Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Hájek
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 2 - 1 1 - - - -
- - - 1 - - 3 1 - 2 2 - 2 1 -
- - - 1 - - - 1 - 1 1 - 2 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.44 Stará Boleslav 01.09.2010
60 m 07.37 h Praha-Stromovka 11.02.2012
100 m 11.74 Stará Boleslav 15.10.2011
150 m 17.74 Stará Boleslav 01.09.2010
200 m 24.40 Jablonec nad Nisou 05.05.2012
200 m 23.95 h Praha-Strahov 11.01.2014
400 m 51.87 Stará Boleslav 04.09.2013
800 m 2:36.6 Mladá Boleslav 14.05.2008
1000 m 2:52.52 Stará Boleslav 14.05.2011
1000 m 2:52.42 h Praha-Stromovka 10.02.2013
1500 m 4:36.21 Dvůr Králové nad Labem 04.10.2011
60 m překážek (0.76) 10.52 h Praha-Strahov 07.01.2007
60 m překážek (0.76) 09.83 Ústí nad Labem 20.06.2007
60 m překážek (0.84) 08.42 h Praha - Strahov 19.12.2009
60 m překážek (0.91) 08.35 h Praha-Stromovka 26.02.2011
60 m překážek (0.99) 08.34 h Praha-Stromovka 18.02.2012
60 m překážek (1.06) 09.00 h Praha-Strahov 11.01.2016
100 m překážek (0.84) 13.92 Tábor 27.06.2009
110 m překážek (0.91) 14.91 Praha 01.10.2011
110 m překážek (0.99) 14.83 Praha 23.06.2012
110 m překážek (1.06) 16.60 Kolín 28.08.2013
200 m překážek (0.76) 27.82 Břeclav 03.10.2009
300 m překážek (0.84) 40.95 Praha 01.10.2011
skok vysoký 2.05 h Praha-Stromovka 11.02.2012
skok vysoký 1.96 Stará Boleslav 19.05.2012
skok o tyči 4.90 h Praha-Stromovka 16.02.2014
skok o tyči 4.90 Jablonec nad Nisou 30.08.2014
skok daleký 6.83 h Praha-Stromovka 11.02.2012
skok daleký 6.43 Stará Boleslav 19.05.2012
vrh koulí 4kg 11.07 h Praha-Strahov 06.02.2009
vrh koulí 4kg 12.57 Stará Boleslav 11.10.2009
vrh koulí 5kg 12.58 h Praha-Stromovka 12.02.2011
vrh koulí 5kg 13.08 Stará Boleslav 07.05.2011
vrh koulí 6kg 11.67 Stará Boleslav 15.04.2012
vrh koulí 6kg 11.62 h Praha-Stromovka 09.02.2013
vrh koulí 7,26kg 10.45 h Praha-Strahov 11.01.2014
hod diskem 1kg 40.02 Stará Boleslav 10.10.2009
hod diskem 1,5kg 31.94 h Stará Boleslav 02.10.2010
hod diskem 1,5kg 37.98 Stará Boleslav 15.10.2011
hod diskem 1,75kg 32.63 Stará Boleslav 26.05.2013
hod kladivem 5kg 22.99 h Stará Boleslav 02.10.2010
hod kladivem 5kg 34.76 Stará Boleslav 31.08.2011
hod kladivem 6kg 41.64 Stará Boleslav 11.09.2013
hod oštěpem 600g 42.15 Stará Boleslav 10.10.2009
hod oštěpem 700g 44.46 h Stará Boleslav 02.10.2010
hod oštěpem 700g 47.33 Stará Boleslav 15.10.2011
hod oštěpem 800g 43.68 Stará Boleslav 20.05.2012
osmiboj IAAF 5463 Stará Boleslav 14.05.2011
hod kriketovým míčkem 43.28 Kladno 28.05.2006
sedmiboj hala [Zci] 4026 h Praha-Strahov 08.02.2009
sedmiboj hala [Dci] 4970 h Praha-Stromovka 13.02.2011
sedmiboj hala [J] 5357 h Praha-Stromovka 12.02.2012
devítiboj 5420 Stará Boleslav 11.10.2009
desetiboj [Dci] 6574 Stará Boleslav 15.10.2011
desetiboj [J] 6307 Stará Boleslav 26.05.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.66 h Praha-Stromovka 13.02.2010
60 m 07.44 Stará Boleslav 01.09.2010
100 m 11.83 Stará Boleslav 28.05.2010
150 m 17.74 Stará Boleslav 01.09.2010
200 m 24.82 h Praha-Strahov 09.01.2010
200 m 24.47 Uherské Hradiště 02.05.2010
400 m 53.65 Stará Boleslav 28.05.2010
1500 m 4:41.32 Dvůr Králové nad Labem 30.09.2010
60 m překážek (0.91) 08.37 h Praha-Stromovka 20.02.2010
110 m překážek (0.91) 15.21 Stará Boleslav 29.05.2010
skok vysoký 1.90 h Praha-Strahov 07.02.2010
skok vysoký 1.90 Olomouc 04.09.2010
skok o tyči 4.20 Kladno 22.05.2010
skok daleký 6.22 h Praha-Strahov 09.01.2010
skok daleký 6.32 Stará Boleslav 28.05.2010
vrh koulí 5kg 12.25 h Praha-Stromovka 19.01.2010
vrh koulí 5kg 11.88 Stará Boleslav 25.04.2010
hod diskem 1,5kg 34.39 Stará Boleslav 25.04.2010
hod diskem 1,5kg 31.94 h Stará Boleslav 02.10.2010
hod kladivem 5kg 22.99 h Stará Boleslav 02.10.2010
hod oštěpem 700g 44.39 Stará Boleslav 20.06.2010
hod oštěpem 700g 44.46 h Stará Boleslav 02.10.2010
desetiboj [Dci] 6205 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci Stará Boleslav 12.21
16.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Dci Stará Boleslav 59.73
17.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Dci Stará Boleslav 5:29.11
17.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci Stará Boleslav 16.22
16.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dci Stará Boleslav 1.70
17.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Dci Stará Boleslav 4.00
16.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dci Stará Boleslav 5.99
16.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci Stará Boleslav 11.72
17.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci Stará Boleslav 34.28
17.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci Stará Boleslav 43.17
17.10.2010 Oddílové víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [Dci]/Dci Stará Boleslav 5515
12.10.2010 CORNY republikové finále (Gymnázium Břeclav) 1500 m/Dci/B2 9 Břeclav 4:45.73
02.10.2010 Vrhačské víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci Stará Boleslav 11.49
02.10.2010 Vrhačské víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci Stará Boleslav 31.94
02.10.2010 Vrhačské víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod kladivem 5kg/Dci Stará Boleslav 22.99
02.10.2010 Vrhačské víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci Stará Boleslav 44.46
02.10.2010 Vrhačské víceboje (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrhačský čtyřboj/Dci Stará Boleslav
30.09.2010 Krajské kolo Corny středoškolského poháru - Královéhradeckého kraje (TJ Dvůr Králové nad Labem) 1500 m/J/B1 6 Dvůr Králové nad Labem 4:41.32
18.09.2010 3.kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (AC Čáslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Čáslav 15.40
18.09.2010 3.kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (AC Čáslav) 200 m/Dci/B1 4 Čáslav 24.79
18.09.2010 3.kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (AC Čáslav) skok o tyči/Dci Čáslav 3.80
16.09.2010 Okresní kolo Corny středoškolského poháru - okres Trutnov (TJ Dvůr Králové nad Labem) 1500 m/J/B1 5 Dvůr Králové nad Labem 4:46.24
08.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B1 3 Stará Boleslav 12.15
08.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/M Stará Boleslav 1.75
08.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci Stará Boleslav 40.70
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) skok vysoký/M 9 Olomouc 1.90
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (AK Olomouc) skok o tyči/M 9 Olomouc 4.00
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/M/B1 5 Stará Boleslav 07.44
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B1 5 Stará Boleslav 17.74
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci 4 Stará Boleslav 43.24
25.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/M/B1 3 Stará Boleslav 07.63
25.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/M Stará Boleslav 1.85
25.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci Stará Boleslav 33.10
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M Praha NM
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M 7 Praha 3.85
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha DNP
18.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/M/B1 4 Stará Boleslav 07.58
18.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B 6 Stará Boleslav 17.82
18.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci Stará Boleslav 30.73
18.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci Stará Boleslav 39.60
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/M 6= Stará Boleslav 1.86
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/M 11= Stará Boleslav 4.05
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek (0.91)/Dci/R1 4 Tábor 15.46
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok vysoký/Dci/F 8= Tábor 1.80
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok o tyči/Dci/F 5= Tábor 3.85
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Dci/F 12 Tábor 6.20
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B 1 Stará Boleslav 15.77
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dci Stará Boleslav 1.80
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dci Stará Boleslav 6.34
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci MS Stará Boleslav 44.39
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) skok o tyči/M/F České Budějovice 0
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) skok daleký/M/F 15 České Budějovice 5.98
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B2 1 Stará Boleslav 11.83
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Dci/B2 1 Stará Boleslav 53.65
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Dci/B2 3 Stará Boleslav 4:57.06
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Stará Boleslav 15.21
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dci/F1 3= Stará Boleslav 1.82
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Dci/F1 Stará Boleslav 4.00
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dci/F Stará Boleslav 6.32
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci/F 12 Stará Boleslav 11.05
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci/F 4 Stará Boleslav 32.01
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci/F 6 Stará Boleslav 43.56
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [Dci]/Dci/F Stará Boleslav 6205
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/M 8= Kladno 1.80
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/M 5 Kladno 4.20
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M Kladno 0
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 100 m/Dci/B1 2 Stará Boleslav 11.86
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Stará Boleslav 15.45
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) skok o tyči/Dci Stará Boleslav 3.10
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) skok daleký/Dci Stará Boleslav 6.17
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) vrh koulí 5kg/Dci 8 Stará Boleslav 11.07
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) hod diskem 1,5kg/Dci 6 Stará Boleslav 31.50
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) hod oštěpem 700g/Dci Stará Boleslav 44.12
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 100 m/Dci/R1 3 Mladá Boleslav 12.07
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) 100 m/Dci/FB 5 Mladá Boleslav 11.98
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) skok vysoký/Dci 4 Mladá Boleslav 1.70
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) skok o tyči/Dci 1= Mladá Boleslav 3.40
02.05.2010 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes 2010 (AC Slovácká Slavia Uherské Hra) 200 m/Dci/FC 5 Uherské Hradiště 24.47
02.05.2010 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes 2010 (AC Slovácká Slavia Uherské Hra) 110 m překážek (0.91)/Dci/R1 6 Uherské Hradiště 15.97
02.05.2010 Hradišťské memoriály, Olympic Hopes 2010 (AC Slovácká Slavia Uherské Hra) skok o tyči/Dci/F 5 Uherské Hradiště 3.80
25.04.2010 Kontrolní závody (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci Stará Boleslav 11.88
25.04.2010 Kontrolní závody (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci Stará Boleslav 34.39
25.04.2010 Kontrolní závody (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci Stará Boleslav 42.55
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/R3 3 Praha-Stromovka 08.58
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 4 Praha-Stromovka 08.37
21.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci 7= Praha-Stromovka 1.72
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci/F 9 Praha-Stromovka 6.10
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B1 6 Praha-Stromovka 07.66
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 4 Praha-Stromovka 08.75
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci 5 Praha-Stromovka 1.78
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci/F1 Praha-Stromovka DNP
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci 6 Praha-Stromovka 6.02
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci Praha-Stromovka NM
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Dci]/Dci Praha-Stromovka DNF
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) 60 m překážek (0.91)/Dci MS Praha-Strahov 08.62
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) skok vysoký/Dci MS Praha-Strahov 1.90
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) skok daleký/Dci MS Praha-Strahov 5.80
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 1 Praha-Stromovka 08.50
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci 4 Praha-Stromovka 12.25
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 200 m/Dci/F3 Praha-Strahov 24.82
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 60 m překážek (0.91)/Dci/F1 Praha-Strahov 08.60
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) skok vysoký/Dci/F Praha-Strahov 1.85
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) skok daleký/Dci/F Praha-Strahov 6.22
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) vrh koulí 5kg/Dci/F 4 Praha-Strahov 12.02