Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Stuchlík
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Holek Jakub
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - 2 - -
- - - 1 - - - 1 - 1 - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - 2 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.77 h Opava 20.01.2013
60 m 07.47 h Praha-Stromovka 12.02.2011
60 m 07.67 Opava 23.08.2011
100 m 11.55 Třinec 14.05.2011
150 m 18.03 Opava 23.08.2011
150 m 27.71 h Praha-Stromovka 18.01.2012
300 m 43.07 Ostrava 06.05.2007
300 m 62.66 h Praha-Stromovka 01.02.2012
400 m 55.58 h Bratislava 05.02.2011
400 m 55.12 Praha 28.05.2011
800 m 2:42.28 Třinec 08.10.2006
1000 m 3:00.77 Stará Boleslav 19.07.2008
1000 m 3:01.12 h Praha-Stromovka 13.02.2011
1500 m 5:04.01 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek [106,7 cm] 09.59 h Ostrava 24.01.2016
60 m překážek [99,1 cm] 08.94 h Olomouc 29.01.2012
60 m překážek [91,4 cm] 09.20 h Olomouc 16.01.2010
60 m překážek [83,8 cm] 09.19 h Ostrava 13.12.2008
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.17 Třinec 08.10.2006
100 m překážek [83,8cm] 15.30 Stará Boleslav 18.07.2008
110 m překážek [106,7 cm] 17.27 Olomouc 29.06.2013
110 m překážek [99,1 cm] 16.64 Ostrava 01.10.2011
110 m překážek [91,4 cm] 16.76 Jablonec nad Nisou 30.05.2009
200 m překážek [76,2 cm] 30.58 Liberec 06.10.2007
skok vysoký 1.78 h Praha-Stromovka 12.02.2011
skok vysoký 1.72 Praha 28.05.2011
skok o tyči 4.80 h Praha-Stromovka 22.02.2015
skok o tyči 4.93 Uherské Hradiště 01.07.2017
skok daleký 6.60 h Praha-Stromovka 12.02.2011
skok daleký 6.28 Olomouc 28.08.2011
vrh koulí 4kg 10.71 h Olomouc 26.01.2008
vrh koulí 4kg 11.02 Třinec 12.10.2008
vrh koulí 5kg 11.32 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
vrh koulí 5kg 11.49 h Olomouc 16.01.2010
vrh koulí 6kg 11.23 Třinec 15.05.2009
vrh koulí 6kg 11.31 h Olomouc 28.01.2012
vrh koulí 7,26kg 09.85 h Ostrava 23.01.2016
hod diskem 1kg 36.16 Stará Boleslav 18.07.2008
hod diskem 1,5kg 29.88 Třinec 16.05.2009
hod diskem 1,75kg 29.96 Praha 29.05.2011
hod oštěpem 600g 38.10 Třinec 11.10.2008
hod oštěpem 700g 42.05 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 800g 41.50 Olomouc 28.08.2011
hod kriketovým míčkem 51.3 Třinec 08.10.2006
pětiboj 1785 Třinec 08.10.2006
sedmiboj hala [Zci] 3680 h Praha-Strahov 09.02.2008
sedmiboj hala [Dci] 4319 h Olomouc 16.01.2010
sedmiboj hala [J] 4769 h Praha-Stromovka 13.02.2011
sedmiboj hala [M] 4099 h Ostrava 23.01.2016
devítiboj 4970 Stará Boleslav 18.07.2008
desetiboj [Dci] 5377 Stará Boleslav 28.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.50 h Olomouc 16.01.2010
100 m 12.29 Stará Boleslav 28.05.2010
400 m 56.98 Stará Boleslav 28.05.2010
1000 m 3:18.52 h Olomouc 16.01.2010
1500 m 5:04.01 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek [91,4 cm] 09.20 h Olomouc 16.01.2010
110 m překážek [91,4 cm] 17.56 Stará Boleslav 29.05.2010
skok vysoký 1.70 h Olomouc 16.01.2010
skok vysoký 1.67 Stará Boleslav 28.05.2010
skok o tyči 4.42 h Praha-Stromovka 20.02.2010
skok o tyči 4.30 Stará Boleslav 29.05.2010
skok daleký 6.22 h Olomouc 16.01.2010
skok daleký 5.81 České Budějovice 02.10.2010
vrh koulí 5kg 11.49 h Olomouc 16.01.2010
vrh koulí 5kg 10.73 Stará Boleslav 28.05.2010
hod diskem 1,5kg 27.75 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 700g 42.05 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 800g 35.09 Šumperk 03.07.2010
sedmiboj hala [Dci] 4319 h Olomouc 16.01.2010
desetiboj [Dci] 5377 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AO Sokol České Budějovice) skok o tyči/Dci/F 2= České Budějovice 4.20
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AO Sokol České Budějovice) skok daleký/Dci/F 9 České Budějovice 5.81
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) skok o tyči/M/F Šumperk 4.03
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) skok daleký/M/F 12 Šumperk 5.55
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) hod oštěpem 800g/M/F 8 Šumperk 35.09
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok o tyči/Dci/F Tábor 4.25
19.06.2010 Mistrovství MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií, 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Dci/F Třinec 4.10
12.06.2010 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek (Brno) skok o tyči/Dci/F Brno 4.20
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B2 6 Stará Boleslav 12.29
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Dci/B3 3 Stará Boleslav 56.98
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Dci/B2 8 Stará Boleslav 5:04.01
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/B2 4 Stará Boleslav 17.56
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dci/F1 10 Stará Boleslav 1.67
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Dci/F1 Stará Boleslav 4.30
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dci/F 14 Stará Boleslav 5.65
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci/F 13 Stará Boleslav 10.73
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci/F 13 Stará Boleslav 27.75
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci/F 8 Stará Boleslav 42.05
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [Dci]/Dci/F 7 Stará Boleslav 5377
23.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (AK Olomouc) 100 m/M/R3 6 Olomouc 12.54
23.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (AK Olomouc) 200 m/M/B3 Olomouc DNP
23.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (AK Olomouc) 400 m/M/B1 Olomouc DNP
09.05.2010 1. kolo mistrovství MaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/Dci/F Ostrava 4.20
02.05.2010 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes 2010 (AC Slovácká Slavia Uherské Hra) skok o tyči/Dci/F Uherské Hradiště 4.20
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci Praha-Stromovka 4.42
06.02.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň skok o tyči/M 5= Bratislava 4.01
03.02.2010 2. vítkovická halová středa (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/M/F 6 Ostrava 1.65
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/Dci/B2 1 Olomouc 07.50
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/Dci Olomouc 3:18.52
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek [91,4 cm]/Dci/B3 2 Olomouc 09.20
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/Dci Olomouc 1.70
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok o tyči/Dci Olomouc 4.14
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/Dci Olomouc 6.22
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 5kg/Dci 4 Olomouc 11.49
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj hala [Dci]/Dci Olomouc 4319
09.01.2010 Župní sokolský skokanský přebor (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 4.21