Břeclav 59.99
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/U23Z/F 4 Břeclav 58.78
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B1 5 Jičín 26.54
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 400 m/Ž/B2 1 Jičín 59.77
17.08.2010 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) 400 m/Ž/B1 5 Pardubice 60.23
14.08.2010 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) 60 m/Ž/B1 2 Jihlava 08.23
14.08.2010 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/B1 3 Jihlava 13.14
14.08.2010 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B1 2 Jihlava 26.74
14.08.2010 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) sprintérský trojboj/Ž 5 Jihlava 2258
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Ž/B1 5 Jablonec nad Nisou 26.41
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Ž/B1 4 Jablonec nad Nisou 59.74
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Jky/R3 3 Tábor 26.34
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/Jky/R1 6 Tábor 60.83
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Jky/B2 1 Nové Město nad Metují 27.38
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Jky 4 Nové Město nad Metují 61.96
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B2 5 Nové Město nad Metují 27.13
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B2 5 Nové Město nad Metují 61.83
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R3 6 Třebíč 13.33
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 400 m/Ž/B1 6 Třebíč 62.26
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Ž/F Hradec Králové DNS
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Jky/R2 2 Pardubice 13.49
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Jky/FA 5 Pardubice 13.41
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Jky/B1 Pardubice DNS
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Jky/R2 3 Praha-Stromovka 61.25
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B1 Praha-Strahov DNP
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B2 2 Praha-Strahov 61.90