Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Mikešová
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér:
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 30.12.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 2 - - 6 1 -
- - - - - - - - - 1 1 - 1 1 -
- - - - - - 2 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.26 h Praha-Strahov 24.01.2009
60 m 10.18 Kolín 10.05.2012
100 m 13.09 Jihlava 03.06.2006
150 m 20.03 h Praha-Strahov 05.03.2006
150 m 19.27 Olomouc 08.06.2007
200 m 25.66 Stará Boleslav 18.07.2008
200 m 26.38 h Linz 05.02.2009
300 m 43.28 h Praha-Stromovka 04.03.2007
400 m 64.23 Tábor 12.08.2006
800 m 2:33.08 Tábor 22.07.2006
800 m 2:38.83 h Praha-Stromovka 10.02.2007
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 16.16 Praha 25.04.2012
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 09.45 h Praha-Stromovka 26.02.2007
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 09.17 h Jablonec nad Nisou 11.01.2009
100 m překážek [83,8cm] 14.50 Tábor 04.07.2008
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 14.75 Ústí nad Labem 20.06.2007
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 14.61 Stará Boleslav 18.07.2008
200 m překážek [76,2 cm] 29.52 Třebíč 23.09.2007
300 m překážek [76,2 cm] 44.20 Praha 22.06.2008
400 m překážek [76,2 cm] 65.39 Praha 23.08.2008
skok vysoký 1.63 Olomouc 08.06.2007
skok vysoký 1.61 h Jablonec nad Nisou 11.01.2009
skok o tyči 2.95 České Budějovice 07.06.2008
skok daleký 5.60 h Praha - O2 Aréna 10.02.2009
skok daleký 5.65 Tábor 26.06.2010
vrh koulí 3kg 10.98 Stará Boleslav 18.07.2008
vrh koulí 3kg 11.08 h Jablonec nad Nisou 11.01.2009
vrh koulí 4kg 09.42 h Praha-Strahov 24.01.2009
vrh koulí 4kg 08.78 České Budějovice 05.06.2010
hod oštěpem 600g 30.67 Stará Boleslav 19.07.2008
pětiboj 0163 Praha 25.04.2012
pětiboj hala [Zky] 3089 h Praha-Stromovka 10.02.2007
pětiboj hala [Dky] 2804 h Jablonec nad Nisou 11.01.2009
sedmiboj [Zky] 4606 Olomouc 09.06.2007
sedmiboj [Dky] 4819 Stará Boleslav 18.07.2008
sedmiboj [Z] 4389 Stará Boleslav 29.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 26.48 Stará Boleslav 29.05.2010
400 m 70.64 Regensburg 15.05.2010
800 m 2:45.50 Stará Boleslav 30.05.2010
100 m překážek [83,8cm] 15.14 Stará Boleslav 29.05.2010
400 m překážek [76,2 cm] 69.63 Jičín 04.09.2010
skok vysoký 1.61 Pacov 08.05.2010
skok daleký 5.65 Tábor 26.06.2010
vrh koulí 4kg 08.78 České Budějovice 05.06.2010
hod oštěpem 600g 30.56 Stará Boleslav 30.05.2010
sedmiboj [Z] 4389 Stará Boleslav 29.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek [83,8cm]/Jky/B1 1 Kladno 15.16
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Jky Kladno 5.39
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 400 m překážek [76,2 cm]/Ž/B1 3 Jičín 69.63
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) skok vysoký/Ž/F 8= Jičín 1.55
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž/F Jičín 5.34
29.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/U23Z/F 4 Břeclav 5.46
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B1 Praha DNP
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž Praha 5.38
07.08.2010 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/F 4 Tábor 15.60
07.08.2010 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Ž/F 5 Tábor 5.30
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Ž/F 13 Třinec 5.33
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B1 4 Stará Boleslav 15.41
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Ž Stará Boleslav 5.47
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m překážek [83,8cm]/Jky/R1 Tábor DNP
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Jky/F Tábor 5.65
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) vrh koulí 4kg/Ž/F 18 České Budějovice 08.78
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Ž/F 12 České Budějovice 30.12
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Jky/B1 3 Stará Boleslav 26.48
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Jky/F 7 Stará Boleslav 2:45.50
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek [83,8cm]/Jky/B1 3 Stará Boleslav 15.14
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Jky/F 4 Stará Boleslav 1.54
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Jky/F Stará Boleslav 5.59
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 4kg/Jky/F 9 Stará Boleslav 08.32
30.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Jky/F 5 Stará Boleslav 30.56
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Z]/Jky/F 4 Stará Boleslav 4389
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B1 4 Kladno 15.15
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž Kladno 5.55
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Ž 20 Kladno 08.10
15.05.2010 Landesoffenes Rolf-Watter-Sportfest 2010 (LG TELIS FINANZ Regensburg) 400 m překážek [76,2 cm]/Ž/B1 5 Regensburg 70.64
15.05.2010 Landesoffenes Rolf-Watter-Sportfest 2010 (LG TELIS FINANZ Regensburg) 100 m překážek [83,8cm]/Jky/B2 5 Regensburg 15.81
15.05.2010 Landesoffenes Rolf-Watter-Sportfest 2010 (LG TELIS FINANZ Regensburg) 400 m/Jky/F Regensburg 70.64
15.05.2010 Landesoffenes Rolf-Watter-Sportfest 2010 (LG TELIS FINANZ Regensburg) skok daleký/Jky Regensburg 5.39
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 200 m/Ž Pacov 26.55
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Ž Pacov DNP
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [83,8cm]/Ž Pacov 15.61
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Ž Pacov 1.61
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Ž Pacov DNP
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 4kg/Ž Pacov 08.30
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Ž Pacov DNP
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Z]/Ž Pacov DNF
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 200 m/Ž Pacov 26.55
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Ž Pacov DNP
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [83,8cm]/Ž Pacov 15.61
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Ž Pacov 1.61
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Ž Pacov DNP
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 4kg/Ž Pacov 08.30
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Ž Pacov DNP
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Z]/Ž Pacov DNF
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 200 m/Ž Pacov 26.55
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Ž Pacov DNP
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [83,8cm]/Ž Pacov 15.61
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Ž Pacov 1.61
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Ž Pacov DNP
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 4kg/Ž Pacov 08.30
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Ž Pacov DNP
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Z]/Ž Pacov DNF