Karta atleta

Export do excelu
  • Kuptíková Kateřina
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.48 Praha - Děkanka 4.5.2009
60 m 08.40 Praha 8.5.2008
60 m 08.41 h Praha-Stromovka 15.2.2011
100 m 12.87 Praha 24.5.2011
150 m 19.55 Praha 1.5.2012
150 m 20.07 h Praha-Strahov 20.1.2012
200 m 26.74 Praha 14.5.2011
200 m 27.15 h Praha-Stromovka 4.2.2012
300 m 42.52 Praha 1.5.2012
300 m 43.51 h Praha-Strahov 17.1.2014
400 m 60.87 Tábor 25.6.2011
400 m 61.13 h Praha-Stromovka 26.2.2011
800 m 2:34.11 Klatovy 31.5.2008
1500 m 7:06.45 Praha Děkanka 18.9.2010
60 m překážek 09.64 h Ostrava 27.2.2016
100 m překážek 15.53 Třebíč 1.6.2014
200 m překážek 31.88 Praha-Juliska 4.6.2008
300 m překážek 46.30 Praha 11.5.2012
400 m překážek 65.28 Třebíč 2.6.2013
sprintérský trojboj 2085 Praha 6.5.2013
desetiboj 3843 Praha Děkanka 18.9.2010
vrhačský trojboj 0975 Praha - Děkanka 27.6.2011
hod diskem 1kg 21.37 Praha - Děkanka 27.6.2011
hod kladivem 3kg 19.66 Praha-Děkanka 21.10.2008
hod kladivem 4kg 16.12 Praha 11.10.2011
hod oštěpem 600g 21.26 Praha - Děkanka 27.6.2011
vrh koulí 3kg 08.12 Praha - Děkanka 19.9.2009
vrh koulí 4kg 07.39 Praha - Děkanka 27.6.2011
skok daleký 4.64 Praha - Děkanka 26.5.2009
skok daleký 4.72 h Praha-Strahov 7.1.2013
trojskok 10.33 Praha 25.9.2010
trojskok 10.01 h Jablonec nad Nisou 23.1.2016
skok o tyči 1.40 Praha 4.10.2011
skok vysoký 1.55 Opava 6.10.2007
skok vysoký 1.55 h Praha-Strahov 21.1.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 krajské finále Praha (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) 200 m/Jky/B1 3 Stadion mládeže 28.33
29.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 krajské finále Praha (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) výška/Jky 5 Stadion mládeže 1.41
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) 100 m př./Jky/R2 1 Praha 17.19
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) výška/Jky/F 6 Praha 1.45
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (ASK Slavia Praha a USK Praha) trojskok/Jky/F Praha 10.33
20.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 OK Praha 1-4 (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) 200 m/Jky/B1 2 Praha 27.98
20.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 OK Praha 1-4 (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) výška/Jky Praha 1.47
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) 100 m/Ž 4 Praha Děkanka 13.89
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) 400 m/Ž Praha Děkanka 64.80
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) 1500 m/Ž 4 Praha Děkanka 7:06.45
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) 100 m př./Ž Praha Děkanka 17.77
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) výška/Ž Praha Děkanka 1.48
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) tyč/Ž Praha Děkanka NM
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) dálka/Ž Praha Děkanka 4.64
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) koule 4kg/Ž 5 Praha Děkanka 07.04
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) disk 1kg/Ž 4 Praha Děkanka 21.08
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Ž 5 Praha Děkanka 20.58
18.09.2010 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) desetiboj/Ž Praha Děkanka 3843
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) 100 m/Dky/B2 3 Praha-Děkanka 13.73
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) výška/Dky/F Praha-Děkanka 1.45
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) trojskok/Dky/F Praha-Děkanka 10.32
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Ž/B1 3 Stará Boleslav 20.73
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Ž Stará Boleslav 4.71
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/U23Z/R3 4 Břeclav 63.96
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo 100 m př./Dky 5 Praha - Eden 17.08
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo dálka/Dky/F 6 Praha - Eden 4.59
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B2 3 Praha 62.32
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Ž/B2 2 Stará Boleslav 61.48
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/Dky/R3 4 Tábor 61.93
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) výška/Dky/F 12 Tábor 1.50
20.06.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B4 1 Praha 26.6
17.06.2010 Městský přebor družstev mládeže - 2. kolo (USK Praha) 400 m/Dky/B1 2 Praha - Strahov 62.42
17.06.2010 Městský přebor družstev mládeže - 2. kolo (USK Praha) výška/Dky/F 1= Praha - Strahov 1.50
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R1 3 Praha 13.26
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/FB 4 Praha 13.43
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B2 3 Praha 27.37
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m př./Dky/R2 4 Praha 16.79
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m př./Dky/F 6 Praha 16.68
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) výška/Dky Praha 1.49
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) výška/Ž/F 9= České Budějovice 1.53
27.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B2 3 Praha-Eden 13.33
27.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B1 6 Praha-Eden 62.99
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) výška/Ž 10 Kladno 1.54
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 100 m/Dky/B1 5 Praha - Juliska 13.42
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 200 m/Dky/F 6 Praha - Juliska 27.40
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 100 m př./Dky/F Praha - Juliska 17.10
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B1 7 Praha-Eden 44.41
07.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B1 6 Praha-Eden 08.50
07.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B1 3 Praha-Eden 43.58
04.05.2010 Veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B2 4 Praha-Děkanka 08.46
04.05.2010 Veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/Ž/B1 2 Praha-Děkanka 20.11
04.05.2010 Veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) výška/Ž Praha-Děkanka 1.53
01.05.2010 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B1 3 Kolín 13.38
01.05.2010 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Ž Kolín 1.50
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) výška/Dky/F 11= Praha-Stromovka 1.45
16.02.2010 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/B3 3 Praha-Stromovka 63.03
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B4 8 Praha-Stromovka 08.55
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B8 3 Praha-Stromovka 27.76
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 4 Praha-Stromovka 08.45
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/FB 5 Praha-Stromovka 08.50
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B3 2 Praha-Stromovka 27.58
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) výška/Dky/F Praha-Stromovka 1.55
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B7 1 Praha-Strahov 20.24
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B2 2 Praha-Strahov 44.25