Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Czakojová
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér:
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 02.01.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 Třebíč 10.06.2009
60 m 08.58 h Praha-Stromovka 30.01.2010
100 m 13.20 Kolín 11.06.2011
150 m 21.00 h Praha-Strahov 13.01.2008
150 m 20.26 Kolín 25.05.2011
200 m 29.36 h Praha 09.12.2006
200 m 29.51 Opava 06.10.2007
300 m 45.86 h Praha-Strahov 16.02.2008
300 m 45.09 Kolín 01.05.2008
400 m 69.85 Hradec Králové 28.09.2007
800 m 3:02.66 Hradec Králové 25.06.2006
60 m překážek [83,8 cm] 09.68 h Praha 12.02.2012
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.45 Kladno 28.05.2006
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 09.40 h Praha - hala Strahov 15.12.2007
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 09.34 h Praha-Stromovka 20.02.2010
100 m překážek [83,8cm] 15.36 Ostrava 18.06.2011
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 15.69 Kolín 09.05.2008
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 15.26 Tábor 26.06.2010
200 m překážek [76,2 cm] 32.11 Nymburk 31.08.2007
300 m překážek [76,2 cm] 48.48 Tábor 03.10.2009
400 m překážek [76,2 cm] 68.93 Stará Boleslav 25.06.2011
skok vysoký 1.58 Kolín 11.06.2011
skok vysoký 1.55 h Praha 12.02.2012
skok daleký 4.70 Kolín 23.05.2009
vrh koulí 4kg 07.55 h Praha - Strahov 08.01.2011
hod oštěpem 600g 17.95 Stará Boleslav 07.05.2011
hod kriketovým míčkem 31.50 Hradec Králové 25.06.2006
sprintérský trojboj 1039 Kolín 27.08.2006

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.58 h Praha-Stromovka 30.01.2010
100 m 13.53 Kolín 01.05.2010
200 m 28.70 Čáslav 18.09.2010
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 09.34 h Praha-Stromovka 20.02.2010
100 m překážek [83,8cm] 15.69 Jablonec nad Nisou 03.07.2010
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 15.26 Tábor 26.06.2010
300 m překážek [76,2 cm] 50.44 Stará Boleslav 15.05.2010
400 m překážek [76,2 cm] 75.04 Jablonec nad Nisou 03.07.2010
skok vysoký 1.51 h Praha-Strahov 13.02.2010
skok vysoký 1.53 Liberec 25.09.2010
skok daleký 4.68 Hradec Králové 15.08.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AO Sokol České Budějovice) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B1 7 České Budějovice 15.80
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AO Sokol České Budějovice) skok vysoký/Dky/F 9 České Budějovice 1.53
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenek v Čechách (AC Slovan Liberec) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B1 3 Liberec 15.93
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenek v Čechách (AC Slovan Liberec) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B2 Liberec NP
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenek v Čechách (AC Slovan Liberec) skok vysoký/Dky 4 Liberec 1.53
18.09.2010 3.kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (AC Čáslav) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B1 1 Čáslav 16.37
18.09.2010 3.kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (AC Čáslav) 200 m/Dky/B2 2 Čáslav 28.70
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B2 1 Olomouc 16.10
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) skok vysoký/Ž 10= Olomouc 1.50
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B1 5 Jičín 16.68
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) skok vysoký/Ž 8 Jičín 1.50
15.08.2010 Přebor ČOS mužů,žen,juniorů,juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Dky/B1 4 Hradec Králové 13.89
15.08.2010 Přebor ČOS mužů,žen,juniorů,juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Ž Hradec Králové 1.35
15.08.2010 Přebor ČOS mužů,žen,juniorů,juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Dky Hradec Králové 4.68
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B1 5 Jablonec nad Nisou 15.69
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m překážek [76,2 cm]/Ž/B2 3 Jablonec nad Nisou 75.04
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/Ž/F 9= Jablonec nad Nisou 1.51
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/R1 5 Tábor 15.26
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/R1 Tábor DNP
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B 2 Stará Boleslav 15.47
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dky 3= Stará Boleslav 1.50
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/R1 Praha - Děkanka DNP
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B1 7 Nové Město nad Metují 16.53
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Ž 14 Nové Město nad Metují 1.45
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B2 1 Stará Boleslav 15.93
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B1 2 Stará Boleslav 50.44
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B1 1 Mladá Boleslav 51.13
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) skok vysoký/Dky 6= Mladá Boleslav 1.45
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R2 2 Kolín 13.65
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/FA Kolín DNP
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky/F Kolín 1.52
01.05.2010 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B1 4 Kolín 13.53
01.05.2010 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž 4 Kolín 1.45
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/R1 4 Praha-Stromovka 09.34
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B2 3 Praha-Strahov 09.58
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) skok vysoký/Ž/F MS Praha-Strahov 1.51
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R1 4 Praha-Stromovka 08.58
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/FB Praha-Stromovka DNP
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/R1 3 Praha-Stromovka 09.56
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/F 8 Praha-Stromovka 09.86
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/F MS Praha-Strahov 09.37
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) skok vysoký/Ž/F MS Praha-Strahov 1.50
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B2 2 Praha-Stromovka 09.68
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B6 7 Praha-Stromovka 08.76
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/F1 Praha-Strahov 09.73
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) skok vysoký/Dky/F Praha-Strahov 1.44