Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Tvrdíková
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 06.01.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - 1 - 2 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 11.87 Pardubice 06.05.2008
60 m 08.10 Jablonec nad Nisou 02.09.2006
60 m 08.14 h Praha-Stromovka 20.02.2010
100 m 12.44 Liberec 06.06.2009
150 m 19.35 Tábor 21.07.2006
200 m 25.60 Ostrava 20.06.2009
800 m 2:32.30 Tábor 21.07.2006
800 m 2:39.11 h Praha-Strahov 08.02.2008
60 m překážek (0.76/8.50) 08.92 h Praha-Strahov 08.02.2008
100 m překážek (0.84) 15.87 Jablonec nad Nisou 31.05.2008
100 m překážek (0.76/8.50) 15.34 Praha 20.06.2008
skok vysoký 1.56 h Jablonec nad Nisou 12.01.2008
skok vysoký 1.48 Stará Boleslav 18.07.2008
skok daleký 5.51 h Praha-Stromovka 20.02.2010
skok daleký 5.50 Třebíč 22.05.2010
vrh koulí 3kg 11.74 h Praha-Strahov 08.02.2008
vrh koulí 3kg 11.47 Břeclav 04.10.2008
vrh koulí 4kg 10.19 Městský stadion Ludvíka Daňka Turnov 07.06.2009
hod diskem 1kg 21.26 Jablonec nad Nisou 09.09.2008
hod kladivem 3kg 32.60 Turnov 13.09.2008
hod kladivem 4kg 25.33 Hradec Králové 06.09.2008
hod oštěpem 600g 32.13 Liberec 03.05.2009
hod kriketovým míčkem 30.80 Brno 20.05.2009
pětiboj hala [Dky] 3353 h Praha-Strahov 08.02.2008
sedmiboj [Zky] 4287 Tábor 21.07.2006
sedmiboj [Dky] 3810 Stará Boleslav 18.07.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.14 h Praha-Stromovka 20.02.2010
60 m 08.09 České Budějovice 11.05.2010
100 m 12.78 Nové Město nad Metují 05.06.2010
skok daleký 5.51 h Praha-Stromovka 20.02.2010
skok daleký 5.50 Třebíč 22.05.2010
vrh koulí 4kg 08.92 Olomouc 02.10.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 100 m/Jky/R2 6 Olomouc 13.46
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok daleký/Jky 7 Olomouc 5.27
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Jky 11 Olomouc 08.92
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Jky/R2 4 Kladno 13.20
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Jky/FA 6 Kladno 13.40
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Jky 5 Kladno 5.05
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Jky/R1 Tábor DNP
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Jky/F 6 Tábor 5.44
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Jky Stará Boleslav 5.22
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R2 2 Nové Město nad Metují 12.78
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/FA 6 Nové Město nad Metují 12.79
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Ž 4 Nové Město nad Metují 5.35
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R3 1 Třebíč 12.62
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/FA 5 Třebíč 12.64
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Ž 6 Třebíč 5.50
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) 60 m/Ž/R1 3 České Budějovice 08.11
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) 60 m/Ž/FA 4 České Budějovice 08.09
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) skok daleký/Ž České Budějovice 5.54
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/R1 5 Praha-Stromovka 08.14
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Jky/F Praha-Stromovka 5.51
06.02.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/R1 Jablonec nad Nisou DNP
06.02.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Ž/F Jablonec nad Nisou DNP
23.01.2010 Jablonecká hala 2010 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 5.16
20.01.2010 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n. Nisou) 60 m/Ž/B1 4 Jablonec nad Nisou 08.16
13.01.2010 1. halová středa 60 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 08.23