Karta atleta

Export do excelu
  • Sabrina Plisková
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 7.85 h Nová Včelnice 05.03.2005
60 m 07.93 Praha-Děkanka 04.05.2010
60 m 07.95 h Praha 12.02.2011
100 m 12.40 Praha 11.06.2010
150 m 19.02 Praha 26.05.2008
150 m 18.68 h Praha-Strahov 15.01.2010
200 m 25.36 h Praha-Stromovka 31.01.2010
200 m 24.94 Tábor 27.06.2010
300 m 41.97 h Praha-Strahov 02.03.2008
300 m 41.58 Třinec 13.09.2008
600 m 2:04.23 Praha 23.09.2005
800 m 2:33.22 Praha 10.10.2010
60 m překážek (0.76/8.20) 11.28 h Praha-Stromovka 14.02.2007
60 m překážek (0.76/8.50) 09.08 h Praha-Strahov 07.02.2010
100 m překážek (0.76/8.20) 17.28 Praha 12.05.2007
100 m překážek (0.76/8.50) 14.88 Schwechat 31.05.2009
200 m překážek (0.76) 30.53 Praha-Juliska 04.06.2008
skok vysoký 1.25 Praha 09.10.2010
skok daleký 3.53 h Nová Včelnice 05.03.2005
skok daleký 5.43 Praha 10.10.2010
vrh koulí 3kg 12.14 Praha-Kotlářka 27.09.2011
hod oštěpem 600g 21.38 Praha 10.10.2010
hod kriketovým míčkem 38.26 Praha 23.09.2005
pětiboj 1961 Praha 25.09.2006
sedmiboj [Zky] 3319 Praha 12.05.2007
sedmiboj [Dky] 4342 Praha 10.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.00 h Praha-Stromovka 20.02.2010
60 m 07.93 Praha-Děkanka 04.05.2010
100 m 12.40 Praha 11.06.2010
150 m 18.68 h Praha-Strahov 15.01.2010
200 m 25.36 h Praha-Stromovka 31.01.2010
200 m 24.94 Tábor 27.06.2010
800 m 2:33.22 Praha 10.10.2010
60 m překážek (0.76/8.50) 09.08 h Praha-Strahov 07.02.2010
100 m překážek (0.76/8.50) 15.11 Praha 09.10.2010
skok vysoký 1.25 Praha 09.10.2010
skok daleký 5.43 Praha 10.10.2010
vrh koulí 3kg 11.84 Praha 20.09.2010
hod oštěpem 600g 21.38 Praha 10.10.2010
sedmiboj [Dky] 4342 Praha 10.10.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 200 m/Dky/B1 1 Praha 25.32
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 800 m/Dky/F 5 Praha 2:33.22
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 1 Praha 15.11
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok vysoký/Dky/F 9 Praha 1.25
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok daleký/Dky/F Praha 5.43
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) vrh koulí 3kg/Dky/F Praha 11.83
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) hod oštěpem 600g/Dky/F 5 Praha 21.38
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) sedmiboj [Dky]/Dky Praha 4342
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 100 m/Jky/R1 2 Olomouc 12.74
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 100 m/Jky/FA 5 Olomouc 12.79
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 200 m/Jky/B1 2 Olomouc 25.72
29.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 krajské finále Praha (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) 200 m/Jky/B1 1 Stadion mládeže 26.34
29.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 krajské finále Praha (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Jky Stadion mládeže 11.37
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) 100 m/Jky/R1 1 Praha 12.72
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) 100 m/Jky/FA Praha 12.62
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) 200 m/Jky/B1 1 Praha 25.60
20.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 OK Praha 1-4 (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) 200 m/Jky/B1 1 Praha 25.93
20.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 OK Praha 1-4 (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Jky Praha 11.84
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) 100 m/Dky/B1 Praha-Děkanka DNP
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) 200 m/Dky/B5 1 Praha-Děkanka 26.31
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R2 2 Jičín 13.01
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/FA 5 Jičín 13.06
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B1 2 Jičín 26.09
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/U23Z/R1 8 Břeclav 13.18
29.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/U23Z/R1 Břeclav DNP
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo 100 m/Dky/B1 Praha - Eden DQ
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo 100 m/Jky/B1 MB Praha - Eden 12.88
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) 100 m/Ž/R1 1 Chrudim 12.95
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) 100 m/Ž/FA Chrudim 12.83
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) 200 m/Ž/B1 2 Chrudim 26.34
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) 100 m/Ž/R2 1 Mladá Boleslav 12.58
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) 100 m/Ž/FA Mladá Boleslav 12.43
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) 200 m/Ž/B1 1 Mladá Boleslav 25.35
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Dky/R3 2 Tábor 12.27
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Dky/F 6= Tábor 12.27
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Dky/R3 1 Tábor 24.94
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Dky/F 5 Tábor 24.94
17.06.2010 Městský přebor družstev mládeže - 2. kolo (USK Praha) 100 m/Dky/B1 Praha - Strahov DNP
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R2 1 Praha 12.47
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/FA Praha 12.40
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 Praha DNF
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) 200 m/Ž/B3 MB Praha 25.21
05.06.2010 2. kolo II. ligy žen, skupina C (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/Ž/R2 1 Týniště nad Orlicí 12.47
05.06.2010 2. kolo II. ligy žen, skupina C (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/Ž/FA Týniště nad Orlicí 12.51
27.05.2010 Mítink IAAF-Zlatá Tretra Ostrava 200 m/Ž Ostrava 25.28
22.05.2010 EVROPSKÁ KVALIFIKACE NA OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 200 m/Dky/R4 4 MOSKVA 25.38
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 100 m/Jky/B1 1 Praha - Juliska 12.55
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 100 m/Dky/R4 MS Mladá Boleslav 12.77
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 200 m/Dky/B1 MS Mladá Boleslav 25.33
04.05.2010 Veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B1 2 Praha-Děkanka 07.93
04.05.2010 Veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B4 1 Praha-Děkanka 08.03
04.05.2010 Veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/Ž/B1 Praha-Děkanka DNP
02.05.2010 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes 2010 (AC Slovácká Slavia Uherské Hra) 200 m/Dky/FA Uherské Hradiště 25.60
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 2 Praha-Stromovka 08.03
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/F 6 Praha-Stromovka 08.00
21.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R1 1 Praha-Stromovka 25.83
21.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/F Praha-Stromovka 25.50
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 200 m/Ž/B1 MS Praha-Strahov DNP
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 Praha-Strahov DNP
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 MS Praha-Strahov 09.08
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R1 1 Praha-Stromovka 08.07
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/FA Praha-Stromovka DQ
31.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B1 1 Praha-Stromovka 25.36
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B2 2 Praha-Strahov 18.73
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B17 2 Praha-Strahov 18.70
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B2 Praha-Strahov DQ
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B4 1 Praha-Strahov 18.97
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B21 1 Praha-Strahov 18.68