Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Kratochvíl
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Holek Jakub
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.43 h Opava 08.01.2012
60 m 07.63 Opava 27.04.2011
60 m 07.43 h Opava 08.01.2012
100 m 11.83 Opava 27.09.2011
150 m 17.82 Opava 10.05.2011
200 m 26.34 Opava 29.04.2008
300 m 39.43 Opava 25.08.2009
400 m 61.22 h Praha-Stromovka 14.02.2009
400 m 54.42 Opava 27.09.2011
800 m 2:14.03 h Praha-Strahov 01.03.2008
800 m 2:12.49 Olomouc 25.05.2008
1000 m 2:57.68 Třinec 18.05.2008
1000 m 2:55.85 h Praha-Stromovka 12.02.2012
1500 m 4:49.29 Tábor 03.10.2009
3000 m 11:29.76 Liberec 06.10.2007
60 m překážek [106,7 cm] 09.77 h Olomouc 27.01.2013
60 m překážek [99,1 cm] 09.55 h Praha-Stromovka 12.02.2012
60 m překážek [91,4 cm] 09.72 h Ostrava 09.01.2010
100 m překážek [83,8cm] 17.42 Třinec 17.05.2008
110 m překážek [106,7 cm] 18.73 Třinec 08.06.2014
110 m překážek [99,1 cm] 17.72 Třinec 15.05.2011
110 m překážek [91,4 cm] 16.81 Třinec 16.05.2010
200 m překážek [76,2 cm] 32.01 Opava 08.09.2008
300 m překážek [83,8 cm] 42.08 České Budějovice 02.10.2010
400 m překážek [91,4 cm] 60.70 Hodonín 05.07.2012
1500 m překážek [76,2 cm] 5:40.1 Opava 07.08.2007
2000 m překážek [83,8 cm] 7:28.10 Břeclav 22.08.2009
skok vysoký 1.60 Opava 10.07.2012
skok vysoký 1.59 h Olomouc 26.01.2013
skok o tyči 4.30 h Praha-Stromovka 12.02.2012
skok o tyči 4.40 Opava 14.09.2015
skok daleký 6.12 h Olomouc 28.01.2012
skok daleký 6.02 Opava 10.07.2012
trojskok 11.01 h Ostrava 09.01.2010
vrh koulí 4kg 09.19 Třinec 12.10.2008
vrh koulí 5kg 08.70 h Olomouc 16.01.2010
vrh koulí 5kg 09.57 Stará Boleslav 28.05.2010
vrh koulí 6kg 10.38 h Praha-Stromovka 12.02.2011
vrh koulí 6kg 10.10 Opava 10.07.2012
vrh koulí 7,26kg 08.79 h Olomouc 26.01.2013
vrh koulí 7,26kg 08.71 Třinec 07.06.2014
hod diskem 1kg 28.09 Třinec 17.05.2008
hod diskem 1,5kg 24.89 Stará Boleslav 29.05.2010
hod diskem 1,75kg 25.24 Opava 11.07.2012
hod diskem 2kg 24.51 Třinec 08.06.2014
hod kladivem 6kg 29.45 Ostrava 05.05.2012
hod oštěpem 600g 28.46 Třinec 17.05.2008
hod oštěpem 700g 34.81 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 800g 36.15 Třinec 08.06.2014
hod kriketovým míčkem 42.30 Olomouc 18.05.2009
sedmiboj hala [Dci] 3374 h Praha-Strahov 08.02.2009
sedmiboj hala [J] 4218 h Praha-Stromovka 12.02.2012
sedmiboj hala [M] 3592 h Ostrava 23.01.2016
devítiboj 3824 Třinec 18.05.2008
desetiboj [Dci] 4876 Stará Boleslav 28.05.2010
desetiboj [J] 5101 Opava 11.07.2012
desetiboj [M] 4963 Opava 24.07.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.65 h Olomouc 16.01.2010
60 m 12.79 Břeclav 07.05.2010
100 m 11.98 Třinec 15.05.2010
150 m 18.33 Opava 04.05.2010
400 m 55.76 Třinec 15.05.2010
800 m 2:18.52 h Bratislava 06.02.2010
1000 m 3:10.64 h Olomouc 16.01.2010
1500 m 5:08.58 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek [91,4 cm] 09.72 h Ostrava 09.01.2010
110 m překážek [91,4 cm] 16.81 Třinec 16.05.2010
300 m překážek [83,8 cm] 42.08 České Budějovice 02.10.2010
skok vysoký 1.55 h Olomouc 16.01.2010
skok vysoký 1.53 Třinec 15.05.2010
skok o tyči 3.67 h Praha-Stromovka 20.02.2010
skok o tyči 4.00 České Budějovice 02.10.2010
skok daleký 5.28 h Ostrava 27.01.2010
skok daleký 5.61 Stará Boleslav 28.05.2010
trojskok 11.01 h Ostrava 09.01.2010
vrh koulí 5kg 08.70 h Olomouc 16.01.2010
vrh koulí 5kg 09.57 Stará Boleslav 28.05.2010
hod diskem 1,5kg 24.89 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 700g 34.81 Stará Boleslav 29.05.2010
hod kriketovým míčkem 18.70 Břeclav 07.05.2010
sedmiboj hala [Dci] 2906 h Olomouc 16.01.2010
desetiboj [Dci] 4876 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2010 CORNY republikové finále (Gymnázium Břeclav) 100 m/Dci/B3 2 Břeclav 12.05
12.10.2010 CORNY republikové finále (Gymnázium Břeclav) skok daleký/Dci/F 21 Břeclav 5.58
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AO Sokol České Budějovice) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/B2 2 České Budějovice 42.08
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AO Sokol České Budějovice) skok o tyči/Dci/F 4 České Budějovice 4.00
25.09.2010 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/B2 1 Břeclav 42.15
25.09.2010 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Dci/F Břeclav 3.82
22.09.2010 Krajské finále CORNY poháru (OR AŠSK Opava) 100 m/J/B1 6 Opava 12.17
22.09.2010 Krajské finále CORNY poháru (OR AŠSK Opava) skok daleký/J 4 Opava 5.78
18.09.2010 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek 100 m/J/B1 6 Bydhošť 12.30
13.09.2010 Okresní finále Středoškolského poháru (OR AŠSK Opava) 100 m/J/B4 7 Opava 12.01
13.09.2010 Okresní finále Středoškolského poháru (OR AŠSK Opava) skok daleký/J 4 Opava 5.71
07.09.2010 7. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 4 Opava 3.55
05.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice) skok o tyči/M/F Hranice 3.20
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů, skupina D1 (SK Hranice) skok o tyči/M/F 5 Hranice 3.64
17.08.2010 6. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/F Opava 18.24
17.08.2010 6. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 3.72
27.07.2010 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 400 m/M Opava 57.97
27.07.2010 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 4 Opava 3.25
14.07.2010 Velká cena Opavy (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 0
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) 100 m/M/R2 4 Šumperk 12.05
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (TJ Šumperk) skok o tyči/M/F 4 Šumperk 3.63
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok o tyči/Dci/F 12 Tábor 3.65
19.06.2010 Mistrovství MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií, 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/B1 4 Třinec 43.85
19.06.2010 Mistrovství MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií, 2. kolo (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Dci/F 5 Třinec 3.50
15.06.2010 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Dci Opava 3.25
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B1 7 Stará Boleslav 12.16
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Dci/B2 5 Stará Boleslav 56.13
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Dci/B1 2 Stará Boleslav 5:08.58
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/B2 3 Stará Boleslav 17.23
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dci/F2 10= Stará Boleslav 1.46
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Dci/F1 4 Stará Boleslav 3.70
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dci/F 15 Stará Boleslav 5.61
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci/F 20 Stará Boleslav 09.57
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci/F 17 Stará Boleslav 24.89
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci/F 13 Stará Boleslav 34.81
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [Dci]/Dci/F 15 Stará Boleslav 4876
23.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1 (AK Olomouc) skok o tyči/M 8 Olomouc 3.21
15.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci Třinec 11.98
15.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Dci Třinec 5.58
15.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 5kg/Dci 7 Třinec 09.35
15.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Dci 9 Třinec 1.53
15.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci Třinec 55.76
16.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/B1 2 Třinec 16.81
16.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1,5kg/Dci 5 Třinec 21.62
16.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Dci Třinec 3.40
16.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 700g/Dci 4 Třinec 31.55
16.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dci Třinec 5:09.25
16.05.2010 Třinecké víceboje a mistrovství Moravy a Slezska (TJ TŽ Třinec) desetiboj [Dci]/Dci Třinec 4813
09.05.2010 1. kolo mistrovství MaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/B1 3 Ostrava 43.90
09.05.2010 1. kolo mistrovství MaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/Dci/F 4 Ostrava 3.60
07.05.2010 Soutěž přípravek (AO Lokomotiva Břeclav) 60 m/EleH/B1 23 Břeclav 12.79
07.05.2010 Soutěž přípravek (AO Lokomotiva Břeclav) skok daleký/EleH/F 28 Břeclav 2.10
07.05.2010 Soutěž přípravek (AO Lokomotiva Břeclav) hod kriketovým míčkem/EleH/F 19 Břeclav 18.70
04.05.2010 2. sokolské úterý (T.J. SOKOL Opava) 150 m/M 7 Opava 18.33
04.05.2010 2. sokolské úterý (T.J. SOKOL Opava) skok o tyči/M 6 Opava 3.35
02.05.2010 XXIV.Mistrzostwa Ustronia w skoku o tyczce (MKS Ustroń) skok o tyči/Dci 5 Ustroń 3.40
27.04.2010 1. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 3= Opava 3.70
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci 9 Praha-Stromovka 3.67
06.02.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň 800 m/Dci/B1 7 Bratislava 2:18.52
06.02.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň skok o tyči/M Bratislava NM
27.01.2010 1. vítkovická halová středa (AK SSK Vítkovice) 60 m/M/B3 3 Ostrava 07.74
27.01.2010 1. vítkovická halová středa (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek [91,4 cm]/Dci/B 3 Ostrava 09.75
27.01.2010 1. vítkovická halová středa (AK SSK Vítkovice) skok daleký/M/F 9 Ostrava 5.28
23.01.2010 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skoku o tyči (Sokol) skok vysoký/M Opava 1.50
23.01.2010 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skoku o tyči (Sokol) skok o tyči/Dci Opava 3.46
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/Dci/B4 2 Olomouc 07.65
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/Dci Olomouc 3:10.64
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek [91,4 cm]/Dci/B4 Olomouc DQ
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/Dci Olomouc 1.55
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok o tyči/Dci Olomouc 3.24
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/Dci 16 Olomouc 5.23
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 5kg/Dci 16 Olomouc 08.70
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj hala [Dci]/Dci 15 Olomouc 2906
09.01.2010 Zahajovací závody (AK SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R2 1 Ostrava 07.67
09.01.2010 Zahajovací závody (AK SSK Vítkovice) 60 m/Dci/F Ostrava DNP
09.01.2010 Zahajovací závody (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek [91,4 cm]/Dci/R1 2 Ostrava 09.72
09.01.2010 Zahajovací závody (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek [91,4 cm]/Dci/F 5 Ostrava 09.76
09.01.2010 Zahajovací závody (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Dci/F 5 Ostrava 1.55
09.01.2010 Zahajovací závody (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Dci/F 5 Ostrava 5.11
09.01.2010 Zahajovací závody (AK SSK Vítkovice) trojskok/Dci/F Ostrava 11.01