Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Matějka
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér:
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 20.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.91 Jablonec nad Nisou 30.05.2009
60 m 07.57 h Praha-Stromovka 25.01.2011
100 m 12.18 Chrudim 04.06.2011
150 m 18.50 Litomyšl 14.06.2009
150 m 18.35 h Praha-Strahov 14.01.2011
200 m 24.37 Ústí nad Orlicí 02.06.2012
200 m 25.11 h Praha-Strahov 20.01.2013
300 m 42.87 Pardubice 18.05.2008
400 m 56.65 Stará Boleslav 28.05.2010
800 m 3:09.85 Praha, ZŠ Campanus 24.09.2009
1000 m 3:20.24 Litomyšl 11.10.2008
1000 m 3:30.61 h Praha-Strahov 07.02.2009
1500 m 5:20.86 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek [99,1 cm] 08.70 h Praha-Stromovka 23.02.2013
60 m překážek [91,4 cm] 08.49 h Praha-Stromovka 26.02.2011
60 m překážek [83,8 cm] 08.99 h Praha - Strahov 28.02.2009
100 m překážek [83,8cm] 15.11 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
110 m překážek [99,1 cm] 16.27 Svitavy 16.06.2012
110 m překážek [91,4 cm] 15.87 Pardubice 25.05.2011
skok vysoký 1.69 h Praha-Strahov 06.02.2009
skok vysoký 1.73 Litomyšl 14.06.2009
skok o tyči 2.90 Stará Boleslav 29.05.2010
skok o tyči 2.90 h Pardubice 29.01.2011
skok daleký 6.11 h Praha-Strahov 30.01.2010
skok daleký 6.02 Kolín 22.09.2012
trojskok 12.61 Pardubice 01.06.2013
vrh koulí 4kg 11.21 h Praha-Strahov 31.01.2009
vrh koulí 4kg 11.27 Litomyšl 14.06.2009
vrh koulí 5kg 10.43 Stará Boleslav 28.05.2010
vrh koulí 5kg 10.69 h Jablonec nad Nisou 23.01.2011
hod diskem 1kg 32.25 Litomyšl 11.10.2008
hod diskem 1,5kg 26.01 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 600g 40.58 Pardubice 08.06.2008
hod oštěpem 700g 39.63 Pardubice 09.05.2010
hod oštěpem 800g 35.63 Pardubice 12.05.2012
hod kriketovým míčkem 41.50 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 17.09.2010
sedmiboj hala [Zci] 3583 h Praha-Strahov 08.02.2009
čtyřboj 0720 Praha, ZŠ Campanus 24.09.2009
devítiboj 4381 Litomyšl 10.10.2009
desetiboj [Dci] 4938 Stará Boleslav 28.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.49 Praha-Eden 06.09.2010
100 m 12.22 Stará Boleslav 28.05.2010
200 m 25.33 h Praha-Strahov 30.01.2010
400 m 56.65 Stará Boleslav 28.05.2010
800 m 3:34.09 Ústí nad Labem 01.05.2010
1000 m 4:22.86 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 17.09.2010
1500 m 5:20.86 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek [91,4 cm] 08.91 h Praha-Strahov 30.01.2010
110 m překážek [91,4 cm] 16.39 Pardubice 09.05.2010
skok vysoký 1.60 h Pardubice 23.01.2010
skok vysoký 1.70 Olomouc 02.10.2010
skok o tyči 2.90 Stará Boleslav 29.05.2010
skok daleký 6.11 h Praha-Strahov 30.01.2010
skok daleký 6.01 Stará Boleslav 28.05.2010
vrh koulí 5kg 10.43 Stará Boleslav 28.05.2010
hod diskem 1,5kg 26.01 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 700g 39.63 Pardubice 09.05.2010
hod kriketovým míčkem 41.50 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 17.09.2010
desetiboj [Dci] 4938 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok vysoký/J 17 Olomouc 1.70
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok daleký/J 16 Olomouc 5.94
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/J 7 Kladno 1.60
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/J 9 Kladno 5.67
18.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M 11 Ústí nad Orlicí 11.6
18.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/M 18 Ústí nad Orlicí 4.53
18.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 5kg/Dci 5 Ústí nad Orlicí 09.18
18.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/M 16 Ústí nad Orlicí 1.58
18.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M 17 Ústí nad Orlicí 58.8
19.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci Ústí nad Orlicí 16.1
19.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod diskem 1,5kg/Dci 5 Ústí nad Orlicí 20.78
19.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok o tyči/M 13 Ústí nad Orlicí 2.63
19.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 700g/Dci 5 Ústí nad Orlicí 39.22
19.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M 12 Ústí nad Orlicí 5:27.8
19.09.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a dorostenců ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) desetiboj [Dci]/Dci 6 Ústí nad Orlicí 4408
17.09.2010 Atletický čtyřboj (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) 60 m/Žci/B4 6 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 09.48
17.09.2010 Atletický čtyřboj (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) 1000 m/Žci/B2 14 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 4:22.86
17.09.2010 Atletický čtyřboj (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) skok daleký/Žci/F 17 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 4.20
17.09.2010 Atletický čtyřboj (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) hod kriketovým míčkem/Žci/F 24 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 41.50
17.09.2010 Atletický čtyřboj (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) čtyřboj/Žci 57 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) 60 m/Žci/B4 MB Praha 09.63
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenců a juniorů (Hvězda SKP Pardubice ) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/B1 5 Pardubice 16.96
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenců a juniorů (Hvězda SKP Pardubice ) skok o tyči/Dci 5 Pardubice 2.80
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenců a juniorů (Hvězda SKP Pardubice ) hod oštěpem 700g/Dci Pardubice DNP
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) 60 m/Žci/B2 MB Praha-Eden 09.49
17.08.2010 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) skok daleký/M 7 Pardubice 5.97
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/R1 5 Tábor 15.54
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostenců PA a KH KAS (SK Týniště nad Orlicí) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/B1 2 Týniště nad Orlicí 16.70
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostenců PA a KH KAS (SK Týniště nad Orlicí) skok daleký/Dci Týniště nad Orlicí 6.07
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostenců PA a KH KAS (SK Týniště nad Orlicí) hod oštěpem 700g/Dci 5 Týniště nad Orlicí 34.07
09.06.2010 7. atletická středa, 2. kolo KP družstev mladšího žactva 1. třídy, skupina A (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/M Pardubice 6.07
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B2 3 Stará Boleslav 12.22
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Dci/B4 2 Stará Boleslav 56.65
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Dci/B1 3 Stará Boleslav 5:20.86
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/B1 7 Stará Boleslav 16.83
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dci/F1 11 Stará Boleslav 1.64
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Dci/F2 6 Stará Boleslav 2.90
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dci/F 5 Stará Boleslav 6.01
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci/F 14 Stará Boleslav 10.43
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci/F 15 Stará Boleslav 26.01
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci/F 12 Stará Boleslav 36.47
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [Dci]/Dci/F 14 Stará Boleslav 4938
20.05.2010 42. ročník Poháru rozhlasu s ČS 2009-2010, okresní kolo Praha 4,11,12 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) 1000 m/Žcm/B2 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město DNF
20.05.2010 42. ročník Poháru rozhlasu s ČS 2009-2010, okresní kolo Praha 4,11,12 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) skok vysoký/Žcm/F 12 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 1.30
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R2 4 Hradec Králové 11.9
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/M/F 4 Hradec Králové 5.95
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenců a juniorů (Hvězda SKP Pardubice) 110 m překážek [91,4 cm]/Dci/B1 4 Pardubice 16.39
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenců a juniorů (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/Dci/F Pardubice 6.05
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenců a juniorů (Hvězda SKP Pardubice) hod oštěpem 700g/Dci/F 5 Pardubice 39.63
01.05.2010 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) 60 m/EleH/B4 1 Ústí nad Labem 10.44
01.05.2010 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) 800 m/EleH/B 14 Ústí nad Labem 3:34.09
01.05.2010 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) hod kriketovým míčkem/EleH 25 Ústí nad Labem 16.70
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [91,4 cm]/Dci/R2 Praha-Stromovka DQ
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dci/B4 1 Praha-Strahov 25.33
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m překážek [91,4 cm]/Dci/B2 2 Praha-Strahov 08.91
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/M/F 4 Praha-Strahov 6.11
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) skok vysoký/Dci 7 Pardubice 1.60
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) skok daleký/Dci Pardubice 5.93
16.01.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) 60 m překážek [91,4 cm]/Dci/B2 1 Pardubice 08.8
16.01.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok daleký/M 6 Pardubice 5.70