Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Kondr
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 23.12.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.68 h Jablonec nad Nisou 29.01.2011
60 m 07.86 Meziboří 13.05.2012
100 m 11.93 Meziboří 13.06.2014
150 m 17.81 h Praha-Strahov 10.01.2014
150 m 17.96 Praha 09.05.2014
200 m 24.18 h Praha-Strahov 01.02.2014
200 m 24.06 Meziboří 13.06.2014
300 m 36.80 Cheb 02.08.2013
300 m 38.20 h Praha-Strahov 10.01.2014
400 m 54.25 Ústí nad Labem 08.05.2010
400 m 53.68 h Praha-Strahov 24.01.2014
800 m 2:18.75 Bílina 15.08.2009
1000 m 3:00.79 Praha 12.10.2008
1000 m 2:54.53 h Praha-Stromovka 14.02.2010
1500 m 4:56.23 Praha 11.10.2009
60 m překážek (0.84) 08.93 h Praha 13.12.2008
60 m překážek (0.91) 09.29 h Praha-Strahov 30.01.2010
60 m překážek (0.99) 09.47 h Praha-Strahov 06.02.2011
100 m překážek (0.84) 14.74 Děčín 24.05.2008
110 m překážek (0.91) 16.99 Praha 10.10.2010
300 m překážek (0.84) 43.06 Bílina 02.05.2010
300 m překážek (0.91) 44.10 Praha 10.05.2013
400 m překážek (0.91) 60.43 Děčín 25.05.2014
1500 m překážek 5:51.04 Liberec 06.10.2007
skok vysoký 1.64 Praha 09.10.2010
skok vysoký 1.63 h Praha-Stromovka 11.02.2012
skok o tyči 3.60 Praha 10.10.2010
skok o tyči 3.80 h Praha - Strahov 23.02.2011
skok daleký 5.70 Stará Boleslav 28.05.2010
skok daleký 5.74 h Praha-Strahov 06.02.2011
vrh koulí 4kg 11.33 Bílina 12.08.2008
vrh koulí 4kg 11.62 h Praha 13.12.2008
vrh koulí 5kg 12.45 h Praha-Stromovka 09.02.2010
vrh koulí 5kg 12.62 Praha 09.10.2010
vrh koulí 6kg 11.77 h Praha-Stromovka 11.02.2012
vrh koulí 6kg 11.61 Chodov 05.05.2012
hod diskem 1kg 35.41 Bílina 12.08.2008
hod diskem 1,5kg 29.56 Ústí nad Labem 15.05.2010
hod diskem 1,75kg 29.39 Chodov 05.05.2012
hod diskem 2kg 0 Chodov 05.05.2012
hod kladivem 4kg 20.72 Lovosice 31.08.2008
hod kladivem 5kg 23.55 Bílina 03.10.2009
hod oštěpem 600g 45.90 Praha 11.10.2009
hod oštěpem 700g 49.92 Liberec 25.09.2010
hod oštěpem 800g 43.98 Jablonec nad Nisou 04.09.2010
osmiboj IAAF 4125 Děčín 23.08.2009
sedmiboj hala [Zci] 2598 h Praha-Strahov 09.02.2008
sedmiboj hala [Dci] 3993 h Praha-Stromovka 14.02.2010
sedmiboj hala [J] 3896 h Praha-Stromovka 12.02.2012
devítiboj 4487 Praha 11.10.2008
desetiboj [Dci] 5562 Praha 10.10.2010
sprintérský trojboj 1861 Meziboří 13.05.2012
vrhačský trojboj 1599 Bílina 02.10.2010
vrhačský čtyřboj 1825 Bílina 02.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.72 h Praha-Stromovka 09.02.2010
60 m 07.93 Bílina 05.09.2010
100 m 12.06 Praha 09.10.2010
150 m 18.29 Bílina 05.09.2010
200 m 24.53 Ústí nad Labem 08.05.2010
300 m 38.52 Bílina 05.09.2010
400 m 54.60 h Praha-Strahov 07.02.2010
400 m 54.25 Ústí nad Labem 08.05.2010
1000 m 2:54.53 h Praha-Stromovka 14.02.2010
1500 m 5:02.97 Praha 10.10.2010
60 m překážek (0.91) 09.29 h Praha-Strahov 30.01.2010
110 m překážek (0.91) 16.99 Praha 10.10.2010
300 m překážek (0.84) 43.06 Bílina 02.05.2010
400 m překážek (0.91) 61.65 Jablonec nad Nisou 04.09.2010
skok vysoký 1.62 h Praha-Stromovka 16.01.2010
skok vysoký 1.64 Praha 09.10.2010
skok o tyči 3.60 h Praha-Strahov 22.01.2010
skok o tyči 3.60 Praha 10.10.2010
skok daleký 5.72 h Praha-Strahov 07.02.2010
skok daleký 5.70 Stará Boleslav 28.05.2010
vrh koulí 5kg 12.45 h Praha-Stromovka 09.02.2010
vrh koulí 5kg 12.62 Praha 09.10.2010
hod diskem 1,5kg 29.56 Ústí nad Labem 15.05.2010
hod kladivem 5kg 22.15 Bílina 02.10.2010
hod oštěpem 700g 49.92 Liberec 25.09.2010
hod oštěpem 800g 43.98 Jablonec nad Nisou 04.09.2010
sedmiboj hala [Dci] 3993 h Praha-Stromovka 14.02.2010
desetiboj [Dci] 5562 Praha 10.10.2010
vrhačský trojboj 1599 Bílina 02.10.2010
vrhačský čtyřboj 1825 Bílina 02.10.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 100 m/Dci/B1 4 Praha 12.06
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 400 m/Dci/B1 3 Praha 54.25
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 1500 m/Dci/F 10 Praha 5:02.97
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 6 Praha 16.99
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok vysoký/Dci/F 5= Praha 1.64
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok o tyči/Dci/F 1= Praha 3.60
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok daleký/Dci/F 8 Praha 5.73
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) vrh koulí 5kg/Dci/F Praha 12.62
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) hod diskem 1,5kg/Dci/F 11 Praha 28.01
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) hod oštěpem 700g/Dci/F Praha 45.56
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) desetiboj [Dci]/Dci 4 Praha 5562
02.10.2010 Vrhačský čtyřboj (AK Bílina) vrh koulí 5kg/Dci Bílina 11.44
02.10.2010 Vrhačský čtyřboj (AK Bílina) hod diskem 1,5kg/Dci Bílina 29.15
02.10.2010 Vrhačský čtyřboj (AK Bílina) hod kladivem 5kg/Dci 6 Bílina 22.15
02.10.2010 Vrhačský čtyřboj (AK Bílina) hod oštěpem 700g/Dci Bílina 49.32
02.10.2010 Vrhačský čtyřboj (AK Bílina) vrhačský trojboj/Dci Bílina 1599
02.10.2010 Vrhačský čtyřboj (AK Bílina) vrhačský čtyřboj/Dci Bílina 1825
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců v Čechách (AC Slovan Liberec) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 Liberec NP
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců v Čechách (AC Slovan Liberec) skok o tyči/Dci/F 6 Liberec 3.10
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců v Čechách (AC Slovan Liberec) hod oštěpem 700g/Dci/F 5 Liberec 49.92
05.09.2010 4. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (AK Bílina) 60 m/M/R1 MB Bílina 07.93
05.09.2010 4. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (AK Bílina) 150 m/M/B5 1 Bílina 18.29
05.09.2010 4. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (AK Bílina) 300 m/M/B4 MB Bílina 38.52
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů v Čechách (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m překážek (0.91)/M/B2 3 Jablonec nad Nisou 61.65
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů v Čechách (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) hod oštěpem 800g/M/F 14 Jablonec nad Nisou 43.98
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Lokomotiva Beroun a A.C. Tepo ) 400 m překážek (0.91)/M/B2 2 Kladno 61.94
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Lokomotiva Beroun a A.C. Tepo ) hod oštěpem 800g/M 12 Kladno 43.61
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B2 2 Stará Boleslav 12.20
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Dci/B1 5 Stará Boleslav 54.28
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Dci/B2 9 Stará Boleslav 5:10.76
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B3 3 Stará Boleslav 17.75
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dci/F2 4= Stará Boleslav 1.61
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Dci/F1 7= Stará Boleslav 3.20
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dci/F 12 Stará Boleslav 5.70
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci/F 4 Stará Boleslav 12.06
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci/F 14 Stará Boleslav 26.63
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci/F Stará Boleslav 44.60
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [Dci]/Dci/F 10 Stará Boleslav 5206
15.05.2010 IAAF WORLD ATHLETIC DAY 2010 (USK VŠEM) 400 m/Dci/B1 4 Ústí nad Labem 55.26
15.05.2010 IAAF WORLD ATHLETIC DAY 2010 (USK VŠEM) 110 m překážek (0.91)/Dci/B 2 Ústí nad Labem 17.48
15.05.2010 IAAF WORLD ATHLETIC DAY 2010 (USK VŠEM) vrh koulí 5kg/Dci Ústí nad Labem 11.52
15.05.2010 IAAF WORLD ATHLETIC DAY 2010 (USK VŠEM) hod diskem 1,5kg/Dci Ústí nad Labem 29.56
09.05.2010 Vrhačský mítink (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) vrh koulí 5kg/Dci Ústí nad Labem 12.09
09.05.2010 Vrhačský mítink (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) hod diskem 1,5kg/Dci 4 Ústí nad Labem 29.50
09.05.2010 Vrhačský mítink (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) hod oštěpem 700g/Dci Ústí nad Labem 49.00
08.05.2010 1. kolo KPD mužů a žen (USK VŠEM Ústí nad Labem) 100 m/M/R1 Ústí nad Labem DQ
08.05.2010 1. kolo KPD mužů a žen (USK VŠEM Ústí nad Labem) 200 m/M/B2 Ústí nad Labem 24.53
08.05.2010 1. kolo KPD mužů a žen (USK VŠEM Ústí nad Labem) 400 m/M/B1 4 Ústí nad Labem 54.25
02.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev juniorstva a staršího žactva (AK Bílina) 300 m překážek (0.84)/Dci/B 1 Bílina 43.06
02.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev juniorstva a staršího žactva (AK Bílina) vrh koulí 5kg/Dci 4 Bílina 11.76
02.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev juniorstva a staršího žactva (AK Bílina) hod diskem 1,5kg/Dci 4 Bílina 29.52
01.05.2010 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) 100 m/Dci/F Ústí nad Labem 12.37
01.05.2010 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) skok vysoký/Dci Ústí nad Labem 1.60
01.05.2010 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) skok daleký/Dci Ústí nad Labem 5.50
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci 14 Praha-Stromovka 3.20
17.02.2010 Zimní pražská tyčka 2010 (USK Praha) skok o tyči/M/FB 12 Praha-Strahov 3.21
16.02.2010 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B9 6 Praha-Stromovka 07.76
16.02.2010 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci Praha-Stromovka 11.73
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B2 2 Praha-Stromovka 07.72
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci 4 Praha-Stromovka 2:54.53
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 4 Praha-Stromovka 09.64
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci 11 Praha-Stromovka 1.54
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci/F1 Praha-Stromovka 3.40
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci 9 Praha-Stromovka 5.68
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci 5 Praha-Stromovka 12.31
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Dci]/Dci 8 Praha-Stromovka 3993
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B12 2 Praha-Stromovka 07.72
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok daleký/M 14 Praha-Stromovka 5.28
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci 8 Praha-Stromovka 12.45
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) 400 m/Dci/B1 3 Praha-Strahov 54.60
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) 60 m překážek (0.91)/Dci 4 Praha-Strahov 09.34
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) skok o tyči/Dci Praha-Strahov 3.20
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) skok daleký/Dci 5 Praha-Strahov 5.72
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) vrh koulí 5kg/Dci 4 Praha-Strahov 12.13
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Dci/R4 MS Praha-Strahov 07.73
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 MS Praha-Strahov 09.29
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/M/F MS Praha-Strahov 1.60
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/M/F MS Praha-Strahov 5.51
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 6 Praha-Stromovka 09.35
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B9 2 Praha-Stromovka 07.78
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F2 9 Praha-Stromovka 5.61
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) skok daleký/M 20 Praha-Strahov 5.42
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) skok o tyči/M Praha-Strahov 3.60
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) skok vysoký/M 12 Praha-Strahov 1.61
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/F 4 Praha-Stromovka 07.79
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci/F 4 Praha-Stromovka 2:56.88
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 7 Praha-Stromovka 09.54
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci/F1 Praha-Stromovka 1.62
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci/F Praha-Stromovka 3.20
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci/F 4 Praha-Stromovka 5.66
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci/F Praha-Stromovka 11.97
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Dci]/Dci/F 4 Praha-Stromovka 3953