Karta atleta

Export do excelu
  • Hamerníková Simona
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 06.12.2016
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 stadion Houštka, Stará Boleslav 27.05.2007
60 m 08.50 h Praha-Strahov 07.01.2007
100 m 13.56 Mladá Boleslav 08.05.2010
150 m 20.46 Hradec Králové 30.09.2006
150 m 20.67 h Praha-Strahov 15.01.2010
200 m 26.87 Plzeň 29.05.2010
200 m 27.67 h Praha-Strahov 06.12.2008
300 m 42.04 Kladno 13.06.2009
300 m 43.93 h Praha - hala Strahov 15.12.2007
400 m 58.47 Ostrava 20.06.2009
400 m 60.46 h Jablonec nad Nisou 31.01.2009
600 m 1:41.06 České Budějovice 11.05.2010
600 m 1:43.79 h Praha-Strahov 15.01.2010
800 m 2:18.20 Tábor 25.06.2010
800 m 2:27.12 h Praha-Strahov 06.12.2008
1500 m 5:22.65 Kladno 21.08.2010
100 m překážek 19.08 Kladno 11.10.2008
sedmiboj 3122 Kladno 11.10.2008
hod oštěpem 600g 15.03 Kladno 11.10.2008
vrh koulí 3kg 07.39 Kladno 11.10.2008
vrh koulí 4kg 07.14 Kladno 06.10.2012
skok daleký 4.42 Stará Boleslav 20.06.2010
skok vysoký 1.29 Kladno 06.10.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 400 m/Jky/B2 6 Olomouc 62.93
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 800 m/Jky/B1 6 Olomouc 2:22.93
07.09.2010 Kladno 2010 (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F Kladno 2:20.79
04.09.2010 Mistrovství České republiky družstev mužů a žen (AK AHA Vyškov) 400 m/Ž/B2 4 Vyškov 60.25
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Lokomotiva Beroun a A.C. Tepo ) 1500 m/Ž/B MB Kladno 5:22.65
03.07.2010 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/Ž/B1 11 Pardubice 2:19.89
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/Jky/R2 3 Tábor 59.03
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/Jky/F 5 Tábor 58.94
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/Jky/F 5 Tábor 2:18.20
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Jky/B1 4 Stará Boleslav 13.66
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Jky 9 Stará Boleslav 4.42
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 4kg/Jky 13 Stará Boleslav 06.80
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) 400 m/Ž/B3 2 Praha 58.85
29.05.2010 OM Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze-open (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B2 3 Plzeň 26.87
29.05.2010 OM Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze-open (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Ž/B1 1 Plzeň 58.98
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B2 Ostrava DNP
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 800 m/Ž/F 10 Ostrava 2:20.42
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 200 m/Jky/B1 2 Stará Boleslav 27.38
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 800 m/Jky/B1 1 Stará Boleslav 2:21.37
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) 150 m/Ž/B2 4 České Budějovice 20.65
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) 600 m/Ž/B1 2 České Budějovice 1:41.06
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 100 m/Jky/R2 3 Mladá Boleslav 13.60
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 100 m/Jky/FA 5 Mladá Boleslav 13.56
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 200 m/Jky/B1 3 Mladá Boleslav 27.51
10.02.2010 5. halová středa 800 m/Ž/B 3 Jablonec nad Nisou 2:43.57
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B5 2 Praha-Strahov 20.67
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B3 2 Praha-Strahov 45.06
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 600 m/Ž/B1 5 Praha-Strahov 1:43.79
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 60 m/Jky/F1 5 Praha-Strahov 08.57
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 200 m/Jky/F1 Praha-Strahov DNP
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 800 m/Jky/F Praha-Strahov 2:33.17