Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Berešová
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, o.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 16.12.2011
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 Liberec 22.09.2009
60 m 07.98 h Jablonec nad Nisou 27.01.2010
100 m 12.81 Ostrava 20.06.2009
150 m 20.48 Liberec 12.05.2008
150 m 20.07 h Jablonec nad Nisou 27.01.2010
200 m 26.82 Městský stadion Ludvíka Daňka Turnov 07.06.2009
200 m 27.22 h Jablonec nad Nisou 03.02.2010
300 m 46.32 Liberec 12.05.2008
skok daleký 5.15 h Jablonec nad Nisou 20.01.2010
skok daleký 5.16 Třebíč 22.05.2010
sprintérský trojboj 2125 Liberec 09.09.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.98 h Jablonec nad Nisou 27.01.2010
60 m 08.55 Stará Boleslav 01.09.2010
100 m 12.94 Jablonec nad Nisou 03.07.2010
150 m 20.07 h Jablonec nad Nisou 27.01.2010
150 m 21.63 Stará Boleslav 01.09.2010
200 m 27.22 h Jablonec nad Nisou 03.02.2010
200 m 27.11 Tábor 25.06.2010
skok daleký 5.15 h Jablonec nad Nisou 20.01.2010
skok daleký 5.16 Třebíč 22.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 100 m/Jky/R3 5 Olomouc 13.81
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok daleký/Jky 18 Olomouc 4.66
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Jky/R1 4 Kladno 13.33
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Jky/FB 4 Kladno 13.76
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Jky 8 Kladno 4.83
18.09.2010 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec) 200 m/Jky/B1 3 Liberec 27.95
18.09.2010 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec) skok daleký/Jky Liberec 4.89
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Ž/B1 4 Stará Boleslav 08.55
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/B2 1 Stará Boleslav 13.87
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Ž/B1 5 Stará Boleslav 21.63
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R1 4 Jičín 13.46
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/FB 6 Jičín 13.49
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž Jičín 0
14.08.2010 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/Ž/B2 4 Bílina 28.88
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/R1 4 Jablonec nad Nisou 13.11
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/FB Jablonec nad Nisou 12.94
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Ž/F Jablonec nad Nisou 0
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Jky/R1 5 Tábor 12.81
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Jky/R1 6 Tábor 27.11
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Jky/B1 2 Stará Boleslav 13.07
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Jky Stará Boleslav 5.15
12.06.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/F Jičín 12.6
12.06.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž/F Jičín 4.91
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R2 4 Nové Město nad Metují 13.13
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/FB 4 Nové Město nad Metují 13.06
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Ž 8 Nové Město nad Metují 5.09
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R1 5 Třebíč 12.89
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/FB 5 Třebíč 12.93
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/B2 5 Třebíč 27.20
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Ž 9 Třebíč 5.16
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/R1 2 Praha-Stromovka 08.00
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/F 6 Praha-Stromovka 08.08
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Jky/F 15 Praha-Stromovka 4.78
17.02.2010 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) skok daleký/Ž Jablonec nad Nisou 5.08
06.02.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/R1 2 Jablonec nad Nisou 08.09
06.02.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 08.29
06.02.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Ž/F Jablonec nad Nisou 5.07
03.02.2010 4. halová středa 60 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 08.05
03.02.2010 4. halová středa 200 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 27.22
27.01.2010 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 07.98
27.01.2010 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 150 m/Ž/B2 2 Jablonec nad Nisou 20.07
20.01.2010 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n. Nisou) 60 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 08.05
20.01.2010 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n. Nisou) skok daleký/Ž Jablonec nad Nisou 5.15