Karta atleta

Export do excelu
  • Irena Gillarová
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Železný Jan
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2009: MS17-oštěp/Q, EYOF-oštěp/7.; 2011: MEJ-oštěp/6.; 2013: ME22-oštěp/Q; 2015: Univ.-oštěp/3.; 2016: ME-oštěp/Q; 2017: Univ.-oštěp/11.; 2018: ME-oštěp/7.; 2019: MS-oštěp/12.; 2021: OH-oštěp/Q
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 2 - - 2 - - 1 - - 1 - -
5 - - 2 - - - - - 1 - - - - -
4 - - 1 - - - - - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Světová univerziáda
Kwangdžu 2015 Oštěp
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.63 h Praha-Stromovka 20.01.2009
60 m 08.81 Bílina 03.08.2010
100 m 13.80 Kladno 16.05.2009
150 m 22.29 Kladno 06.05.2006
200 m 29.55 Kladno 11.10.2008
200 m 28.82 h Praha-Strahov 25.01.2009
300 m 46.55 Bílina 03.08.2010
400 m 66.71 h Praha-Strahov 12.01.2008
800 m 2:33.77 Kladno 09.10.2005
800 m 2:30.39 h Praha-Stromovka 09.02.2013
1500 m 5:22.08 Kladno 24.09.2005
1500 m 5:25.06 h Praha-Strahov 08.01.2006
60 m překážek (0.76/7.70) 12.27 Kladno 28.09.2005
60 m překážek (0.76/8.50) 10.24 h Praha-Stromovka 20.01.2009
60 m překážek (0.84) 10.12 h Jablonec nad Nisou 09.01.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 22.48 Kladno 08.10.2005
100 m překážek (0.76/8.50) 17.36 Stará Boleslav 10.10.2009
100 m překážek (0.84) 18.38 Stará Boleslav 03.09.2011
200 m překážek (0.76) 33.13 Domažlice 18.09.2010
400 m překážek (0.76) 69.56 Ostrava 01.10.2011
skok vysoký 1.51 Kladno 09.10.2010
skok vysoký 1.55 h Praha-Stromovka 09.02.2013
skok daleký 4.52 Stará Boleslav 24.05.2008
skok daleký 4.80 h Praha-Stromovka 01.02.2009
vrh koulí 3kg 11.48 h Praha-Strahov 06.02.2009
vrh koulí 3kg 11.61 Kolín 30.05.2009
vrh koulí 4kg 09.62 Kolín 01.05.2010
vrh koulí 4kg 10.34 h Praha-Stromovka 09.02.2013
hod diskem 1kg 39.14 Olomouc 08.05.2010
hod kladivem 3kg 21.00 stadion Houštka, Stará Boleslav 11.05.2007
hod oštěpem 600g 61.32 Bydhošť 10.08.2019
hod kriketovým míčkem 54.70 Kladno 28.09.2005
pětiboj 2281 Kladno 28.09.2005
pětiboj hala [Dky] 2973 h Praha-Strahov 08.02.2009
pětiboj hala [Z] 3007 h Praha-Stromovka 10.02.2013
sedmiboj [Zky] 2852 Kladno 06.05.2006
sedmiboj [Dky] 3714 Kladno 12.10.2008
sedmiboj [Z] 3848 Kladno 10.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.81 Bílina 03.08.2010
200 m 28.94 Kladno 09.10.2010
300 m 46.55 Bílina 03.08.2010
800 m 2:36.37 h Praha-Stromovka 17.01.2010
800 m 2:37.85 Kladno 10.10.2010
60 m překážek (0.84) 10.43 h Praha-Stromovka 17.01.2010
100 m překážek (0.84) 17.89 Kladno 09.10.2010
200 m překážek (0.76) 33.13 Domažlice 18.09.2010
400 m překážek (0.76) 69.95 Kladno 25.09.2010
skok vysoký 1.50 h Praha-Stromovka 17.01.2010
skok vysoký 1.51 Kladno 09.10.2010
skok daleký 4.69 h Praha-Stromovka 17.01.2010
skok daleký 4.18 Kladno 10.10.2010
vrh koulí 4kg 09.71 h Praha-Stromovka 17.01.2010
vrh koulí 4kg 09.62 Kolín 01.05.2010
hod diskem 1kg 39.14 Olomouc 08.05.2010
hod oštěpem 600g 50.82 Celje 11.09.2010
pětiboj hala [Z] 2857 h Praha-Stromovka 17.01.2010
sedmiboj [Z] 3848 Kladno 10.10.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/F Kladno 28.94
10.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F Kladno 2:37.85
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Kladno 17.89
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Ž Kladno 1.51
10.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž Kladno 4.18
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Ž Kladno 09.17
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Ž Kladno 43.46
10.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) sedmiboj [Z]/Ž Kladno 3848
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.76)/Jky/B3 1 Kladno 69.95
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Jky 4 Kladno 32.38
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Jky Kladno 43.89
18.09.2010 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance 200 m překážek (0.76)/Ž Domažlice 33.13
18.09.2010 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance hod oštěpem 600g/Ž Domažlice 44.35
11.09.2010 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let (AD Kladivar Celje) hod oštěpem 600g/Ž Celje 50.82
04.09.2010 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen (AK AHA Vyškov) hod oštěpem 600g/Ž/F Vyškov 45.27
29.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/U23Z/F Břeclav 48.98
07.08.2010 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor) hod oštěpem 600g/Ž/F Tábor DNP
03.08.2010 1. bílinský polytan (AK Bílina) 60 m/Ž/B1 3 Bílina 08.81
03.08.2010 1. bílinský polytan (AK Bílina) 300 m/Ž/B1 4 Bílina 46.55
03.08.2010 1. bílinský polytan (AK Bílina) hod oštěpem 600g/Ž Bílina 46.08
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Ž/F 9 Třinec 30.66
18.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Ž/F 4 Třinec 50.79
07.07.2010 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek hod oštěpem 600g/Jky 5 Veszprém 45.96
03.07.2010 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) hod oštěpem 600g/Ž/F Pardubice 44.42
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) hod diskem 1kg/Jky/F 6 Tábor 34.29
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) hod oštěpem 600g/Jky/F Tábor 50.38
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Jky Stará Boleslav 1.45
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 4kg/Jky 7 Stará Boleslav 09.47
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Jky Stará Boleslav 44.44
14.06.2010 Premium mítink EAA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o., ASC Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Ž 10 Praha 50.28
09.06.2010 Akademické mistrovství ČR (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) hod oštěpem 600g/Ž MS Praha-Juliska 47.02
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) hod diskem 1kg/Ž/F Praha DNP
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) hod oštěpem 600g/Ž/F Praha 47.54
29.05.2010 OM Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze-open (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 1kg/Jky Plzeň 30.60
29.05.2010 OM Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze-open (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 600g/Jky Plzeň 47.79
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Ž/F 15 Ostrava 34.25
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) hod oštěpem 600g/Ž/F Ostrava 46.86
15.05.2010 Hallesche Erdgas-Werfertage hod oštěpem 600g/Jky 6 Halle 46.65
08.05.2010 Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) hod diskem 1kg/Ž Olomouc 39.14
08.05.2010 Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Ž Olomouc 45.26
01.05.2010 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Ž Kolín 09.62
01.05.2010 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Ž Kolín 44.04
18.04.2010 Veřejné závody TJ Lokomotivy Beroun (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) hod oštěpem 600g/Ž Beroun 43.01
18.04.2010 Veřejné závody TJ Lokomotivy Beroun (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) hod diskem 1kg/Jky Beroun 34.33
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 6 Praha-Stromovka 10.91
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F 4 Praha-Stromovka 2:36.37
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/F 8 Praha-Stromovka 10.43
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Ž/F 7 Praha-Stromovka 1.50
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž/F 8 Praha-Stromovka 4.69
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Ž/F 6 Praha-Stromovka 09.71
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Z]/Ž/F 5 Praha-Stromovka 2857