Karta atleta

Export do excelu
  • Žáková Radka
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 Jihlava 26.04.2008
60 m 08.35 h Bratislava 08.12.2007
100 m 13.21 Litomyšl 02.08.2008
150 m 21.02 Třebíč 17.06.2007
150 m 21.40 h Praha - Strahov 13.01.2007
200 m 26.63 Praha 27.09.2008
200 m 27.91 h Praha-Strahov 05.01.2008
300 m 42.47 Domažlice 16.08.2008
400 m 58.32 Ostrava 20.06.2009
400 m 60.13 h Praha-Strahov 01.02.2009
600 m 1:40.9 Nové Město na Moravě 18.05.2008
800 m 2:09.30 Osijek 29.06.2011
800 m 2:12.43 h Praha-Stromovka 26.02.2011
1000 m 3:00.22 Zlín 23.08.2009
1000 m 2:55.63 h Praha-Stromovka 14.02.2012
1500 m 4:34.47 Ostrava 18.06.2011
1500 m 4:39.83 h Praha-Stromovka 25.02.2012
60 m překážek 10.31 h Praha-Strahov 08.02.2008
400 m překážek 65.40 Ostrava 01.10.2011
sprintérský trojboj 2167 Litomyšl 02.08.2008
pětiboj hala 2888 h Praha-Strahov 08.02.2008
vrhačský trojboj 1117 Nové Město na Moravě 08.07.2009
hod diskem 1kg 20.67 Nové Město na Moravě 02.10.2010
hod oštěpem 600g 22.73 Nové Město na Moravě 02.10.2010
vrh koulí 3kg 08.48 Jihlava 28.04.2007
vrh koulí 3kg 09.31 h Praha-Strahov 25.01.2009
vrh koulí 4kg 07.86 Amstetten 11.10.2009
vrh koulí 4kg 07.92 h Praha-Strahov 16.01.2011
skok daleký 5.18 Pardubice 03.10.2009
skok daleký 5.03 h Bratislava 08.12.2007
skok vysoký 1.40 Tábor 10.05.2008
skok vysoký 1.47 h Olomouc 26.01.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2010 CORNY republikové finále (Gymnázium Břeclav) 800 m/Dky/B1 1 Břeclav 2:18.15
12.10.2010 CORNY republikové finále (Gymnázium Břeclav) dálka/Dky/F 9 Břeclav 4.91
02.10.2010 Rozloučení s dráhovou sezonou (TJ Nové Město na Moravě) koule 4kg/Ž Nové Město na Moravě 07.54
02.10.2010 Rozloučení s dráhovou sezonou (TJ Nové Město na Moravě) disk 1kg/Ž Nové Město na Moravě 20.67
02.10.2010 Rozloučení s dráhovou sezonou (TJ Nové Město na Moravě) oštěp 600g/Ž Nové Město na Moravě 22.73
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Jky/B1 1 Kladno 2:23.84
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Jky/F Kladno 5:01.57
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./Jky/B1 2 Kladno 66.76
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) 800 m/Ž/B1 2 Olomouc 2:16.43
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) 1500 m/Ž/B1 3 Olomouc 4:51.94
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/U23Z/F 5 Břeclav 2:14.23
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 400 m/Ž/B2 2 Jičín 60.76
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 800 m/Ž/F Jičín 2:17.75
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/R2 6 Třinec 2:19.43
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Ž/B1 5 Jablonec nad Nisou 60.09
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 800 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 2:15.71
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/Jky/F Tábor 2:11.64
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 1500 m/Jky/F 6 Tábor 4:48.06
13.06.2010 3.kolo přeboru kraje Vysočina družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov) 200 m/Jky/F Pacov 27.61
13.06.2010 3.kolo přeboru kraje Vysočina družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov) disk 1kg/Jky Pacov 19.00
13.06.2010 3.kolo přeboru kraje Vysočina družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov) oštěp 600g/Jky Pacov DNP
12.06.2010 Východočeské turné - Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Ž/F Ústí nad Orlicí 2:15.77
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B1 5 Nové Město nad Metují 60.17
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Ž/B1 3 Nové Město nad Metují 2:16.90
29.05.2010 Krajský přebor mužů a žen na dráze (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/F Třebíč 27.42
29.05.2010 Krajský přebor mužů a žen na dráze (TJ Spartak Třebíč) 400 m/Ž/F Třebíč 59.57
26.05.2010 Mítink IAAF-Zlatá Tretra Ostrava 800 m/Ž 7 Ostrava 2:14.18
23.05.2010 Trojboj Žďárské ligy mistrů (TJ Nové Město na Moravě) 300 m/Ž/F Nové Město na Moravě 44.4
23.05.2010 Trojboj Žďárské ligy mistrů (TJ Nové Město na Moravě) dálka/Ž Nové Město na Moravě 4.73
23.05.2010 Trojboj Žďárské ligy mistrů (TJ Nové Město na Moravě) disk 1kg/Ž Nové Město na Moravě 17.35
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Ž/B1 1 Třebíč 2:17.11
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/Ž/F Třebíč 4:53.99
15.05.2010 2.kolo KP družstev žactva, dorostu, juniorstva a dospělých (TJ Nové Město na Moravě) dálka/Jky Nové Město na Moravě 4.65
15.05.2010 2.kolo KP družstev žactva, dorostu, juniorstva a dospělých (TJ Nové Město na Moravě) 400 m/Jky/B1 1 Nové Město na Moravě 60.65
08.05.2010 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, o.s.) 800 m/Ž 4 Liberec 2:16.63
02.05.2010 Krajský přebor Vysočiny družstev mužů,žen, juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek,starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava ) 100 m/Jky/B1 3 Jihlava 14.02
02.05.2010 Krajský přebor Vysočiny družstev mužů,žen, juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek,starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava ) 800 m/Jky/F Jihlava 2:20.78
02.05.2010 Krajský přebor Vysočiny družstev mužů,žen, juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek,starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava ) dálka/Jky/F Jihlava 4.90
27.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/R2 3 Praha-Stromovka 2:14.99
27.02.2010 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F 5 Praha-Stromovka 2:14.95
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/R2 1 Praha-Stromovka 2:26.59
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/F 4 Praha-Stromovka 2:16.34
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Jky/F 8 Praha-Stromovka 5:01.30
07.02.2010 Grand Prix Olymp (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F 8 Praha-Stromovka 2:15.86
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) 800 m/Ž/B1 MS Praha-Strahov 2:20.86
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 400 m/Ž/B3 1 Praha-Strahov 60.78
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 800 m/Ž/F Praha-Strahov 2:18.63
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 60 m př./Ž/F Praha-Strahov 11.24
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) koule 4kg/Ž/F Praha-Strahov 07.72