Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Ratmanová
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 20.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.8 h Pardubice 29.01.2007
60 m 09.37 Pardubice 13.09.2011
150 m 21.86 Praha 11.10.2008
200 m 29.78 Břeclav 13.10.2008
200 m 30.13 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
800 m 2:48.26 Praha 12.10.2008
60 m překážek (0.76/7.70) 11.01 Svitavy 18.06.2006
60 m překážek (0.76/8.20) 10.3 h Pardubice 29.01.2007
100 m překážek (0.76/8.20) 17.99 Praha 11.10.2008
skok vysoký 1.15 h Pardubice 19.02.2007
skok vysoký 1.25 Praha 11.10.2008
skok o tyči 2.89 Ostrava 19.06.2011
skok o tyči 3.00 h Pardubice 21.01.2012
skok daleký 4.24 Ústí n/Orl. 01.10.2008
vrh koulí 3kg 09.91 h Praha-Strahov 26.01.2008
vrh koulí 3kg 10.71 Chrudim 25.05.2008
vrh koulí 4kg 09.43 Stará Boleslav 25.06.2011
vrh koulí 4kg 09.87 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
hod diskem 1kg 24.48 Pardubice 12.09.2010
hod oštěpem 600g 30.24 Kladno 25.09.2010
hod kriketovým míčkem 55.93 Svitavy 18.06.2006
pětiboj 1972 Litomyšl 07.10.2006
sedmiboj [Zky] 3065 Praha 11.10.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.89 Pardubice 14.09.2010
skok o tyči 2.61 h Pardubice 07.02.2010
skok o tyči 2.80 Jičín 23.05.2010
vrh koulí 3kg 09.59 h Praha-Strahov 30.01.2010
vrh koulí 3kg 09.63 Pardubice 14.09.2010
vrh koulí 4kg 09.06 Nové Město nad Metují 19.06.2010
hod diskem 1kg 24.48 Pardubice 12.09.2010
hod oštěpem 600g 30.24 Kladno 25.09.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok o tyči/Jky 9 Olomouc 2.57
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) hod diskem 1kg/Jky 10 Olomouc 24.43
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Jky 13 Olomouc 28.57
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Jky 5= Kladno 2.40
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Jky 13 Kladno 19.64
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Jky 11 Kladno 30.24
14.09.2010 Středoškolský pohár CORNY - okresní kolo (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Jky/B2 2 Pardubice 29.89
14.09.2010 Středoškolský pohár CORNY - okresní kolo (Hvězda SKP Pardubice) vrh koulí 3kg/Dky Pardubice 09.63
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice ) skok o tyči/Jky Pardubice 2.60
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice ) vrh koulí 4kg/Jky 5 Pardubice 08.03
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice ) hod diskem 1kg/Jky Pardubice 24.48
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) skok o tyči/Ž Chrudim 2.60
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) vrh koulí 4kg/Ž 8 Chrudim 08.64
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) skok o tyči/Ž/F Mladá Boleslav 2.70
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok o tyči/Dky/F 8= Tábor 2.60
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) vrh koulí 4kg/Jky Nové Město nad Metují 09.06
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) hod diskem 1kg/Jky Nové Město nad Metují DNP
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) hod oštěpem 600g/Jky 4 Nové Město nad Metují 25.69
23.05.2010 1. kolo II. ligy žen, skupina C (AC TJ Jičín a AC Slovan Libere) skok o tyči/Ž Jičín 2.80
23.05.2010 1. kolo II. ligy žen, skupina C (AC TJ Jičín a AC Slovan Libere) hod oštěpem 600g/Ž Jičín NM
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) skok o tyči/Ž/F 3= Hradec Králové 2.60
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 600g/Ž/F 4 Hradec Králové 27.46
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) skok o tyči/Jky/F 4 Pardubice 2.40
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) vrh koulí 3kg/Dky/F MB Pardubice 09.54
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) hod oštěpem 600g/Jky/F 6 Pardubice 27.88
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dky/F Praha-Stromovka DNP
07.02.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok o tyči/Ž 4 Pardubice 2.61
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B8 Praha-Strahov DQ
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) skok o tyči/Ž/F 6= Praha-Strahov 2.40
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) vrh koulí 3kg/Dky/F 6 Praha-Strahov 09.59
16.01.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok o tyči/Ž 6 Pardubice 2.60