Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Bednařík
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2011: EYOF-trojskok/Q
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- 1 - - - - 2 2 - - 1 - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.62 Ústí nad Labem 23.09.2007
60 m 08.02 h Jablonec nad Nisou 27.01.2010
60 m 07.71 Šumperk 18.06.2010
100 m 12.03 Meziboří 08.05.2014
200 m 25.09 Bílina 28.05.2011
300 m 46.86 Děčín 24.09.2007
800 m 2:48.64 Ústí nad Labem 26.05.2007
1000 m 3:13.89 h Praha-Strahov 07.02.2009
1000 m 3:13.60 Šumperk 18.06.2010
60 m překážek (0.76) 10.58 Ústí nad Labem 26.05.2007
60 m překážek (0.84) 09.79 h Jablonec nad Nisou 21.01.2009
100 m překážek (0.84) 16.51 Ústí nad Labem 21.06.2008
200 m překážek (0.76) 30.34 Bílina 31.05.2009
skok vysoký 1.65 h Jablonec nad Nisou 06.12.2008
skok vysoký 1.70 Ústí nad Labem 24.08.2010
skok o tyči 2.40 h Praha-Strahov 07.02.2009
skok o tyči 2.40 Děčín 17.05.2009
skok daleký 6.67 Tábor 26.06.2010
skok daleký 6.51 h Jablonec nad Nisou 11.01.2012
trojskok 15.05 Praha 24.06.2012
trojskok 15.16 h Praha-Stromovka 17.02.2013
vrh koulí 4kg 09.89 h Praha-Strahov 06.02.2009
vrh koulí 4kg 12.37 Šumperk 18.06.2010
vrh koulí 5kg 10.22 Bílina 02.05.2010
hod diskem 1kg 28.11 Ústí nad Labem 20.06.2009
hod diskem 1,5kg 25.33 Bílina 02.05.2010
hod oštěpem 600g 33.26 Ústí nad Labem 06.09.2009
hod oštěpem 800g 45.44 Děčín 19.05.2013
hod kriketovým míčkem 52.87 Děčín 24.09.2007
pohár rozhlasu 0913 Ústí nad Labem 03.06.2008
pětiboj 1646 Ústí nad Labem 26.05.2007
sedmiboj hala [Zci] 3181 h Praha-Strahov 08.02.2009
čtyřboj 2506 Šumperk 18.06.2010
devítiboj 3095 Ústí nad Labem 22.06.2008
sprintérský trojboj 2020 Ústí nad Labem 20.09.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.02 h Jablonec nad Nisou 27.01.2010
60 m 07.71 Šumperk 18.06.2010
100 m 12.63 Bílina 02.05.2010
1000 m 3:13.60 Šumperk 18.06.2010
skok vysoký 1.70 Ústí nad Labem 24.08.2010
skok daleký 6.67 Tábor 26.06.2010
skok daleký 6.20 h Jablonec nad Nisou 27.12.2010
trojskok 12.51 h Praha-Stromovka 21.02.2010
trojskok 13.75 Tábor 27.06.2010
vrh koulí 4kg 12.37 Šumperk 18.06.2010
vrh koulí 5kg 10.22 Bílina 02.05.2010
hod diskem 1,5kg 25.33 Bílina 02.05.2010
čtyřboj 2506 Šumperk 18.06.2010
sprintérský trojboj 1758 Ústí nad Labem 31.08.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2010 Silvestrovská hala chodců a rámcové závody (AC Slovan Liberec, o.s.) skok daleký/M Jablonec nad Nisou 6.20
31.08.2010 Národní závody - sprintérské trojboje (USK VŠEM Ústí n/L.) 60 m/Dci Ústí nad Labem 07.76
31.08.2010 Národní závody - sprintérské trojboje (USK VŠEM Ústí n/L.) 100 m/Dci 4 Ústí nad Labem 12.39
31.08.2010 Národní závody - sprintérské trojboje (USK VŠEM Ústí n/L.) 200 m/Dci 4 Ústí nad Labem 25.66
31.08.2010 Národní závody - sprintérské trojboje (USK VŠEM Ústí n/L.) sprintérský trojboj/Dci 4 Ústí nad Labem 1758
28.08.2010 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/U23M/F Břeclav NM
24.08.2010 Podzimní zahajovací závody (USK VŠEM Ústí n/L.) skok vysoký/M Ústí nad Labem 1.70
24.08.2010 Podzimní zahajovací závody (USK VŠEM Ústí n/L.) skok daleký/M Ústí nad Labem 6.23
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 13 Praha 5.84
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/M 6 Praha 13.14
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M 12 Stará Boleslav 6.24
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) trojskok/M 8 Stará Boleslav 12.81
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Dci/F 5 Tábor 6.67
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) trojskok/Dci/F Tábor 13.75
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) 60 m/Žci/B4 2 Šumperk 07.71
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) 1000 m/Žci/B4 14 Šumperk 3:13.60
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) skok daleký/Žci/F Šumperk 6.49
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) vrh koulí 4kg/Žci/F 11 Šumperk 12.37
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) čtyřboj/Žci 4 Šumperk 2506
12.06.2010 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek (Brno) trojskok/Dci 4 Brno 13.69
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) trojskok/M/F 9 České Budějovice 13.04
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M 13 Kladno 6.24
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M 6 Kladno 13.33
15.05.2010 IAAF WORLD ATHLETIC DAY 2010 (USK VŠEM) skok daleký/Dci Ústí nad Labem 6.14
15.05.2010 IAAF WORLD ATHLETIC DAY 2010 (USK VŠEM) trojskok/Dci Ústí nad Labem 13.25
02.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev juniorstva a staršího žactva (AK Bílina) 100 m/J/R1 4 Bílina 12.63
02.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev juniorstva a staršího žactva (AK Bílina) vrh koulí 5kg/Dci 5 Bílina 10.22
02.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev juniorstva a staršího žactva (AK Bílina) hod diskem 1,5kg/Dci 6 Bílina 25.33
01.05.2010 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) skok daleký/Dci Ústí nad Labem 6.16
01.05.2010 Májové závody (USK VŠEM Ústí n/L.) trojskok/M Ústí nad Labem 12.88
22.04.2010 Zahajovací závody (USK VŠEM) 60 m/Dci 4 Ústí nad Labem 07.92
22.04.2010 Zahajovací závody (USK VŠEM) skok daleký/Dci Ústí nad Labem 6.04
21.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/Dci 7 Praha-Stromovka 12.51
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) skok daleký/Dci Praha-Strahov 6.00
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) trojskok/Dci Praha-Strahov 12.49
27.01.2010 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/M/B2 7 Jablonec nad Nisou 08.02
27.01.2010 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) trojskok/M 4 Jablonec nad Nisou 12.39
13.01.2010 1. halová středa 60 m/M/B5 4 Jablonec nad Nisou 08.13
13.01.2010 1. halová středa skok daleký/M Jablonec nad Nisou 0.00