Karta atleta

Export do excelu
  • Sklenářová Lucie
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 26.11.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.80 Olomouc 22.5.2012
60 m 08.24 h Praha 13.12.2008
100 m 13.18 Kolín 30.5.2009
150 m 19.80 Třinec 13.9.2008
150 m 20.17 h Praha-Strahov 21.1.2011
200 m 26.55 Česká Lípa 7.6.2009
200 m 27.30 h Praha-Strahov 9.1.2010
300 m 45.24 Kolín 9.5.2008
300 m 45.19 h Praha-Strahov 21.1.2011
400 m 66.72 h Praha-Strahov 27.1.2012
500 m 1:31.0 Beroun 18.4.2010
600 m 1:56.83 Olomouc 18.5.2009
800 m 2:37.17 Stará Boleslav 28.5.2010
800 m 2:41.40 h Praha-Strahov 10.1.2009
60 m překážek 11.58 Kladno 6.10.2006
60 m překážek 09.66 h Praha-Strahov 24.1.2010
100 m překážek 16.58 Kladno 16.5.2009
200 m překážek 31.84 České Budějovice 11.5.2010
300 m překážek 47.23 Praha 14.6.2009
400 m překážek 69.91 Stará Boleslav 14.5.2011
3000 m překážek 13:43.79 Tábor 17.5.2014
pětiboj 2211 Kladno 6.10.2006
pětiboj hala 2898 h Praha-Stromovka 12.2.2010
sedmiboj 3984 Stará Boleslav 28.5.2010
vrhačský trojboj 1298 Kladno 10.10.2012
vrhačský čtyřboj 1438 Kladno 10.10.2012
vrhačský pětiboj 1775 Kladno 10.10.2012
čtyřboj 1746 Šumperk 29.5.2012
hod břemenem 10kg 07.43 Kladno 10.10.2012
hod diskem 1kg 22.43 Kladno 10.10.2012
hod kladivem 4kg 16.61 Kladno 10.10.2012
hod oštěpem 500g 39.11 Nové Město nad Metují 26.6.2012
hod oštěpem 600g 35.40 Stará Boleslav 14.5.2011
hod kriketovým míčkem 44.45 Šumperk 29.5.2012
vrh koulí 3kg 09.85 Stará Boleslav 20.6.2010
vrh koulí 3kg 09.86 h Praha-Stromovka 12.2.2010
vrh koulí 4kg 08.86 Stará Boleslav 15.9.2012
vrh koulí 4kg 09.17 h Praha-Strahov 3.2.2013
skok daleký 4.87 Praha 27.5.2011
skok daleký 4.95 h Praha-Stromovka 9.2.2010
trojskok 09.85 Praha 14.5.2013
skok vysoký 1.52 stadion Houštka, Stará Boleslav 11.5.2007
skok vysoký 1.56 h Praha-Strahov 24.1.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/F Kladno 27.60
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dky/F Kladno 2:44.12
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Dky/F Kladno 16.76
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) výška/Dky Kladno 1.42
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) dálka/Dky Kladno 4.90
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Dky Kladno 09.55
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Dky Kladno 35.10
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) sedmiboj/Dky Kladno 3954
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 400 m př./Jky/B2 3 Olomouc 71.58
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) oštěp 600g/Jky 9 Olomouc 31.87
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./Jky/B1 5 Kladno 72.13
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) dálka/Jky 13 Kladno 4.60
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Jky 4 Kladno 33.11
18.09.2010 3.kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (AC Čáslav) 100 m/Dky/B1 4 Čáslav 13.94
18.09.2010 3.kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (AC Čáslav) 200 m/Dky/B1 4 Čáslav 28.52
03.07.2010 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 600g/Ž/F 12 Pardubice 31.05
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 300 m př./Dky/R3 6 Tábor 47.67
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) oštěp 600g/Dky/F 10 Tábor 33.78
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dky/B2 4 Stará Boleslav 13.47
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 3kg/Dky 8 Stará Boleslav 09.85
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 600g/Dky 4 Stará Boleslav 33.94
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dky/B3 3 Stará Boleslav 27.21
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Dky/B1 2 Stará Boleslav 2:37.17
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m př./Dky/B3 5 Stará Boleslav 17.00
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) výška/Dky/F 13 Stará Boleslav 1.48
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) dálka/Dky/F 15 Stará Boleslav 4.70
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 3kg/Dky/F 16 Stará Boleslav 09.73
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 600g/Dky/F 6 Stará Boleslav 31.12
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj/Dky/F 14 Stará Boleslav 3984
25.05.2010 Krajské kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B2 4 Olomouc 09.04
25.05.2010 Krajské kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (AK Olomouc) výška/Žkm 6 Olomouc 1.34
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B3 6 Ostrava 27.22
22.05.2010 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) oštěp 600g/Ž/F 12 Ostrava 33.26
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 100 m př./Dky/B2 2 Stará Boleslav 17.09
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 300 m př./Dky/B1 1 Stará Boleslav 48.67
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) oštěp 600g/Dky Stará Boleslav 32.24
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) 150 m/Ž/B3 2 České Budějovice 20.03
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) 200 m př./Ž/B3 1 České Budějovice 31.84
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) dálka/Ž 8 České Budějovice 4.90
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 100 m/Dky/R2 2 Mladá Boleslav 13.39
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 100 m/Dky/FA 6 Mladá Boleslav 13.26
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 200 m/Dky/B1 3 Mladá Boleslav 27.42
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) oštěp 600g/Dky Mladá Boleslav 32.15
18.04.2010 Veřejné závody TJ Lokomotivy Beroun (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) 500 m/Dky Beroun 1:31.0
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R2 4 Praha-Stromovka 27.54
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/R2 7 Praha-Stromovka 09.94
16.02.2010 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B1 6 Praha-Stromovka 09.82
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B1 3 Praha-Stromovka 2:48.47
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B2 5 Praha-Stromovka 09.90
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dky 10 Praha-Stromovka 1.51
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dky 9 Praha-Stromovka 4.91
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Dky 6 Praha-Stromovka 09.86
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Dky 9 Praha-Stromovka 2898
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B1 3 Praha-Stromovka 27.64
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/Ž 9 Praha-Stromovka 4.95
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Dky 8 Praha-Stromovka 09.81
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) 60 m př./Dky/B2 MS Praha-Strahov 10.53
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) dálka/Dky MS Praha-Strahov DNP
30.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 800 m/Dky/B3 1 Jablonec nad Nisou 2:46.54
30.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dky/F Jablonec nad Nisou 10.34
30.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) výška/Dky/F Jablonec nad Nisou 1.52
30.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) dálka/Dky/F Jablonec nad Nisou 4.89
30.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) koule 3kg/Dky/F Jablonec nad Nisou 09.45
30.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) pětiboj h/Dky/F Jablonec nad Nisou 2818
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B2 2 Praha-Stromovka 09.77
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F 12 Praha-Stromovka 4.71
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) 60 m př./Dky/F 4 Praha-Strahov 09.66
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) 60 m př./Ž/B2 MS Praha-Strahov DNP
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) výška/Ž/F MS Praha-Strahov 1.56
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 60 m/Dky/F3 Praha-Strahov 08.35
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 200 m/Dky/F1 Praha-Strahov 27.30
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 60 m př./Dky/F2 Praha-Strahov 09.85