Karta atleta

Export do excelu
  • Nováková Magdalena
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.71 h Sokolov 07.02.2007
60 m 08.82 Wiesau 06.07.2010
60 m 08.7 h Praha 04.12.2010
100 m 14.08 Karlovy Vary 01.05.2010
150 m 21.71 Mitterteich 05.07.2007
150 m 21.2 h Praha 04.12.2010
200 m 28.82 Domažlice 26.05.2007
200 m 29.45 h Praha-Strahov 22.01.2011
300 m 46.42 Wiesau 06.07.2010
300 m 47.18 h Praha-Stromovka 25.02.2008
400 m 67.12 h Praha-Strahov 01.02.2009
800 m 2:50.76 Klatovy 28.08.2010
50 m překážek 08.97 h Sokolov 17.12.2007
60 m překážek 09.82 h Praha-Strahov 01.02.2009
100 m překážek 16.55 Domažlice 16.05.2009
200 m překážek 33.07 Bílina 27.09.2008
300 m překážek 49.98 Tábor 25.06.2010
400 m překážek 74.86 Domažlice 11.06.2011
sprintérský trojboj 1711 Karlovy Vary 01.05.2009
sedmiboj 3102 Klatovy 28.08.2010
hod diskem 1kg 18.69 Chodov 09.05.2010
hod oštěpem 600g 27.57 Domažlice 16.05.2009
vrh koulí 3kg 10.38 Mariánské Lázně 25.04.2010
vrh koulí 4kg 09.60 Klatovy 15.05.2011
vrh koulí 4kg 09.28 h Praha-Strahov 16.01.2011
skok daleký 4.41 Klatovy 05.09.2010
skok daleký 4.19 h Sokolov 17.12.2007
skok vysoký 1.15 Klatovy 28.08.2010
skok vysoký 1.10 h Sokolov 17.12.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B3 5 Praha 08.7
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B17 3 Praha 21.2
05.09.2010 3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Klatovy) 100 m př./Dky/F Klatovy 16.83
05.09.2010 3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Klatovy) dálka/Dky/F 4 Klatovy 4.41
05.09.2010 3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Klatovy) koule 3kg/Dky/F Klatovy 09.65
28.08.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Klatovy) 200 m/Dky/F Klatovy 29.17
28.08.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Klatovy) 800 m/Dky/F Klatovy 2:50.76
28.08.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Klatovy) 100 m př./Dky/F Klatovy 16.92
28.08.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Klatovy) výška/Dky/F Klatovy 1.15
28.08.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Klatovy) dálka/Dky/F Klatovy 4.20
28.08.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Klatovy) koule 3kg/Dky/F Klatovy 10.09
28.08.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Klatovy) oštěp 600g/Dky/F Klatovy 22.85
28.08.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Klatovy) sedmiboj/Dky/F Klatovy 3102
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) 100 m př./Dky/F Nýřany 16.74
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) dálka/Dky Nýřany 4.26
18.08.2010 Chodská patnáctistovka, Memoriál Ivana Kitzbergera, Cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R2 6 Domažlice 14.28
18.08.2010 Chodská patnáctistovka, Memoriál Ivana Kitzbergera, Cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B3 2 Domažlice 46.66
10.08.2010 2. bílinský polytan (Atletický klub Bílina) 200 m př./Ž/B 4 Bílina 33.19
10.08.2010 2. bílinský polytan (Atletický klub Bílina) koule 3kg/Dky Bílina 10.38
06.07.2010 Velká Cena města Chebu (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B2 1 Wiesau 08.82
06.07.2010 Velká Cena města Chebu (SKP Union Cheb) 300 m/Ž/B2 2 Wiesau 46.42
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 300 m př./Dky/R1 6 Tábor 49.98
19.06.2010 2. Kolo OMD Plzeňského a Karlovarského kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 300 m př./Dky/F Plzeň 50.65
19.06.2010 2. Kolo OMD Plzeňského a Karlovarského kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (AK ŠKODA Plzeň) koule 3kg/Dky 5 Plzeň 09.63
16.06.2010 Memoriály Hany Trejbalové a Jarise Alexy (AC Mariánské Lázně, o.s.) 100 m/Ž/R1 5 Mariánské Lázně 14.07
29.05.2010 OM Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze-open (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Dky/F Plzeň 16.73
29.05.2010 OM Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze-open (AK ŠKODA Plzeň) 300 m př./Dky/F Plzeň 51.24
15.05.2010 1. kolo OMD SZA družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (AC Domažlice, TJ Sušice) 100 m př./Dky/F Domažlice 17.07
15.05.2010 1. kolo OMD SZA družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (AC Domažlice, TJ Sušice) koule 3kg/Dky Domažlice 09.61
15.05.2010 1. kolo OMD SZA družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (AC Domažlice, TJ Sušice) oštěp 600g/Dky Domažlice 23.82
09.05.2010 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 300 m/Ž/B1 2 Chodov 47.00
09.05.2010 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) disk 1kg/Ž/F Chodov 18.69
01.05.2010 Prvomájové závody (AC Start Karlovy Vary) 100 m/Ž/B4 1 Karlovy Vary 14.08
01.05.2010 Prvomájové závody (AC Start Karlovy Vary) dálka/Ž Karlovy Vary 4.17
01.05.2010 Prvomájové závody (AC Start Karlovy Vary) oštěp 600g/Ž Karlovy Vary 27.20
25.04.2010 Zahajovací závody (AC Mariánské Lázně, o.s.) 60 m/Dky 4 Mariánské Lázně 08.87
25.04.2010 Zahajovací závody (AC Mariánské Lázně, o.s.) 200 m př./Žky/F Mariánské Lázně 33.21
25.04.2010 Zahajovací závody (AC Mariánské Lázně, o.s.) koule 3kg/Dky Mariánské Lázně 10.38
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 200 m/Ž/B5 2 Praha-Strahov 30.05
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 60 m př./Dky/B3 3 Praha-Strahov 10.06
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) 200 m/Dky/B3 MS Praha-Strahov 30.03
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) 60 m př./Dky/B2 MS Praha-Strahov 09.95
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/R2 5 Praha-Stromovka 10.05
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Ž/B3 3 Praha - Strahov 08.92
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Ž/B2 2 Praha - Strahov 48.19
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B4 MS Praha-Strahov 30.03
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 60 m př./Dky/F MS Praha-Strahov 10.01