Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Švecová
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2012: MSJ-dálka/Q; 2013: MEJ-dálka/Q-NM; 2019: Univ.-dálka/Q, 4x100 m/7.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- 1 - - - - 2 2 - 1 - - 1 - -
- - - 2 - - 1 - - - - - - - -
2 1 - 1 - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.85 h Praha - Stromovka 04.02.2017
60 m 07.87 Bílina 18.08.2018
100 m 12.22 Písek 25.05.2019
150 m 20.78 h Praha-Strahov 17.01.2009
150 m 19.96 Pacov 15.08.2009
200 m 29.17 h Praha-Strahov 19.01.2008
200 m 26.15 Bílina 18.08.2018
300 m 50.78 Praha 04.09.2007
800 m 2:39.22 České Budějovice 09.06.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 10.92 Veselí nad Lužnicí 08.09.2007
60 m překážek (0.76/8.20) 09.17 h Praha - Strahov 19.12.2009
60 m překážek (0.76/8.50) 08.99 h Praha-Stromovka 20.02.2010
60 m překážek (0.84) 08.75 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.50 Tábor 26.06.2009
100 m překážek (0.76/8.50) 14.72 České Budějovice 11.06.2011
100 m překážek (0.84) 14.11 Písek 25.05.2019
200 m překážek (0.76) 33.21 České Budějovice 14.06.2009
skok vysoký 1.54 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
skok daleký 6.19 h Linec 10.02.2017
skok daleký 6.28 Plzeň 18.05.2019
trojskok 12.33 h Praha-Stromovka 24.02.2013
trojskok 12.26 Tábor 28.05.2016
vrh koulí 3kg 11.85 h Praha-Strahov 24.01.2010
vrh koulí 3kg 12.63 Písek 08.05.2011
vrh koulí 4kg 10.84 Praha - Stromovka 21.05.2011
vrh koulí 4kg 08.71 h Praha-Strahov 28.01.2012
hod oštěpem 600g 31.75 Stará Boleslav 29.05.2010
hod kriketovým míčkem 45.24 České Budějovice 23.09.2007
pětiboj 2665 České Budějovice 23.09.2007
sedmiboj [Zky] 3989 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
sedmiboj [Dky] 4301 Stará Boleslav 28.05.2010
sprintérský trojboj 2512 Bílina 18.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 h Praha-Stromovka 20.02.2010
60 m 10.08 Nová Včelnice 09.05.2010
100 m 13.12 České Budějovice 12.06.2010
200 m 26.77 Kladno 22.05.2010
800 m 2:53.17 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek (0.76/8.50) 08.99 h Praha-Stromovka 20.02.2010
100 m překážek (0.84) 15.52 Kladno 22.05.2010
100 m překážek (0.76/8.50) 14.80 Tábor 26.06.2010
skok vysoký 1.51 Stará Boleslav 28.05.2010
skok daleký 5.59 Kladno 22.05.2010
vrh koulí 3kg 11.85 h Praha-Strahov 24.01.2010
vrh koulí 3kg 11.44 České Budějovice 11.05.2010
hod oštěpem 600g 31.75 Stará Boleslav 29.05.2010
sedmiboj [Dky] 4301 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AO Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Dky/F 11 České Budějovice 10.77
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AO Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Dky/F 14 České Budějovice 29.62
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B4 Praha DNF
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 4 Praha 16.77
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 10 Praha 5.04
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Ž/B2 6 Stará Boleslav 28.02
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 7 Stará Boleslav 15.91
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Ž 5 Stará Boleslav 5.28
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 3 Tábor 14.80
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 8 Tábor 14.86
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Dky/F 9 Tábor 5.28
12.06.2010 Přebor Jižních Čech mužů a žen OPEN (Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R1 4 České Budějovice 13.15
12.06.2010 Přebor Jižních Čech mužů a žen OPEN (Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/F 6 České Budějovice 13.12
12.06.2010 Přebor Jižních Čech mužů a žen OPEN (Sokol České Budějovice) skok daleký/Ž/F České Budějovice 4.92
12.06.2010 Přebor Jižních Čech mužů a žen OPEN (Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Ž/F 8 České Budějovice 31.40
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B2 3 České Budějovice 26.78
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 České Budějovice 15.81
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Sokol České Budějovice) skok daleký/Ž/F 5 České Budějovice 5.35
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dky/B2 4 Stará Boleslav 27.12
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Dky/B3 7 Stará Boleslav 2:53.17
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 7 Stará Boleslav 15.47
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dky/F 10 Stará Boleslav 1.51
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dky/F 5 Stará Boleslav 5.24
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Dky/F 4 Stará Boleslav 11.36
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Dky/F 4 Stará Boleslav 31.75
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Dky]/Dky/F 8 Stará Boleslav 4301
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B3 1 Kladno 26.77
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 7 Kladno 15.52
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž Kladno 5.59
16.05.2010 II. kolo KP družstev mužů a žen Jihočeského kraje (SK 4Dv. České Budějovice) 100 m/Ž/B1 MB České Budějovice 12.99
16.05.2010 II. kolo KP družstev mužů a žen Jihočeského kraje (SK 4Dv. České Budějovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F MB České Budějovice 15.25
16.05.2010 II. kolo KP družstev mužů a žen Jihočeského kraje (SK 4Dv. České Budějovice) skok vysoký/Ž/F MB České Budějovice 1.45
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) skok daleký/Ž České Budějovice 5.44
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) vrh koulí 3kg/Ž 4 České Budějovice 11.44
11.05.2010 Pohár sportovních gymnázií (GON České Budějovice, město ČB) hod oštěpem 600g/Ž 10 České Budějovice 28.69
09.05.2010 1.kolo KP družstev mladšího žactva a přípravek Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B5 2 Nová Včelnice 10.08
09.05.2010 1.kolo KP družstev mladšího žactva a přípravek Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm 16 Nová Včelnice 3.39
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 4 Praha-Stromovka 08.07
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 3 Praha-Stromovka 08.99
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 7 Praha-Stromovka 09.19
21.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky 12 Praha-Stromovka 11.17
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 60 m/Dky/R4 MS Praha-Strahov 08.27
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 2 Praha-Strahov 09.04
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) 60 m/Ž/R6 1 Praha-Strahov 08.17
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) 60 m/Ž/F1 Praha-Strahov 08.15
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Praha-Strahov 09.13
24.01.2010 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) vrh koulí 3kg/Dky/F Praha-Strahov 11.85
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 5 Praha-Stromovka 09.41
19.01.2010 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B3 3 Praha-Stromovka 08.25