Karta atleta

Export do excelu
  • Alexandr Rodriguez
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 09.01.2015
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.97 Stará Boleslav 11.10.2009
60 m 07.67 h Praha-Stromovka 12.02.2011
100 m 12.25 Praha 27.05.2011
150 m 20.85 Kladno 19.06.2008
150 m 20.04 h Praha-Stromovka 23.02.2009
400 m 56.76 Praha 27.05.2011
1000 m 3:31.38 Jablonec nad Nisou 30.05.2009
1000 m 3:23.68 h Praha-Stromovka 16.01.2011
1500 m 5:33.28 Praha 28.05.2011
60 m překážek (0.84) 09.02 h Praha - Strahov 19.12.2009
60 m překážek (0.91) 08.72 h Praha-Stromovka 13.02.2011
60 m překážek (0.99) 08.84 h Praha-Stromovka 29.01.2013
100 m překážek (0.84) 14.51 Kladno 26.09.2009
110 m překážek (0.91) 15.85 Praha 01.10.2011
110 m překážek (0.99) 15.91 Praha 23.06.2012
110 m překážek (1.06) 16.14 Nové Město nad Metují 26.06.2012
200 m překážek (0.76) 30.84 Kladno 26.09.2009
skok vysoký 1.75 Stará Boleslav 14.05.2011
skok vysoký 1.75 h Praha-Strahov 14.01.2012
skok o tyči 4.10 h Praha-Strahov 08.01.2011
skok o tyči 4.20 Kladno 30.05.2012
skok daleký 5.52 Stará Boleslav 28.05.2010
skok daleký 5.88 h Praha-Stromovka 12.02.2011
vrh koulí 4kg 11.87 Stará Boleslav 11.10.2009
vrh koulí 5kg 11.84 h Praha-Strahov 08.01.2011
vrh koulí 5kg 11.57 Kladno 08.10.2011
hod diskem 1kg 24.37 Stará Boleslav 18.07.2008
hod diskem 1,5kg 29.88 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 600g 32.58 Stará Boleslav 10.10.2009
hod oštěpem 700g 37.86 Kladno 10.10.2010
sedmiboj hala [Dci] 3941 h Praha-Stromovka 16.01.2011
devítiboj 4254 Stará Boleslav 11.10.2009
desetiboj [Dci] 5048 Praha 28.05.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.89 h Praha-Stromovka 16.01.2010
100 m 12.39 Stará Boleslav 28.05.2010
400 m 58.44 Stará Boleslav 28.05.2010
1000 m 3:43.32 h Praha-Stromovka 17.01.2010
1500 m 5:56.58 Kladno 09.10.2010
60 m překážek (0.91) 08.97 h Praha-Stromovka 14.02.2010
100 m překážek (0.84) 14.53 Stará Boleslav 17.09.2010
110 m překážek (0.91) 15.95 Stará Boleslav 29.05.2010
110 m překážek (0.99) 17.61 Olomouc 02.10.2010
200 m překážek (0.76) 30.53 České Budějovice 11.05.2010
skok vysoký 1.54 h Praha-Stromovka 13.02.2010
skok vysoký 1.73 Kladno 09.10.2010
skok o tyči 3.70 h Praha-Stromovka 14.02.2010
skok o tyči 4.00 Kladno 22.09.2010
skok daleký 5.68 h Praha-Stromovka 13.02.2010
skok daleký 5.52 Stará Boleslav 28.05.2010
vrh koulí 5kg 11.04 h Praha-Stromovka 16.01.2010
vrh koulí 5kg 10.84 Kladno 09.10.2010
hod diskem 1,5kg 29.88 Stará Boleslav 29.05.2010
hod oštěpem 700g 37.86 Kladno 10.10.2010
sedmiboj hala [Dci] 3506 h Praha-Stromovka 17.01.2010
desetiboj [Dci] 4816 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/F Kladno 12.14
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/F 6 Kladno 62.83
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Dci/F Kladno 5:56.58
10.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Kladno 16.58
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Dci Kladno 1.73
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Dci Kladno 3.60
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Dci Kladno 5.05
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 5kg/Dci Kladno 10.84
09.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1,5kg/Dci Kladno 23.51
10.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 700g/Dci Kladno 37.86
10.10.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) desetiboj [Dci]/Dci Kladno 4649
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 110 m překážek (0.99)/J/B2 7 Olomouc 17.61
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) skok o tyči/J Olomouc 0
22.09.2010 Kladenský podzimní mítink (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/M 5 Kladno 4.00
18.09.2010 3.kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (AC Čáslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Čáslav 16.35
18.09.2010 3.kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (AC Čáslav) skok o tyči/Dci Čáslav 3.60
17.09.2010 IV. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 MB Stará Boleslav 14.53
17.09.2010 IV. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žci MB Stará Boleslav 1.69
17.09.2010 IV. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Žci MB Stará Boleslav 3.60
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Lokomotiva Beroun a A.C. Tepo ) skok o tyči/M 4 Kladno 3.70
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Lokomotiva Beroun a A.C. Tepo ) skok daleký/M 13 Kladno 5.30
14.08.2010 Mladá Evropa 2010 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok o tyči/J/F Jablonec nad Nisou 3.80
04.07.2010 3. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Česká Lípa) skok o tyči/M/F 7 Česká Lípa 3.60
04.07.2010 3. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Česká Lípa) skok daleký/M/F Česká Lípa DNP
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 110 m překážek (0.91)/Dci/R2 5 Tábor 15.96
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok o tyči/Dci/F Tábor NM
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B 3 Stará Boleslav 16.57
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dci 5 Stará Boleslav 1.65
20.06.2010 II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci 10 Stará Boleslav 10.74
06.06.2010 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín ) skok o tyči/M/F Děčín DNF
06.06.2010 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín ) skok daleký/M/F 19 Děčín 5.54
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B3 4 Stará Boleslav 12.39
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 400 m/Dci/B3 4 Stará Boleslav 58.44
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Dci/B1 10 Stará Boleslav 6:01.38
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 4 Stará Boleslav 15.95
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dci/F2 Stará Boleslav 1.67
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Dci/F1 6 Stará Boleslav 3.60
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dci/F 18 Stará Boleslav 5.52
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci/F 17 Stará Boleslav 10.17
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1,5kg/Dci/F 6 Stará Boleslav 29.88
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci/F 18 Stará Boleslav 30.29
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) desetiboj [Dci]/Dci/F 16 Stará Boleslav 4816
22.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok o tyči/M Praha 3.50
22.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok daleký/M 14 Praha 5.32
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 3 Stará Boleslav 16.77
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) skok o tyči/Dci Stará Boleslav 3.60
15.05.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav ) vrh koulí 5kg/Dci 9 Stará Boleslav 10.56
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) 200 m překážek (0.76)/M/B3 5 České Budějovice 30.53
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) skok o tyči/M 4 České Budějovice 3.40
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) skok vysoký/Dci 8 Mladá Boleslav 1.60
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) skok o tyči/Dci 1= Mladá Boleslav 3.40
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) vrh koulí 5kg/Dci 8 Mladá Boleslav 10.46
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci Praha-Stromovka NM
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B2 6 Praha-Stromovka 07.94
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci 11 Praha-Stromovka 3:44.90
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 1 Praha-Stromovka 08.97
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci 12 Praha-Stromovka 1.54
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci/F1 Praha-Stromovka 3.70
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci 10 Praha-Stromovka 5.68
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci 12 Praha-Stromovka 08.60
14.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Dci]/Dci 11 Praha-Stromovka 3497
09.02.2010 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok daleký/M 17 Praha-Stromovka 4.79
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 Praha-Stromovka DNP
22.01.2010 3. veřejné závody PAS (USK Praha) skok o tyči/M Praha-Strahov 3.40
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/F 5 Praha-Stromovka 07.89
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci/F 6 Praha-Stromovka 3:43.32
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 6 Praha-Stromovka 09.10
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci/F1 4 Praha-Stromovka 1.53
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci/F Praha-Stromovka 3.40
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci/F 6 Praha-Stromovka 5.45
16.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci/F 5 Praha-Stromovka 11.04
17.01.2010 Chance Decathlon Team meeting (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Dci]/Dci/F 6 Praha-Stromovka 3506
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) 60 m překážek (0.91)/Dci/F1 Praha-Strahov 09.30
09.01.2010 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C. TEPO Kladno, TJ Lokomotiv) skok o tyči/Dci/F Praha-Strahov NM