Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Náseová
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.03 Ústí nad Labem 21.06.2007
60 m 08.11 h Praha-Strahov 01.03.2008
100 m 13.17 Stará Boleslav 18.08.2010
150 m 19.30 Praha 11.10.2008
150 m 19.70 h Praha-Stromovka 21.01.2009
200 m 26.49 Týniště nad Orlicí 05.06.2010
200 m 27.47 h Praha-Stromovka 25.01.2011
300 m 54.05 Hradec Králové 10.06.2007
400 m 64.12 Jihlava 21.05.2011
600 m 1:56.05 Hradec Králové 17.05.2007
800 m 2:30.20 Stará Boleslav 29.05.2010
800 m 2:33.62 h Praha-Stromovka 09.02.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 09.80 Juliska 13.10.2007
60 m překážek (0.76/7.70) 09.60 h Praha-Stromovka 08.12.2007
60 m překážek (0.76/8.20) 09.24 h Praha - Strahov 28.02.2009
60 m překážek (0.76/8.50) 09.00 h Praha-Stromovka 11.02.2011
60 m překážek (0.84) 08.91 h Praha-Stromovka 23.02.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 15.64 Praha 14.06.2009
100 m překážek (0.76/8.50) 15.56 Stará Boleslav 28.05.2010
100 m překážek (0.84) 14.72 Praha 23.06.2012
400 m překážek (0.76) 77.61 Praha - Děkanka 01.06.2016
skok vysoký 1.66 Stará Boleslav 19.05.2012
skok vysoký 1.70 h Praha-Stromovka 09.02.2013
skok daleký 5.50 Praha 11.06.2010
skok daleký 5.45 h Praha-Stromovka 15.01.2013
trojskok 10.81 h Praha-Stromovka 16.02.2010
trojskok 10.86 Čáslav 25.08.2019
vrh koulí 2kg 09.89 Praha-Děkanka 14.05.2007
vrh koulí 3kg 11.26 Stará Boleslav 28.05.2010
vrh koulí 3kg 11.10 h Praha-Stromovka 08.02.2011
vrh koulí 4kg 10.04 Praha-Juliska 01.10.2016
vrh koulí 4kg 09.58 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
hod diskem 1kg 19.89 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 600g 30.29 Praha - Děkanka 20.05.2018
hod kriketovým míčkem 46.74 Praha 12.05.2007
pětiboj 3108 Juliska 13.10.2007
pětiboj hala [Zky] 3190 h Praha-Strahov 08.02.2009
pětiboj hala [Dky] 3447 h Praha-Stromovka 12.02.2010
pětiboj hala [Z] 3468 h Praha-Stromovka 10.02.2013
sedmiboj [Zky] 4208 Praha 11.10.2008
sedmiboj [Dky] 4588 Stará Boleslav 28.05.2010
sedmiboj [Z] 4482 Stará Boleslav 20.05.2012
vrhačský trojboj 1126 Praha-Juliska 15.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.17 Stará Boleslav 18.08.2010
200 m 26.49 Týniště nad Orlicí 05.06.2010
400 m 66.36 Jičín 04.09.2010
800 m 2:36.91 h Praha-Stromovka 12.02.2010
800 m 2:30.20 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek (0.76/8.50) 09.13 h Praha-Stromovka 12.02.2010
100 m překážek (0.76/8.50) 15.56 Stará Boleslav 28.05.2010
skok vysoký 1.60 h Praha-Stromovka 12.02.2010
skok vysoký 1.57 Praha 12.06.2010
skok daleký 5.41 h Praha-Stromovka 20.02.2010
skok daleký 5.50 Praha 11.06.2010
trojskok 10.81 h Praha-Stromovka 16.02.2010
trojskok 10.46 Praha-Děkanka 14.09.2010
vrh koulí 3kg 11.05 h Praha-Stromovka 26.01.2010
vrh koulí 3kg 11.26 Stará Boleslav 28.05.2010
hod oštěpem 600g 27.41 Stará Boleslav 29.05.2010
pětiboj hala [Dky] 3447 h Praha-Stromovka 12.02.2010
sedmiboj [Dky] 4588 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) 200 m/Dky/B5 2 Praha-Děkanka 28.58
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) skok vysoký/Dky/F Praha-Děkanka 1.40
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) trojskok/Dky/F Praha-Děkanka 10.48
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B1 8 Jičín 27.55
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 400 m/Ž/B3 3 Jičín 66.36
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) skok daleký/Ž/F Jičín 5.14
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) 200 m/Ž/B1 4 Chrudim 27.22
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) 400 m/Ž/B3 1 Chrudim 66.87
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) skok daleký/Ž/F Chrudim 5.17
18.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Ž/B 1 Stará Boleslav 13.17
18.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Ž Stará Boleslav 5.17
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) 200 m/Ž/B1 2 Mladá Boleslav 26.56
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) skok vysoký/Ž/F 4 Mladá Boleslav 1.50
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Ž/F Mladá Boleslav 5.28
12.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) skok vysoký/Dky Praha 1.57
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) skok daleký/Dky Praha 5.50
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky Praha 11.08
05.06.2010 2. kolo II. ligy žen, skupina C (SK Týniště nad Orlicí) 200 m/Ž/B1 2 Týniště nad Orlicí 26.49
05.06.2010 2. kolo II. ligy žen, skupina C (SK Týniště nad Orlicí) skok vysoký/Ž 6 Týniště nad Orlicí 1.50
05.06.2010 2. kolo II. ligy žen, skupina C (SK Týniště nad Orlicí) skok daleký/Ž Týniště nad Orlicí 5.37
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dky/B1 5 Stará Boleslav 26.67
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Dky/B3 4 Stará Boleslav 2:30.20
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 2 Stará Boleslav 15.56
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dky/F 7 Stará Boleslav 1.57
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dky/F Stará Boleslav 5.32
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Dky/F 5 Stará Boleslav 11.26
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Dky/F 10 Stará Boleslav 27.41
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Dky]/Dky/F 5 Stará Boleslav 4588
23.05.2010 1. kolo II. ligy žen, skupina C (AC TJ Jičín a AC Slovan Libere) 200 m/Ž/B2 1 Jičín 26.22
23.05.2010 1. kolo II. ligy žen, skupina C (AC TJ Jičín a AC Slovan Libere) skok vysoký/Ž 4 Jičín 1.53
23.05.2010 1. kolo II. ligy žen, skupina C (AC TJ Jičín a AC Slovan Libere) skok daleký/Ž Jičín 5.31
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 100 m/Jky/B2 MS Praha - Juliska DNP
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 200 m/Jky/F Praha - Juliska DNP
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo skok daleký/Jky/F MS Praha - Juliska NP
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dky/F 6 Praha-Stromovka 1.57
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dky/F 5 Praha-Stromovka 5.41
16.02.2010 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) trojskok/Ž/F1 Praha-Stromovka 10.81
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B2 4 Praha-Stromovka 2:36.91
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 4 Praha-Stromovka 09.13
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dky Praha-Stromovka 1.60
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dky Praha-Stromovka 5.40
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha-Stromovka 10.29
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Dky]/Dky Praha-Stromovka 3447
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 3 Praha-Stromovka 09.56
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 5 Praha-Stromovka 09.34
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dky/F Praha-Stromovka 1.55
30.01.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dky/F Praha-Stromovka 5.13
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 3 Praha-Stromovka 09.61
26.01.2010 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha-Stromovka 11.05
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž/F1 5 Praha-Stromovka 5.11
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 8 Praha-Stromovka 09.61