Karta atleta

Export do excelu
  • Diana Mezuliáníková
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Odvárka Jaromír
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 87 1156
    1500 m 62 1178
    akt. 31.01.2023
  • Úspěchy:
    2010: ME kros (U20)/22.; 2011: MEJ-800 m/7.; 2013: ME22-1500 m/R; 2014: ME-1500 m/R, ME kros (U23)/32.; 2015: HME-1500 m/7., Univ.-1500 m/6.; 2016: ME kros/DNF; 2018: ME-1500 m/10.; 2019: HME-1500 m/R, MS-800 m/R; 2021: HME-1500 m/R, OH-1500 m/SF; 2022: MS-1500 m/SF, ME-1500 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
2 8 - 2 - - 2 2 1 1 2 - - - -
4 3 - 1 - - - 1 - 1 - 1 2 - 1
3 1 - 2 - - - - - - - - - - 1
Přehled medailí (vrcholné akce)
Evropské hry
Minsk 2019 Stíhací štafeta 800-600-400-200 m
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
300 m 41.32 h Praha - Strahov 20.01.2017
300 m 40.26 Domažlice 01.09.2019
400 m 58.25 h Praha-Stromovka 01.02.2014
400 m 55.90 Plzeň 18.05.2019
500 m 1:12.53 h Praha - Strahov 17.01.2020
500 m 1:14.21 Praha - Eden 28.05.2020
600 m 1:39.19 h Praha-Strahov 18.01.2008
600 m 1:29.47 Praha - Eden 10.07.2020
800 m 2:02.50 h Ostrava 17.02.2019
800 m 2:01.14 Praha - Juliska 06.06.2022
1000 m 2:43.31 h Praha - Stromovka 26.02.2021
1000 m 2:35.52 Stará Boleslav 24.08.2022
1500 m 4:03.70 Tokyo 04.08.2021
1500 m 4:11.17 h Ostrava - Vítkovice 03.02.2022
1 anglická míle 4:29.52 Zagreb 11.09.2022
2000 m 5:55.81 h Praha - Strahov 13.01.2017
2000 m 6:21.77 Praha - Eden 28.05.2020
3000 m 08:53.72 Rovereto 31.08.2021
3000 m 08:57.91 h Manchester 22.01.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 43.17 h Praha-Stromovka 19.01.2010
400 m 58.47 h Praha-Stromovka 07.02.2010
400 m 57.44 Ostrava 22.05.2010
800 m 2:10.30 h Vídeň 16.02.2010
800 m 2:06.78 Praha 06.06.2010
1000 m 2:52.78 h Praha-Stromovka 26.01.2010
1000 m 2:46.45 Pliezhausen 16.05.2010
1500 m 4:34.82 h Praha-Stromovka 30.01.2010
1500 m 4:23.85 Břeclav 29.08.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) 400 m/Ž/B1 2 Olomouc 57.58
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) 800 m/Ž/B1 1 Olomouc 2:15.54
29.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/U23Z/F Břeclav 4:23.85
19.08.2010 Mítink Diamantové ligy IAAF 800 m/Ž 5 Curych 2:07.74
14.08.2010 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) 800 m/Ž/F Jihlava 2:11.48
17.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/R2 2 Třinec 2:16.26
18.07.2010 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/F Třinec 2:07.25
07.07.2010 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek 1500 m/Jky Veszprém 4:28.49
03.07.2010 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/Ž/B1 3 Pardubice 2:11.24
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 1500 m/Jky/F Tábor 4:32.37
19.06.2010 Mistrovství MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií, 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 400 m/Jky/B1 1 Třinec 57.83
19.06.2010 Mistrovství MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií, 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Jky/F Třinec 4:56.20
14.06.2010 Premium mítink EAA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila s.r.o., ASC Dukla Praha) 800 m/Ž 12 Praha 2:06.87
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) 800 m/Ž/F Praha 2:06.78
27.05.2010 Mítink IAAF-Zlatá Tretra Ostrava 800 m/Ž Ostrava 2:09.31
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B2 3 Ostrava 57.44
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 800 m/Ž/F 4 Ostrava 2:07.64
16.05.2010 Internationales Läufermeeting (LAC Pliezhausen) 1000 m/Ž/B2 12 Pliezhausen 2:46.45
20.03.2010 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) Přespolní běh/Jky Temelín 00:13:39
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/R1 1 Praha-Stromovka 2:20.49
21.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/F Praha-Stromovka 2:12.95
21.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Jky/F Praha-Stromovka 4:38.65
16.02.2010 Track & Field Meeting 800 m/Ž/B1 6 Vídeň 2:10.30
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 400 m/Ž/B1 1 Praha-Strahov 60.07
07.02.2010 Grand Prix Olymp (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/F1 4 Praha-Stromovka 58.47
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Ž/F Praha-Stromovka 4:34.82
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 1000 m/Ž/F Praha-Stromovka 2:52.78
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 300 m/Ž/B2 3 Praha-Stromovka 43.17
16.01.2010 8. DUSMANN Indoor Meeting 800 m/Ž/FA 6 Luxembourg 2:11.09