Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Smolák
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 55.17 Nové Město nad Metují 11.05.2013
600 m 1:25.43 Choceň 13.09.2019
800 m 2:06.60 Liberec 09.09.2012
1500 m 4:10.59 Ústí nad Orlicí 18.05.2013
1500 m 4:30.82 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
3000 m 09:44.02 Pardubice 12.05.2012
3000 m 09:26.25 h Praha-Stromovka 23.02.2013
5000 m 16:48.28 Jablonec nad Nisou 23.06.2013
100 m překážek (0.84) 19.25 Litomyšl 09.10.2010
110 m překážek (1.06) 16.74 Trutnov 26.08.2018
400 m překážek (0.91) 56.7 Chrudim 02.06.2019
1500 m překážek 5:17.96 Pardubice 16.05.2010
2000 m překážek (0.84) 6:43.34 Ostrava 18.06.2011
3000 m překážek 09:39.25 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
skok vysoký 1.75 Pardubice 13.09.2015
skok vysoký 1.60 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
skok o tyči 2.01 Litomyšl 09.10.2010
skok daleký 6.38 Trutnov 23.06.2019
hod diskem 1kg 20.05 Litomyšl 09.10.2010
hod oštěpem 600g 24.92 Litomyšl 09.10.2010
devítiboj 0933 Litomyšl 09.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 5:02.79 h Praha-Strahov 30.01.2010
1500 m 4:43.7 Ústí nad Orlicí 23.09.2010
100 m překážek (0.84) 19.25 Litomyšl 09.10.2010
1500 m překážek 5:17.96 Pardubice 16.05.2010
skok o tyči 2.01 Litomyšl 09.10.2010
hod diskem 1kg 20.05 Litomyšl 09.10.2010
hod oštěpem 600g 24.92 Litomyšl 09.10.2010
devítiboj 0933 Litomyšl 09.10.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 6 Litomyšl 19.25
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) skok o tyči/Žci 15 Litomyšl 2.01
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 1kg/Žci 16 Litomyšl 20.05
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 600g/Žci 15 Litomyšl 24.92
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) devítiboj/Žci 18 Litomyšl 0933
23.09.2010 Okresní kolo Corny středoškolského poháru (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M/F 4 Ústí nad Orlicí 4:43.7
16.05.2010 1.kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m překážek/Dci/F MS Pardubice 5:17.96
20.03.2010 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) Přespolní běh/Dci 35 Temelín 00:14:01
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/Dci/B1 5 Praha-Strahov 5:02.79